• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] H Μασκαράτα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser118

Guest
Γιατι επρεπε να χτισουμε και απο τα αλλα 2 υλικα εργοστασια για τις αποστολες, ενω μεχρι τωρα ΟΛΑ τα event λειτουργουσαν μονο με τα ενισχυμενα τις καθε πολης ??? (απλη απορια, για να μη πει κανεις οτι δεν χρειαζεται πολυ χρονο για να χτιστουν)

Οι αποστολές αλλάζουν και εμπλουτίζονται. Κάθε εκδήλωση προσφέρει ή έστω γίνεται προσπάθεια να προσφέρει κάτι νέο.

Όχι, τα εργοστάσια (ειδικά των βασικών αγαθών που ζητούν οι συγκεκριμένες αποστολές) δεν χρειάζονται πολύ χρόνο για να κατασκευαστούν. Για αυτό και είναι η καλύτερη επιλογή και σε αποστολές που ζητούν αναβαθμίσεις κτιρίων, ειδικά σε μικρά επίπεδα.

Το έχουμε πει αρκετές φορές και δεν θα κουραστούμε να το λέμε, τα πάντα είναι θέμα στρατηγικής. Πρέπει ο παίκτης είτε να είναι προετοιμασμένος, είτε να μπορεί να προσαρμόζεται σε ότι κι αν προκύπτει.

Αναφέρθηκε ήδη πως οι περισσότεροι παίκτες χρειάζονται 2 ημέρες για την ολοκλήρωση του event. Η συνολική διάρκεια του είναι αρκετά μεγαλύτερη, ο χώρος για δύο κτίρια μεγέθους 1Χ2, 2Χ1 και 2Χ2 δεν είναι δύσκολο να βρεθεί, αν ο παίκτης γνωρίζει την πολεοδομία του.
 

DeletedUser869

Guest
Καλημέρα ολα καλά αλλά το βραβείο δεν νομίζετε ότι θα επρεπε (ετσι για το γαμώτο) να είναι κατι πιο σπουδαίο..?Ο μυστηριώδης κυκλώνας σαν πολιτιστικό κτήριο δίνει περιπου τα ίδια και είναι και κατιτι πιο μικρός...!!Γιατί να σχιστούν οι παικτες να βγάλουν τις αποστολές..??Είπαμε ..η τσιγγουνιά ,τσιγγουνιά αλλά και ο επαγγελματισμός...?Πολύ κακό για το τίποτα θα πει ...καποιος!
Οσον αφορά τις "μικρές ποσότητες" των όχι ενισχυμένων γιατί δεν λέτε ότι μπορούν οι παικτες να τις παρουν απο την αγορά και τους προτρέπετε να ξανακατασκευάσουν τα κτήρια..?
 

DeletedUser118

Guest
Καλημέρα ολα καλά αλλά το βραβείο δεν νομίζετε ότι θα επρεπε (ετσι για το γαμώτο) να είναι κατι πιο σπουδαίο..?Ο μυστηριώδης κυκλώνας σαν πολιτιστικό κτήριο δίνει περιπου τα ίδια και είναι και κατιτι πιο μικρός...!!Γιατί να σχιστούν οι παικτες να βγάλουν τις αποστολές..??Είπαμε ..η τσιγγουνιά ,τσιγγουνιά αλλά και ο επαγγελματισμός...?Πολύ κακό για το τίποτα θα πει ...καποιος!
Οσον αφορά τις "μικρές ποσότητες" των όχι ενισχυμένων γιατί δεν λέτε ότι μπορούν οι παικτες να τις παρουν απο την αγορά και τους προτρέπετε να ξανακατασκευάσουν τα κτήρια..?

Αρχικά "Η Μασκαράτα της Βαρώνης Estralla", από το κεφάλαιο των Ξωτικών του Δάσους και έπειτα προσφέρει και Mana, έναν πολύ σημαντικό πόρο.
Έπειτα, δεν παροτρύναμε ποτέ κανένα παίκτη να χτίσει οποιοδήποτε κτίριο για να αποκτήσει αγαθά για αποστολές.
 

