• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπέρα.υπαρχει περιπτωση να μην εχει καποια συντροφια περιπέτειες?δεν βλεπω καποιο Θυρεο στην πολη μου
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser689

Guest
Μήπως υπάρχει κάποια πληροφόρηση σχετικά με το πότε θα ξεκινήσει η πρώτη περιπέτεια? Ενδιαφέρον φαίνεται όλο αυτό μα νομίζω ότι στην πορεία θα φανούν οι ελλείψεις ή τα προβλήματα - αν τυχόν υπάρχουν, εννοείται!
 

DeletedUser1023

Guest
Μήπως υπάρχει κάποια πληροφόρηση σχετικά με το πότε θα ξεκινήσει η πρώτη περιπέτεια? Ενδιαφέρον φαίνεται όλο αυτό μα νομίζω ότι στην πορεία θα φανούν οι ελλείψεις ή τα προβλήματα - αν τυχόν υπάρχουν, εννοείται!
μπα μονο οτι εχει μεσα στο παιχνιδι τπτ αλλο θα περιμενουμε ,κατα πασα πιθανοτητα το βραδακι
 

DeletedUser3

Guest
Μπορούμε με σιγουριά να ανακοινώσουμε ότι η πρεμιέρα για τις Περιπέτειες Συντροφιάς είναι προγραμματισμένη να γίνει τη Δευτέρα 4/9/2017.

Ευχόμαστε καλή διασκέδαση!
 

Yeilos

Νέο Μέλος
Περιμένω να ξεκινήσει και να αποτυπώσω τις εντυπώσεις μου για τις καινούργιες περιπέτειες της συντροφιάς. Το μόνο σχόλιο που θα μπορούσα να πω είναι ότι θα μου άρεσε ίσως να έχει στα βήματα και μερικές ανταμοιβές σαν του τουρνουά, ίσως έτσι να αντισταθμιστεί με τους παίκτες που πότε δεν πήραν με καλό μάτι τις μάχες!
 

DeletedUser700

Guest
Έχω κάποιες ερωτήσεις, οι περιπέτειες της συντροφιάς θα αντικαταστήσουν τα τουρνουά; και στον χάρτη της συντροφιάς από που υποτίθεται πως πρέπει να αρχίσουμε;
 

DeletedUser1023

Guest
τι πρεπει να κανουμε ξερουμε πρεπει ολοι οι παιχτες μιας ομαδας να βρουν και τα τρια εμβληματα για να ανοιξουμε τον χαρτη
 

DeletedUser118

Guest
Όχι δεν θα αντικαταστήσουν τα Τουρνουά. Οι Περιπέτειες Συντροφιάς και τα Τουρνουά είναι δύο εντελώς διαφορετικά στοιχεία του παιχνιδιού.

Όλες οι λεπτομέρειες υπάρχουν στη σχετική ανακοίνωση.
 

DeletedUser584

Guest
θα κανω μια χαζη ερωτηση !μπορουμε εαν θελουμε να καλυψουμε ολες τις διαδρομες του χαρτη εκτος απο μια η αναγκαστικα απο μια διαδρομη???
 

DeletedUser1051

Guest
Καλησπέρα! Εγω ηθελα να ρωτήσω αν οι ανταμοιβές που θα λάβουμε εξαρτώνται απο το ποσό των πόντων που μαζεύουμε ή με την θέση της συντροφιάς μας στην κατάταξη.
 

