• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1023

Guest
ελπιζουμε να εχουν και περισοτερα κτιρια διαφορετικα ηταν πολυ καλυτερα τα παλια εβεντ
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Θα συνεχισουν να υπαρχουν οι αποστολες με απαιτησεις υλικων ή αποστολων απο ΜΗ ενισχυμενα κτιρια ??
 

Sunshine66

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Πολύ εὐχάριστο νέο. Ἡ ὁμάδα μας, ἄν καί μικρή ἔφτασε στήν 9η θέση. Ἡ ἀλήθεια εἶναι ὅτι οἱ ἀμοιβές δέν ἦταν τόσο μεγάλες. Ἄν αὐτό ἔχει ἀλλάξει τότε θά εἶναι πιό εὐχάριστα ἀκόμα τά πράγματα.
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Πολύ εὐχάριστο νέο. Ἡ ὁμάδα μας, ἄν καί μικρή ἔφτασε στήν 9η θέση. Ἡ ἀλήθεια εἶναι ὅτι οἱ ἀμοιβές δέν ἦταν τόσο μεγάλες. Ἄν αὐτό ἔχει ἀλλάξει τότε θά εἶναι πιό εὐχάριστα ἀκόμα τά πράγματα.

πω πω...που βρήκες τις δασίες, περισπωμένες κτλ ??? (άσχετο με το θέμα αλλά μου έκανε εντύπωση που υπάρχουν μετά από σχεδόν 30+ χρόνια)
 
  • Like
Αντιδράσεις: aeolo

DeletedUser536

Guest
τελικα αυριο ξανα εχουμε εβεντ

ελπιζω να εχουν καλα κτιρια επιτελουσ να ασχοληθουμε για σοβαρα επαθλα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

PAROS

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Εν αναμονή του δεύτερου πειράματος..... Εύχομαι να αξίζει τον κόπο και να μην μας ξενερώσουν....
 

DeletedUser748

Guest
τα εμβληματα θα κερδιζονται με τον ιδιο τροπο?δηλαδη θα ναι με αγαθα 1ης κατηγοριας(ατσαλι,μαρμαρο ξυλο) ή θα παμε στη 2η κατηγορια(κρυσταλλο,παπυρο,μεταξι)?
 

DeletedUser689

Guest
τα αγαθά θα παραμείνουν τα ίδια? Ξύλο, μάρμαρο και ατσάλι? Άραγε........??
 

Sunshine66

Περιπλανώμενο Ξωτικό
πω πω...που βρήκες τις δασίες, περισπωμένες κτλ ??? (άσχετο με το θέμα αλλά μου έκανε εντύπωση που υπάρχουν μετά από σχεδόν 30+ χρόνια)
Ἕναν χρόνο περίπου γράφω ἔτσι. Δέν εἶναι δύσκολο. Βρῆκα στά Windows 10 τά ἑλληνικά πολυτονικά, τά πρόσθεσα στίς γλῶσσες πληκτρολογίου καί τώρα ἔχω τρεῖς γλῶσσες ὅταν ἀλλάζω τήν γλῶσσα πληκτρολογίου: Ἀγγλικά, Ἑλληνικά καί ...Ἑλληνικά Πολυτονικά. Διαλέγετε καί παίρνετε πού λένε.
Νά συμπληρώσω ὅτι συμφωνῶ μέ κάποιον πού ἔγραψε ὅτι δέν πρέπει νά ὑπάρχουν τόσες πολλές 24ωρες παραγωγές. Ἐπίσης καί τόσα πολλά ὑλικά. Τό κόκκινο μονοπάτι δέν μπορεῖ νά ἀκολουθηθεῖ παρά μόνο ἀπό συντροφιές πού εἶναι πολύ προχωρημένες καί βγάζουν πολλά ὑλικά. Ἐμεῖς οἱ λοιποί τί θά κάνουμε;; πού δέν ἔχουμε παίκτες μέ ἐξαψήφιο νούμερο κατάταξης;;; Μ' αὐτήν τήν λογική δέν ἔχουμε καμμία πιθανότητα νά βγοῦμε στίς πρῶτες θέσεις. Ἡ δική μου συντροφιά ὅπως εἶπα, ἄν καί μικρή τό δέμας, βρέθηκε στήν 9η θέση ἀλλά αὐτό ἔγινε μόνο γιατί ὑπῆρξε μεγάλη ἀλληλεγγύη καί βοήθεια μεταξύ τῶν μελῶν. Καί συμφωνῶ καί μέ κάτι ἄλλο πού εἰπώθηκε, ὅτι τό event βοηθάει στό νά γνωρίζονται τά μέλη καί νά κατανοοῦν πραγματικά τήν ἔννοια τῆς συντροφιᾶς.
 

