• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1199

Guest
Παντως, ισως επειδη εγω πρωτη φορα παιζω αυτο το event σαν καινουργια παικτρια ,το βρισκω πολυ ευχαριστο και διασκεδαστικο .
Για τους παλιους παικτες ισως να μην εχει ενδιαφερον ,αλλα για εμας τους καινουργιους ειναι ομορφο ,ανεβαζει τη συνεργασια και την επικοινωνια στις συντροφιες και αυτο ειναι αρκετα σημαντικο νομιζω.
Ισως και αυτος να ειναι και ο βασικος σκοπος του σχεδιασμου του.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
θελω να κανω μια ερωτηση παιδια ..στις ανταμοιβες εχει ένα θυρεο που δειχνει ένα νουμερο.αυτό τι σημαινει?
 

Yeilos

Νέο Μέλος
Τέλος και η δεύτερη περιπέτεια συντροφιάς και νομίζω ότι κάπου εδώ πρέπει να πούμε κάποιες ιδέες και προτάσεις σαν ελληνική κοινότητα που θα θέλαμε να δούμε στην επόμενη περιπέτεια συντροφιάς. Η αλήθεια είναι ότι βλέποντας τα ίδια βραβεία στην κορυφή του λόφου δεν είχα καμία όρεξη να ασχοληθώ, αν και υπάρχει φυσικά μια διαφορά στην ανταμοιβή λόγο αλλαγής επιπέδου. Αυτό ήταν και το κίνητρο της συντροφιάς μου και αποφάσισε τελικά να συμμετέχουμε σε αυτήν την περιπέτεια. Θα ήθελα να δω και κάτι διαφορετικό την επόμενη φορά όμως, δεν θα ήθελα να πατώσει αυτή προσπάθεια. Θα μπορούσε στα στρατηγικά σημεία αναφοράς να υπάρχουν κάποιες μικρές αμοιβές, κάποια στιγμιαία ξόρκια ίσως. Επίσης σίγουρα θα ήθελα να δω νέα βραβεία στην κορυφή και γιατί όχι να πάρει μια μορφή παιχνιδιού όχι τόσο επαναλαμβανόμενου μοτίβου. Ένα δρώμενο με αποστολές που θα κερδίζεις διάφορα έπαθλα σε κάποια σημεία αναφοράς με ένα τελικό μεγάλο έπαθλο, το προτιμώ από τα μονότονα μοναχικά δρώμενα που μπαίνουν. Δεν το κρύβω χωρίς να παρεξηγηθώ από τους παλιούς και μεγάλους παίκτες ότι καταντά και μονότονο να βλέπουμε μετρημένες συντροφιές να κονταροχτυπιούνται για της πρώτες 3 θέσεις. Γιατί όχι να εξελιχθεί η περιπέτεια σε ένα είδος ομαδικού δρώμενου, δεν θα ήταν άσχημο να δούμε μια ....εποχιακή εορταστική περιπέτεια!
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
νομιζω πως η δημιουργια καποιου χορου τυπου θησαυροφυλακίου για τις περιπέτειες στο οποιο θα εχει προσβαση μονο ο αρχιμαγος για να ριχνει τα εμβληματα στις αποστολες θα βοηθουσε καθως είναι δυσκολο να ημαστε ολοι μεσα για αρκετη ωρα και οσο κραταει το ιβεντ περιπέτειες...τι λετε?
 

GolddustFifi

Νέο Μέλος
Καλησπέρα! Μήπως γνωρίζετε πότε θα ξεκινήσει καινούργιος κύκλος περιπέτειας?

Ευχαριστώ :)
 
Κορυφή