• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Ψηφοφορία] ολα τα event επαναληψη

ποσα ατομα θα ηθελαν να γινει αυτο?


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    12
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
Καλησπερα σε ολους η αναρτηση και η ψηφοφορια που εβαλα ειναι δικια μου ξεκινησε με την αποψη να ξαναγινουν τα παλια event ετσι ωστε οι παλιοι παιχτες να κερδισουν τα τεχνουργα που θελουν και οι νεοι τα παλια κτιρια τον τουρνουα
Μετα αλαξε στην συνεχεια αφου μαθαμε οτι παλια κτιρια τον τουρνουα που περασαν τα δινει το κωδονοστασιο και ειπαμε αφου τα δινει το κωδονοστασιο ας αυξηδουν τα ποσοστα να κερδισουμε και τεχνουργα αλλα και κτιρια και οχι να ειναι με 10% κλπ ομως ολο αυτο απο τι βλεπω εχει καταντησει ολοκληρη ιστορια Απο την αλλη ενω εχει γινει ολοκληρη συζητηση η συμπεριφορα προσωπικα εμενα του community manager δεν μου αρεσε μονο σε ενα θεμα ειμαι 42 χρονων παιζω παρα πολλα χρονια online games αλλα δεν μου αρεσε και δεν μου αρεσει αυτο που λεει συνεχεια ΕΙΜΑΙ Ο COMMUNITY MANAGER ΟΚ το ξερουμε δεν χρειαζεται να μας το λες συνεχεια δεν καταλαβαινω τον λογο που το λεει λεγοντας αυτο που λεει πιστευει θα φοβηθουμε κατι ? δεν ξερω τι να πω δεν θελω να συνεχισω την κουβεντα απλα θα πω ενα μεγαλο ΚΡΙΜΑ αυτη ειναι η τελευταια φορα που στελνω στο φορουμ της αποψης μου και ειλικρινα δεν ξανα ασχολουμε με το φορουμ της αποψης μου της ειπα για κωδονοστασιο και της ξαναλεω μηπως καλυτερεψουν ποιο πολυ σε αυτο το ωραιο παιχνιδι
1)μεγαλα ποσοστα σε κτιρια και τεχνουργα
2)να δινουν αλλα πραγματα το κοδωνοστασιο και αλλα η ακαδημια μαγειας
3)ποιο πολλα κτιρια παλια απο event αυτα
Καλη συνεχεια σε ολους και καλο παιχνιδι
 

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Φροντίστε την επόμενη φορά να είστε ευγενικός
Ιnferno nemesis........Ειναι ο COMMUNITY MANAGER...........το γραφω και με κεφαλαια για να δωσω εμφαση.......μπρρρρ......ανατριχιασα.........
 

FabulousGeorgia

Νέο Μέλος
Έλεος!! Μας κουράσατε! Είναι τώρα αυτή δηλαδή συμπεριφορά ανθρώπων 40τοσο χρόνων που μας αναφέρατε παραπάνω;…Στην τελική πείτε τα μεταξύ σας ρε παιδιά,στην ίδια ομάδα είστε!
 

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
Φροντίστε την επόμενη φορά να είστε ευγενικός
Έλεος!! Μας κουράσατε! Είναι τώρα αυτή δηλαδή συμπεριφορά ανθρώπων 40τοσο χρόνων που μας αναφέρατε παραπάνω;…Στην τελική πείτε τα μεταξύ σας ρε παιδιά,στην ίδια ομάδα είστε!
μια χαρα ειναι και μην ανυσηχεις δεν προκειται να ξανα ασχοληθουμε με το forum που θα μας πεις οτι σας κουρασαμε κι ολας
 