DeletedUser665

Guest
Απο οτι ειδα και καταλαβα και μιαςκαι ηδη καποιες κορυφαιες και παλες συντροφιες εχουν ηδη ολοκληρωσει και κερδισει τα επαθλα, για εμας τους νεους και μικρους που ανηκουμε σε μικρες συντροφιες ειναι απλα αδυνατο να κερδισουμε ποτε κατι. Επομενως ή παρακαλαμε να ενταχθουμε καπου αλλου ή απλα ειναι ανουσιο να αχοληθουμε με αυτες. Εαν ισχυει κατι τετοιο και υπολοιποι δεν κερδιζουμε ποτε τιποτα τοτε απλα "μπραβο"
 

DeletedUser1051

Guest
Απο οτι ειδα και καταλαβα και μιαςκαι ηδη καποιες κορυφαιες και παλες συντροφιες εχουν ηδη ολοκληρωσει και κερδισει τα επαθλα, για εμας τους νεους και μικρους που ανηκουμε σε μικρες συντροφιες ειναι απλα αδυνατο να κερδισουμε ποτε κατι. Επομενως ή παρακαλαμε να ενταχθουμε καπου αλλου ή απλα ειναι ανουσιο να αχοληθουμε με αυτες. Εαν ισχυει κατι τετοιο και υπολοιποι δεν κερδιζουμε ποτε τιποτα τοτε απλα "μπραβο"

Αυτό ακριβώς υποπτευόμουν και εγώ. Αν ισχύει κάτι τέτοιο, πέρα απο μερικά ξόρκια χρόνου και πόντους κατάταξης οι μικρές συντροφιές δεν εχουν ιδιατερο όφελος, λόγω του ανταγωνισμού...Εδώ ακόμα και μεγαλύτερες και ανταγονιστικότερες συντροφιές θα μέινουν στην "απ' έξω" αφου μονο οι 3 πρώτες συντροφιές οφελούνται σημαντικά με αυτό το σύστημα.

Κρίμα γιατι ειχα ενθουσιαστεί πολύ με την περιπέτεια συντροφιάς.
 

DeletedUser584

Guest
μην ξεχνατε οτι οι μεγαλες συντροφιες εχουν και απλετο χωρο για να βαλουν πολλα εξτρα !!!!δεν ανηκω σε μεγαλη συντροφια μονο 14 με 15 ατομα συμφωνησαμε να το κυνηγησουμε ευελπιστω οτι θα το βγαλουμε ευκολα !!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ladyx

Νέο Μέλος
Οταν ολοκληρώσουμε μια διαδρομη πρεπει να ανοιξουμε τα σεντουκια? αν τα ανοιξουμε μετα θα εμφανιστει 2 επιπεδο η πρεπει να ολοκληρώσουμε και τους 3 δρομους και μετα να τα ανοιξουμε
 

Yeilos

Νέο Μέλος
Αυτό ακριβώς υποπτευόμουν και εγώ. Αν ισχύει κάτι τέτοιο, πέρα απο μερικά ξόρκια χρόνου και πόντους κατάταξης οι μικρές συντροφιές δεν εχουν ιδιατερο όφελος, λόγω του ανταγωνισμού...Εδώ ακόμα και μεγαλύτερες και ανταγονιστικότερες συντροφιές θα μέινουν στην "απ' έξω" αφου μονο οι 3 πρώτες συντροφιές οφελούνται σημαντικά με αυτό το σύστημα.

Κρίμα γιατι ειχα ενθουσιαστεί πολύ με την περιπέτεια συντροφιάς.

Aπο οτι κατάλαβα οταν τελειώσεις ενα μονοπάτι και φτάσεις στο καστρο θα ανοιξει το πρώτο σεντούκι, στο δευτερο μονοπάτι το 2 σεντουκι κοκ. Απο εκεί και περα αν παρατηρησατε τα μονοπάτια τα δυο ειναι πιο βατά (θέλει μέχρι 3ωρα το ανώτερο) στο τελευταίο μονοπάτι οι ποσότητες για τα αγαθα 3ης κατηγορίας μπορει να ειναι και ανέφικτες για καποιες συντροφιες αν δεν εχουν ξεκινησει να παραγούν τα αγαθά. Δεν ξερω την κινητικότητα της αγοράς του καθενός, αλλα αν συγκρινω απο την δική δεν ελπιζω και πολύ! Οποτε συντροφιες μικρές και ανερχόμενες παιζουμε μονο για το δευτερο μπαουλο που δινει το Αντρο των Ορκ
Τώρα το μετα αν καταλαβα καλα θα ειναι κουβάς διχως πάτο οποτε εκει θα παιξουν μπαλα μονο οι μεγάλοι!!
 