DeletedUser869

Guest
Έγινε σύσταση για διόρθωση του περιεχομένου του μηνύματος, η οποία αγνοήθηκε επιδεικτικά.
Πως δεν παροτρύνατε..οταν του λετε οτι θα βρεί χώρο να τα χτίσει ..δουλευόμαστε..?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser118

Guest
Θα ήταν χρήσιμο να διαβάζετε τι γράφουμε πριν σχολιάσετε. Υπάρχει αποστολή που ζητά παραγωγή από τα κτίρια, προφανώς για να γίνει αυτή η παραγωγή απαιτείτε το χτίσιμο του κτιρίου.

Δυστυχώς, δεν υπάρχει τρόπος να αγοράσει κανείς παραγωγή 3 ωρών ή οτιδήποτε τέτοιο, πρέπει πάντα να τις πραγματοποιούν οι παίκτες στα κτίρια.
 

DeletedUser869

Guest
Δεν ξέρω μέχρι στιγμής δεν μου έχει τύχει να ζητάει παραγωγή...μονο "απόκτηση".
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3

Guest
Για αρχή, θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμο να διορθώσεις τον τόνο σου @fog131 και να χρησιμοποιήσεις τη δυνατότητα επεξεργασίας των μηνυμάτων αναιρώντας την προσωπική επίθεση πριν επιβληθεί τιμωρία.

Από εκεί και πέρα...

Για τις "Μικρές ποσότητες", οι τρόποι είναι πολλοί... Αγορά, έμπορος χονδρικής, αλλά αν κάποιος θέλει μπορεί να φτιάξει και μη ενισχυμένα εργοστάσια. Είναι στη διακριτική ευχέρεια του καθενός το να επιλέξει με ποιον τρόπο θα ολοκληρώσει κάθε αποστολή.

Όσον αφορά τις παραγωγές που απαιτείται να γίνουν σε μη ενισχυμένα εργαστήρια, για αυτές δεν υπάρχει άλλος τρόπος.
 

DeletedUser584

Guest
και εγω εμεινα καγκελο με την συγκεκριμενη αποστολη αλλα περιμενω την ολοκληρωση της γιατι προσθεσα τα εργοστασια !ηταν ωραια η αλλαγη αλλα δυστηχως εαν δεν εχεις χωρο η συγκεκριμενη αποστολη δεν περνιετε!!!!και το θεμα το εχουν πιστευω οσοι λογαριασμοι δεν εχουν χωρο για να προσθεσουν τα εργοστασια !!!!!!καποιες αλλαγες του παιχνιδιου ειναι ωραιες και καποιες δεν ειναι !το να χτισεις εξτρα εργοστασια δεν παιρνει πολλη χρονο το να βρεις χωρο να τα προσθεσεις εκει σου σπαει λιγο τα νευρα αλλα ειναι ενα παιχνιδι και μονο !!!!!! μας εχει δωθει το ελευθερο να συζηταμε για ολες τις αλλαγες που γεινοντε στο παιχνιδι και πιστευω οτι πολλες συζητησεις εχουν φτασει στην εταιρια μεσω της ομαδας διαχειρησης οποτε μπορουμε και παλι να το συζητησουμε για την συγκεκριμενη αποστολη και αναλογα τα αποτελεσματα που εχουν και απο την αλλη εκδοση του beta εαν το λεω και καλα να προχωρησει η ομαδα των διαχειρηστων και να επικοινωσει με την εταιρια και να τους πει την γνωμη μας!
 

DeletedUser869

Guest
Για αρχή, θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμο να διορθώσεις τον τόνο σου @fog131 και να χρησιμοποιήσεις τη δυνατότητα επεξεργασίας των μηνυμάτων αναιρώντας την προσωπική επίθεση πριν επιβληθεί τιμωρία.

Από εκεί και πέρα...

Για τις "Μικρές ποσότητες", οι τρόποι είναι πολλοί... Αγορά, έμπορος χονδρικής, αλλά αν κάποιος θέλει μπορεί να φτιάξει και μη ενισχυμένα εργοστάσια. Είναι στη διακριτική ευχέρεια του καθενός το να επιλέξει με ποιον τρόπο θα ολοκληρώσει κάθε αποστολή.