Λοιπον, τωρα που καταλαγιασαν τα πνευματα, επιτρεψτε μου να σας δωσω λιγες συμβουλες για να αντιμετωπισετε το αγχος της καθημερινοτητας που μπορει να οδηγησει σε-τουλαχιστον-παραξενες συμπεριφορες και λογοδιαρροια.
1. Συμβουλη γιατρων: Βγειτε για εναν περιπατο (δε λειτουργει, απλα κουραζεσαι και μυριζουν τα ποδια σου).
2. Συμβουλη γιατρων: Κρατηστε την αναπνοη σας οσο περισσοτερο μπορειτε και στη συνεχεια εκπνευστε αργα. (Λειτουργει για περιπου 1-3 λεπτα, αναλογως της συγχυσης)
2. Συμβουλη γιατρων με ειδικευση στις ανατολιτικες πρακτικες αυτοϊασης: Κανντε γιογκα, βελονισμο ή τάι τσι (μπορειτε να ξεκινησετε και να τα σταματησετε εντος εβδομαδας).
3. Συμβουλη ψυχολογων: Μετρηστε μεχρι το 10 (δεν λειτουργει, αντιθετα η αγωνια για να φτασεις μεχρι το 10 παρατεινει τον εκνευρισμο, με αντιθετα αποτελεσματα)
4. Συμβουλη ψυχιατρων: Ξεκινηστε μια αγωγη αντικαταθλιπτικων σε συνδυασμο με συνταγογραφουμενα ηπια ηρεμιστικα. (Αν δε λειτουργησει, απευθυνθειτε στο Δρομοκαΐτειο)
5. Επισκεφθειτε ενα ινστιτουτο μασαζ. (Δεν ξερω αν λειτουργει, αλλα εχω ακουσει αρκετες ευχαριστες εμπειριες)
6. Ξεσπαστε σ' εναν σακο του μποξ. (Μεχρι να πονεσουν τα χερια σας και να στραμπουληξετε τους καρπους σας, για να μαθετε μετα, οτι πριν ξεπασετε πάνω σ'ενα σακο του μποξ πρεπει να εχετε καλα δεμενα τα χερια σας, να φορατε γαντια και να συνειδητοποιησετε οτι ο σακος θα μεινει στη θεση του, εσεις οχι).

Αποφυγετε:
Την εντονη και παρατεταμενη κρουση των πληκτρων του πληκτρολογιου. Η ενταση της κρουσης ίσως κανει διαφορα σ'ενα οργανο μουσικης οπως:

Χορδόφωνα
Βιέλα με μανιβέλα
Οργάνιστρο
Τσέμπαλο (απαντά και ως αρπίχορδο, κλειδοκύμβαλο)
Σπινέττο (απαντά και ως σπινέττα)
Βιργινάλι (απαντά και ως παρθένιο)
Αρχιτσέμπαλο (Archicembalo)
Λαούτο-τσέμπαλο (Lautenwerck)
Κλαβικόρντ (απαντά και ως κλειδόχορδο)
Bowed clavier
Πιάνο
Φορτεπιάνο

Αερόφωνα
Όργανο
Ακορντεόν
Ρώσικο ακορντεόν
Μπαγιάν
Μπαντονεόν
Αρμόνιο
Μελόντικα
Ρεγκάλ

Ιδιόφωνα
Τσελέστα
Καριγιόν

Ηλεκτρόφωνα
Ηλεκτρικό πιάνο
Συνθεσάϊζερ (συνθετητής επί το ελληνικότερο)
Ψηφιακό πιάνο
Ηλεκτρονικό πιάνο

Στο πληκτρολογιο του Η/Υ, εκτος του οτι μειωνει το χρονο ζωης του, συχνα καταληγει σε ασυντακτες, ασυναρτητες, ακαταλαβιστικες προτασεις (τυπου Μαρσελ Προυστ), που δεν τις διαβαζει κανενας.

Το πιο σημαντικο, μην κανετε εμετο στην πιστα και μην πυροβολειτε τον πιανιστα.
Με Εκτιμηση
MoodMaker
 
Τελευταία επεξεργασία:

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
Λοιπον, τωρα που καταλαγιασαν τα πνευματα, επιτρεψτε μου να σας δωσω λιγες συμβουλες για να αντιμετωπισετε το αγχος της καθημερινοτητας που μπορει να οδηγησει σε-τουλαχιστον-παραξενες συμπεριφορες και λογοδιαρροια.
1. Συμβουλη γιατρων: Βγειτε για εναν περιπατο (δε λειτουργει, απλα κουραζεσαι και μυριζουν τα ποδια σου).
2. Συμβουλη γιατρων: Κρατηστε την αναπνοη σας οσο περισσοτερο μπορειτε και στη συνεχεια εκπνευστε αργα. (Λειτουργει για περιπου 1-3 λεπτα, αναλογως της συγχυσης)
2. Συμβουλη γιατρων με ειδικευση στις ανατολιτικες πρακτικες αυτοϊασης: Κανντε γιογκα, βελονισμο ή τάι τσι (μπορειτε να ξεκινησετε και να τα σταματησετε εντος εβδομαδας).
3. Συμβουλη ψυχολογων: Μετρηστε μεχρι το 10 (δεν λειτουργει, αντιθετα η αγωνια για να φτασεις μεχρι το 10 παρατεινει τον εκνευρισμο, με αντιθετα αποτελεσματα)
4. Συμβουλη ψυχιατρων: Ξεκινηστε μια αγωγη αντικαταθλιπτικων σε συνδυασμο με συνταγογραφουμενα ηπια ηρεμιστικα. (Αν δε λειτουργησει, απευθυνθειτε στο Δρομοκαΐτειο)
5. Επισκεφθειτε ενα ινστιτουτο μασαζ. (Δεν ξερω αν λειτουργει, αλλα εχω ακουσει αρκετες ευχαριστες εμπειριες)
6. Ξεσπαστε σ' εναν σακο του μποξ. (Μεχρι να πονεσουν τα χερια σας και να στραμπουληξετε τους καρπους σας, για να μαθετε μετα, οτι πριν ξεπασετε πάνω σ'ενα σακο του μποξ πρεπει να εχετε καλα δεμενα τα χερια σας, να φορατε γαντια και να συνειδητοποιησετε οτι ο σακος θα μεινει στη θεση του, εσεις οχι).