DeletedUser1023

Guest
Αυτό ακριβώς υποπτευόμουν και εγώ. Αν ισχύει κάτι τέτοιο, πέρα απο μερικά ξόρκια χρόνου και πόντους κατάταξης οι μικρές συντροφιές δεν εχουν ιδιατερο όφελος, λόγω του ανταγωνισμού...Εδώ ακόμα και μεγαλύτερες και ανταγονιστικότερες συντροφιές θα μέινουν στην "απ' έξω" αφου μονο οι 3 πρώτες συντροφιές οφελούνται σημαντικά με αυτό το σύστημα.

Κρίμα γιατι ειχα ενθουσιαστεί πολύ με την περιπέτεια συντροφιάς.
αν ειναι ετσι θα ειναι πολυ πολυ αδικο γιατι τοτε να προσπαθουμε αν ειναι μονο οι μεγαλοι και μονο αυτοι που δινουν διαμαντια .Αν ειναι ετσι εγω δεν θα ξανακανω αλλο τετοιο
 

DeletedUser1053

Guest
Σαν πολύ παλιός στα on line games έχω να πω ό,τι όταν ξεκινά ένα event ο κόσμος πρέπει να έχει ενημερωθεί πριν από 20 μέρες τουλάχιστον και αναλυτικά να περιγράφεται όλο το event με τις σωστές οδηγίες. Οι γρίφοι τύπου "θα το ανακαλύψετε μόνοι σας και καλή διασκέδαση" το μόνο που κάνουν είναι να απογοητεύουν τους νέους και μικρούς παίχτες. Από ότι διαπιστώνω κι εδώ όλοι με μικρές συντροφιές ή αδύνατοι παίχτες στην ουσία είναι θεατές. Δεν είναι βαθμός δυσκολίας να ζητούνται 70.000 αγαθά, που όλη η συντροφιά να τα μαζέψει δεν μαζεύονται. Είναι απλά "κάτσε, βλέπε και μη μιλάς". Θέλω να πιστεύω ότι στο επόμενο event θα έχουμε σωστή και έγκαιρη ενημέρωση και ότι στο event θα μπορούν να συμμετέχουν ισότιμα όλοι οι παίχτες και να μπορούν να διεκδικήσουν ανταμοιβές του επιπέδου τους.
 

DeletedUser584

Guest
στην βοηθεια εξηγει παρα πολλα για το συγκεκριμενο ιβεντ!και δεν ειναι αναγκη να δωθουν υλικα επειδη εχει 3 διαφορετικους δρομους αρκρι να ξερεις ποιον θα επιλεξεις!

Οταν ολοκληρώσουμε μια διαδρομη πρεπει να ανοιξουμε τα σεντουκια? αν τα ανοιξουμε μετα θα εμφανιστει 2 επιπεδο η πρεπει να ολοκληρώσουμε και τους 3 δρομους και μετα να τα ανοιξουμε

ladyx,
οταν ολοκληρωθει το πρωτο σεντουκι σε πεταει σε δευτερο χαρτη και παλι εχει 3 διαφορετικες διαδρομες ,παλι διαλεγεισ μια !το ιδιο θα γεινετε και αφου παρθει και το 2ο σεντουκι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
το αδικο παιδια στο event ειναι οτι πρεπει να φτιαξεις εργοστασια και απο τα αλλα υλικα για να μπορεσεις να κανεις παραγωγη καποιων απαιτησιων. Δεν μας φτανει που ψαχνουμε τον χωρο στην πολη μας για τα κανονικα μας κτιρια, πρεπει να βρουμε χωρο και για τα κτιρια του event (που αν καταλαβα καλα θα ειναι επαναλαμβανομενο)
 
Κορυφή