Frifrou

Νέο Μέλος
Καλησπέρα σας.

Και λέω εγώ τώρα.... τι ωραία μπήκε η περιπέτεια της συντροφιάς...πάρα πολύ όμορφααα, όλα στην ώρα τους, μπραβο μπραβο....ας μαζέψω τα φίλτρα μου 3 στον αριθμό παρακαλώ...και πάω και τι να δω;; Ληγμένα όλα ληγμένα...όλα απ το προηγούμενο ιβεντ!!!! Η καρτέλα της περιπέτειας είναι απ το προηγούμενο ιβεντ!!!!!
Πείτε μου σας παρακαλώ τα φιλτράκια μου τα έχασα εγώ;;;
Υπάρχει κάποιος μοντ να μας ενημερώσει;
 

Yeilos

Νέο Μέλος
Μάλλον το χάσαμε αυτό το μάζεμα από ότι κατάλαβα και εγώ!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser748

Guest
υποθετω οτι το ιβεντ "κατεβηκε" λογω καποιου bug? για λιγο αγχωθηκα γιατι εκανα μια αποριψη αποστολης που δεν μπορουσα να κανω και δεν μου βγηκε αλλη και μετα απο μια ανανεωση σελιδας το ιβεντ εξαφανιστηκε.τι θα γινουν τα εμβληματα που προλαβαμε και πηραμε.οχι πολλα αλλα σημαντικα
 

DeletedUser1065

Guest
Καλησπέρα

Το πρόβλημα είναι γενικό και εχει προωθηθεί στους τεχνικούς για επίλυση.
Μόλις έχουμε νεώτερα θα σας ενημερώσουμε
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
Καλησπέρα

Το πρόβλημα είναι γενικό και εχει προωθηθεί στους τεχνικούς για επίλυση.
Μόλις έχουμε νεώτερα θα σας ενημερώσουμε
ελπιζω αυτά που μαζεψα από 9 τριωρα από 9 ενιαωρα και από 9 24ωρα να μη χαθουν.......
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
ελπιζω αυτά που μαζεψα από 9 τριωρα από 9 ενιαωρα και από 9 24ωρα να μη χαθουν.......
Πες καλε μου φιλε οτι ονομαζεσε Χαραλαμπος για να σου πω την εκφραση με ολη την σημασια Κλάψτα Χαράλαμπε! (χαριτολογώντας πάντα)
 

DeletedUser1053

Guest
Δεν λυπάμαι που το γράφω, αλλά λίγη σοβαρότητα και σεβασμός προς τους παίχτες δεν βλάπτει.
 

DeletedUser1065

Guest
Οταν αποκατασταθει το γενικο πρόβλημα, θα διαπιστώσουμε αν υπάρχουν ή όχι τα αντικειμενα που φτιάξατε και θα το αντιμετωπίσουμε τότε.

Μην ανησυχείτε!
Υπάρχουν καταγεγραμμενα όλα τα γεγονότα, συνεπώς είναι θέμα χρόνου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: aeolo

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
οκ ας περιμενουμε λοιπον να φιαχτει
Οταν αποκατασταθει το γενικο πρόβλημα, θα διαπιστώσουμε αν υπάρχουν ή όχι τα αντικειμενα που φτιάξατε και θα το αντιμετωπίσουμε τότε.

Μην ανησυχείτε!
Υπάρχουν καταγεγραμμενα όλα τα γεγονότα, συνεπώς είναι θέμα χρόνου.
ευχαριστω για την απαντηση.ας κανουμε τοτε υπομονη και εφ οσον είναι όλα καταγεγραμμένα όλα καλα .ελπιζω να λυθει συντομα ολο αυτό.και σαφως δεν φταιτε εσεις στην ΟΔ για την ολη κατασταση.υπομονη και καλη θεληση υπαρχουν από ολους μας
 

DeletedUser3

Guest

Τεχνικά προβλήματα με τις Περιπέτειες Συντροφιάς



Εκκινώντας τις Περιπέτειες Συντροφιάς, εντοπίσαμε ότι σε πάρα πολλούς χρήστες απέτυχε η διαδικασία επανεκκίνησης της προόδου τους.

Η Ομάδα του Elvenar, αυτή τη στιγμή έχει σταματήσει την εξέλιξη του Event σε όλους τους servers και προσπαθεί αρχικά να ταυτοποιήσει τα αίτια και να τα διορθώσει εάν είναι εφικτό, ώστε να ξεκινήσουν οι Περιπέτειες αν είναι δυνατόν σήμερα.

Δυστυχώς, δεν είμαστε σε θέση αυτή τη στιγμή να υποσχεθούμε οποιουδήποτε τύπου αποζημίωση, αφού πρακτικά το Event δεν έχει ξεκινήσει καν.
 
Κορυφή