Όσον αφορά τις παραγωγές που απαιτείται να γίνουν σε μη ενισχυμένα εργαστήρια, για αυτές δεν υπάρχει άλλος τρόπος.
Το φόρουμ είναι βοηθητικό εργαλέιο της εταιρείας η οποία ΠΟΥΛΑΕΙ το ΠΡΟΙΟΝ ! Οι εκπρόσωποι της εταιρίας υποχρεούνται να διευκολύνουν στο έπακρο τους πελάτες τους Να γνωρίζουν και να δινουν κατατοπιστικές οδηγίες πρός διευκολυνσή τους.Τα περι "τιμωρίας" λοιπόν ξεχάστε τα και κοιτάξτε να κάνετε σωστά την δουλειά που σας έχει ανατεθεί.Το ότι η εταιρία κανει οικονομία βάζοντας εθελοντές που ακούνε τα παράπονά μας και ότι θα πρέπει να τους "σεβόμαστε" είναι πολύ βολικό .Δεν έβρισα κανέναν αλλά σε μια εμπορική επιχείρηση την ευθύνη πάντα έχει η εταιρεια για το πως εξυπηρετεί τους πελάτες της.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser665

Guest
Καλημέρα σε όλους! Σε λίγες μέρες κλείνω 5 μήνες από όταν το ξεκίνησα το elvenar, και έχω μπει στους νάνους. Δεν έχω αγοράσει διαμάντια (τα μόνο που απόκτησα είναι από τους διαγωνισμούς του φόρουμ) ούτε ξεσκίζομαι όλο το 24ωρο! Απλά θέλει να του αφιερώσεις λίγο σκέψη και διεξοδικότητα. Όπως το σκάκι δεν θέλει κόπο αλλά τρόπο! Ένα απλό παράδειγμα, κατ εμε το σημαντικότερο στο παιχνίδι είναι τα οικοπεδακια!!! Και επειδή είναι δυσεύρετα φροντίζω πάντα να έχω έτοιμες ανιχνευμένες επαρχίες (και επειδή είμαι αρκετά μπροστά σε αυτές από το επίπεδο μου, τις κάνω με διαπραγμάτευση και όχι με μάχες). Κάποιοι αναφέρατε ότι δεν είχατε χώρο (εκτός και εάν είστε στα τελευταια επίπεδα όποτε εκεί δεν ξέρω τι παίζει) εάν είχατε τις επαρχίες έτοιμες το πρόβλημα χώρου θα είχε λυθεί! Φυσικά, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, οπότε ο καθείς μπορεί να πράξει κατά το δοκούν. Καλή συνέχεια σε όλους!
 

DeletedUser748

Guest
Καλημέρα ολα καλά αλλά το βραβείο δεν νομίζετε ότι θα επρεπε (ετσι για το γαμώτο) να είναι κατι πιο σπουδαίο..?Ο μυστηριώδης κυκλώνας σαν πολιτιστικό κτήριο δίνει περιπου τα ίδια και είναι και κατιτι πιο μικρός...!!Γιατί να σχιστούν οι παικτες να βγάλουν τις αποστολές..??Είπαμε ..η τσιγγουνιά ,τσιγγουνιά αλλά και ο επαγγελματισμός...?Πολύ κακό για το τίποτα θα πει ...καποιος!
Οσον αφορά τις "μικρές ποσότητες" των όχι ενισχυμένων γιατί δεν λέτε ότι μπορούν οι παικτες να τις παρουν απο την αγορά και τους προτρέπετε να ξανακατασκευάσουν τα κτήρια..?
Καλημερα! Σε βρισκω γενικα λιγο υπερβολικο.πρωτον δεν σε πιεζει κανεις να σχιστεις στο ιβεντ μπορεις να το αφησεις εκει να καθετε και ναμην ασχοληθεις.ενταξει στο επιπεδο μας το κτηριο δινει ελαχιστα αλλα οι αλλες 13 αποστολες δινουν καποια πραγματακια που καποιος μπορει να τα χρειαζεται.στο θεμα με τις μικροποσοτητες οχι ενισχυμενων αγαθων σου λεει αποκτησε οχι παρηγαγε.αλλα παρολα αυτα δεν ξερω ποσο καιρο παιζεις εσυ αλλα εγω το χω ανακαλυψει καιρο τωρα και απο τις απλες καθημερινες αποστλες που καποια στιγμη ζητηθηκε οπως και στο ιβεντ με τα ζαχαροτευτλα πριν 2-3 βδομαδες.ισως ειναι λιγο λαθος ή παρακτω δοκιμασιες που σου ζητανε να παραξεις τα 3 ωρα αλλα εγω λογω ιδεας εχω παντα λιγο ελευθερο χωρο για εξτρα κτηρια οποτε δεν με πειραξε(βοηθησε και στο προηγουμενο ιβεντ που ζητουσε μεγαλες ποσοτητες αγαθων/προμηθειων για να κερδισω χρονο). Τελος ο τροπος σου ειναι λιγο προσβλητικος και ειτε το θες ειτε οχι ο σεβασμος ειναι σωστος και αναγκαιος ακομα και αν ο αλλος(τα παιδια της ομαδας στην περιπτωση μας) εχει λαθος(που δεν συμβαινει σε αυτη τη περιπτωση αλλα λεμε τωρα).
Αυτα απο μια απλη παικτρια που δεν εχει να κερδισει ή χασει κατι.:)
 

DeletedUser869

Guest
Καλημερα! Σε βρισκω γενικα λιγο υπερβολικο.πρωτον δεν σε πιεζει κανεις να σχιστεις στο ιβεντ μπορεις να το αφησεις εκει να καθετε και ναμην ασχοληθεις.ενταξει στο επιπεδο μας το κτηριο δινει ελαχιστα αλλα οι αλλες 13 αποστολες δινουν καποια πραγματακια που καποιος μπορει να τα χρειαζεται.στο θεμα με τις μικροποσοτητες οχι ενισχυμενων αγαθων σου λεει αποκτησε οχι παρηγαγε.αλλα παρολα αυτα δεν ξερω ποσο καιρο παιζεις εσυ αλλα εγω το χω ανακαλυψει καιρο τωρα και απο τις απλες καθημερινες αποστλες που καποια στιγμη ζητηθηκε οπως και στο ιβεντ με τα ζαχαροτευτλα πριν 2-3 βδομαδες.ισως ειναι λιγο λαθος ή παρακτω δοκιμασιες που σου ζητανε να παραξεις τα 3 ωρα αλλα εγω λογω ιδεας εχω παντα λιγο ελευθερο χωρο για εξτρα κτηρια οποτε δεν με πειραξε(βοηθησε και στο προηγουμενο ιβεντ που ζητουσε μεγαλες ποσοτητες αγαθων/προμηθειων για να κερδισω χρονο). Τελος ο τροπος σου ειναι λιγο προσβλητικος και ειτε το θες ειτε οχι ο σεβασμος ειναι σωστος και αναγκαιος ακομα και αν ο αλλος(τα παιδια της ομαδας στην περιπτωση μας) εχει λαθος(που δεν συμβαινει σε αυτη τη περιπτωση αλλα λεμε τωρα).
Αυτα απο μια απλη παικτρια που δεν εχει να κερδισει ή χασει κατι.:)
Ο καθένας τα γράφει οπως νομίζει αγαπητή συμπαίκτρια! Γιατί μπήκες στον κόπο..?Για να με κρίνεις "λιγο υπερβολικό" και "λιγο προσβλητικό"? Αποψή σου! Οσον αφορά τις "αποστολές" οπως την "μασκαράτα",θα ήθελα να έχουν "λιγο" περισσότερο νόημα και ενδιαφέρον αυτό, τίποτε άλλο!
 

DeletedUser584

Guest
χαιρετε καταρχας ειπες οτι κλεινεις 5 μηνες στο παιχνιδι και επειδη ειμαι ποιο παλιοσ παιχτης να σου υπενθημησω οτι καποια ιβεντ που περασαν σου λεγαν σηνεχεια τα ιδια πραγματα η αλλαγη σε αυτο το ιβεντ πιστευω οτι ηταν καλη και ποσο μαλλον που μπορουμε να πουμε και τις εντυπωσεις μας στο φορρουμ οπως ηταν απο την αρχη και με την σειρα της η ομαδα διαχειρησης να τα αναφερει στην εταιρια γα να διορθωσει καποια πραγματα αναλογα με τα λεγομενα μας ! 2ον το παιχνιδι μεχρι τωρα εχει δεχτει πολλες αλλαγες αλλες προς το καλυτερο και αλλες που μας ενοχλησαν δεν παυει να ειναι παιχνιδι ομως!!!!!και 3ον και θα το γραψω με κεφαλαια γραμματα ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΟ ΟΛΟΥ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΜΟΙΒΗ ΣΕ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΝΑΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΑΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΝΜ ΣΤΗΝ ΔΙΑΑΧΕΙΡΗΣΗ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝ ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΙΟΥ ΕΙΔΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ !ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΤΣΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ !ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΤ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΝΕΧΗΣΑ!!!ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ 3 Η 4 ΜΝΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΓΡΑΨΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΓΤ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Η ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔEI STO FOROYM ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝΟ ΙΣΑ ΙΣΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΣΗΝ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΓΡΑΦΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΤ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΘΕΙ ΕΝΤΕΛΟΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!!!!!!!
 

DeletedUser665

Guest
χαιρετε καταρχας ειπες οτι κλεινεις 5 μηνες στο παιχνιδι και επειδη ειμαι ποιο παλιοσ παιχτης να σου υπενθημησω οτι καποια ιβεντ που περασαν σου λεγαν σηνεχεια τα ιδια πραγματα η αλλαγη σε αυτο το ιβεντ πιστευω οτι ηταν καλη και ποσο μαλλον που μπορουμε να πουμε και τις εντυπωσεις μας στο φορρουμ οπως ηταν απο την αρχη και με την σειρα της η ομαδα διαχειρησης να τα αναφερει στην εταιρια γα να διορθωσει καποια πραγματα αναλογα με τα λεγομενα μας ! 2ον το παιχνιδι μεχρι τωρα εχει δεχτει πολλες αλλαγες αλλες προς το καλυτερο και αλλες που μας ενοχλησαν δεν παυει να ειναι παιχνιδι ομως!!!!!και 3ον και θα το γραψω με κεφαλαια γραμματα ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΟ ΟΛΟΥ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΜΟΙΒΗ ΣΕ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΝΑΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΑΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΝΜ ΣΤΗΝ ΔΙΑΑΧΕΙΡΗΣΗ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝ ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΙΟΥ ΕΙΔΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ !ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΤΣΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ !ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΤ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΝΕΧΗΣΑ!!!ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ 3 Η 4 ΜΝΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΓΡΑΨΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΓΤ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Η ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔEI STO FOROYM ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝΟ ΙΣΑ ΙΣΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΣΗΝ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΓΡΑΦΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΤ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΘΕΙ ΕΝΤΕΛΟΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!!!!!!!
Καλημερα! Μαλλον με μπερδεψες με τον fog131! Εγω εχω 5 μηνες στο παιχνιδι και ανεφερα οτι δεν με ενοχλησε το συγκεκριμενο event, ισα ισα που ηταν πολυ απλο (τουλαχιστον το πρωτο μερος). Επειδη πραγματι τωρα μπηκα στους νανους και δεν ξερω τι παιζει πιο μετα, απλα απο αλλους παικτες που "γκρινιαζουν" για μαννα, πιστευω οτι ειναι καλο σαν δωρακι! Καλη συνεχεια!
 

DeletedUser584

Guest
εχεις δικιο εγεινε μπερδεμα !αμα κοιταξεις τι ωρα εγραψα στο φορουμ θα καταλαβεις οτι κοιμομουν και ορθιος!αναφερθηκα σε σενα για να δωσω να καταλαβει ο fog οτι υπαρχουν ποιο παλιοι παικτες που δεν καναν και ετσι για ενα ιβεντ!οσο για το δωρο που εδωσε το ιβεντ ηταν γενικα καλο απο οτι πιστευω σην οτι η καθε αποστολη δεινει και διαφορετικο δωρακι που και αυτο χρειαζετε σε ωρα αναγκης και εννοω τις στιγμιαιες ενισχυσεισ!!!!
 

DeletedUser869

Guest
Μπορεί κάποιος να αναρτήσει τις αποστολές που συμπεριλαμβάνονται στο δεύτερο μέρος?
 

Yeilos

Νέο Μέλος
Αποστολές Μασκαράτας 2:
1 Φτιάξε ποτά 50 φορές
2 Φτιάξε ψωμί 30 φορές
3 Εξερεύνησε μια επαρχία ή αναβάθμισε 1 κτίριο στο επίπεδο 10
4 Επίλυσε 26 συναντήσεις ή απόκτησε 26 τεχνουργήματα
5 Εξερεύνησε μια επαρχία ή αναβάθμισε ένα κτιριο στο επίπεδο 12 ή παραπάνω.
6 Φτιάξε απλά εργαλεία 40 φορές
7 Απόκτησε 7 τεχνουργήματα (μετράει και τα τεχνουργήματα από το τουρνουά)
8 Αναβάθμισε 4 κτίρια στο επίπεδο 4 ή και παραπάνω
9 Φτιάξε προηγμένα εργαλεία 16 φορές και απόκτησε μια καλή ποσότητα εργαλείων
Μην γράφω τα υπόλοιπα καθώς τα αναφέρει και ο Paros παρακάτω!
 
Τελευταία επεξεργασία:

PAROS

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Λοιπόν έχουμε καινούρια αποστολή που σε σχέση με την προηγούμενη είναι ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΣΕ ΧΡΟΝΟ..... Δεν ξέρω όλες τις αποστολές μέχρι τέλος αλλά ήδη η 4η αποστολή θέλει ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.... Και επίσης θα χαρακτήριζα ως ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΔΩΡΟ που μας δίνει και πάλι... Τουλάχιστον για παίχτες που είναι μέσα στους 1500 τουλάχιστον αυτό το δώρο είναι αστείο για τις ανάγκες που έχουμε.....

Θα χαρώ τον Yelios ή κάποιον άλλο φίλο να προσθέσει και τις υπόλοιπες αποστολές μας βοηθάνε πάρα πολύ στην στρατηγική ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ για αυτό....
 

PAROS

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Αποστολές Μασκαράτας 2:

5. Εξερεύνησε μια επαρχία ή αναβάθμισε 1 κτίριο στο επίπεδο 12
6. Παραγωγή απλών εργαλείων 40 φορές
7. Gain 14 Relics //another 2 provinces or day/round in tournament (Δεν ξέρω ακριβώς πως να το μεταφράσω....)
8. Αναβάθμιση 4 κτιρίων στο επίπεδο 4 ή υψηλότερο
9. Παραγωγή προχωρημένων εργαλείων 16 φορές και κερδίστε ένα καλό ποσό προμηθειών (σχεδόν το ποσό των προμηθειών που θα πάρετε από τις 16 παραγωγές)
10. Ξοδέψτε 23 Πόντους Γνώσης
11. Κατασκευάστε το Καλάθι Λαχανικών 12 φορές και κερδίστε ένα καλό ποσό προμηθειών (σχεδόν το ποσό των προμηθειών που θα πάρετε από τις 12 παραγωγές)
12. Κατασκευάστε την Εργαλειοθήκη 10 φορές και κερδίστε μια καλή ποσότητα των προμηθειών (όπως παραπάνω)


Εάν ισχύουν όλα αυτά 5 μέρες ΔΕΝ φτάνουν με ΤΙΠΟΤΑ αδέρφια.....
 

DeletedUser80

Guest
Αποστολές Μασκαράτας 2:

5. Εξερεύνησε μια επαρχία ή αναβάθμισε 1 κτίριο στο επίπεδο 12
6. Παραγωγή απλών εργαλείων 40 φορές
7. Gain 14 Relics //another 2 provinces or day/round in tournament (Δεν ξέρω ακριβώς πως να το μεταφράσω....)
8. Αναβάθμιση 4 κτιρίων στο επίπεδο 4 ή υψηλότερο
9. Παραγωγή προχωρημένων εργαλείων 16 φορές και κερδίστε ένα καλό ποσό προμηθειών (σχεδόν το ποσό των προμηθειών που θα πάρετε από τις 16 παραγωγές)
10. Ξοδέψτε 23 Πόντους Γνώσης
11. Κατασκευάστε το Καλάθι Λαχανικών 12 φορές και κερδίστε ένα καλό ποσό προμηθειών (σχεδόν το ποσό των προμηθειών που θα πάρετε από τις 12 παραγωγές)
12. Κατασκευάστε την Εργαλειοθήκη 10 φορές και κερδίστε μια καλή ποσότητα των προμηθειών (όπως παραπάνω)


Εάν ισχύουν όλα αυτά 5 μέρες ΔΕΝ φτάνουν με ΤΙΠΟΤΑ αδέρφια.....
Εισαι σιγουρος ότι είναι αυτες οι αποστολες??
 
Κορυφή