Αποφυγετε:
Την εντονη και παρατεταμενη κρουση των πληκτρων του πληκτρολογιου. Η ενταση της κρουσης ίσως κανει διαφορα σ'ενα οργανο μουσικης οπως:

Χορδόφωνα
Βιέλα με μανιβέλα
Οργάνιστρο
Τσέμπαλο (απαντά και ως αρπίχορδο, κλειδοκύμβαλο)
Σπινέττο (απαντά και ως σπινέττα)
Βιργινάλι (απαντά και ως παρθένιο)
Αρχιτσέμπαλο (Archicembalo)
Λαούτο-τσέμπαλο (Lautenwerck)
Κλαβικόρντ (απαντά και ως κλειδόχορδο)
Bowed clavier
Πιάνο
Φορτεπιάνο

Αερόφωνα
Όργανο
Ακορντεόν
Ρώσικο ακορντεόν
Μπαγιάν
Μπαντονεόν
Αρμόνιο
Μελόντικα
Ρεγκάλ

Ιδιόφωνα
Τσελέστα
Καριγιόν

Ηλεκτρόφωνα
Ηλεκτρικό πιάνο
Συνθεσάϊζερ (συνθετητής επί το ελληνικότερο)
Ψηφιακό πιάνο
Ηλεκτρονικό πιάνο

Στο πληκτρολογιο του Η/Υ, εκτος του οτι μειωνει το χρονο ζωης του, συχνα καταληγει σε ασυντακτες, ασυναρτητες, ακαταλαβιστικες προτασεις (τυπου Μαρσελ Προυστ), που δεν τις διαβαζει κανενας.

Το πιο σημαντικο, μην κανετε εμετο στην πιστα και μην πυροβολειτε τον πιανιστα.
Με Εκτιμηση
MoodMaker
[/QUOTΕ
Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αττικής Δρομοκαΐτειο
Νοσοκομείο ψυχικών νοσημάτων στο Χαϊδάρι

Διεύθυνση: Ιερά Οδός 343, Χαϊδάρι 124 61
Ώρες:
Ανοιχτά όλο το 24ωρο
Τηλέφωνο: 21 3204 6000
Ραντεβού: dromokaiteio.gr στελνω την διευθηνση μηπως σου χρειαστει εσενα που νομιζεις οτι γραφεις ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ
 
Αρχικο μηνυμα, οπως μου εφτασε στο mail, πριν υποστει επεξεργασια


[Ψηφοφορία] - ολα τα event επαναληψη - Νέα απάντηση στο θέμα που παρακολουθείς
ΦΕ
Φορουμ - Elvenar Ελλάδα <no-reply@forums.innogames.de>
Δευ 21/3/2022 7:01 μ.μ.
Προς:
  • Εσείς


Ο/Η INFERNO NEMESIS απάντησε σε ένα θέμα που παρακολουθείς στο Φορουμ - Elvenar Ελλάδα.
[Ψηφοφορία] - ολα τα event επαναληψη
Ο/Η MoodMaker έγραψε:
Λοιπον, τωρα που καταλαγιασαν τα πνευματα, επιτρεψτε μου να σας δωσω λιγες συμβουλες για να αντιμετωπισετε το αγχος της καθημερινοτητας που μπορει να οδηγησει σε-τουλαχιστον-παραξενες συμπεριφορες και λογοδιαρροια.
1. Συμβουλη γιατρων: Βγειτε για εναν περιπατο (δε λειτουργει, απλα κουραζεσαι και μυριζουν τα ποδια σου).
2. Συμβουλη γιατρων: Κρατηστε την αναπνοη σας οσο περισσοτερο μπορειτε και στη συνεχεια εκπνευστε αργα. (Λειτουργει για περιπου 1-3 λεπτα, αναλογως της συγχυσης)
2. Συμβουλη γιατρων με ειδικευση στις ανατολιτικες πρακτικες αυτοϊασης: Κανντε γιογκα, βελονισμο ή τάι τσι (μπορειτε να ξεκινησετε και να τα σταματησετε εντος εβδομαδας).
3. Συμβουλη ψυχολογων: Μετρηστε μεχρι το 10 (δεν λειτουργει, αντιθετα η αγωνια για να φτασεις μεχρι το 10 παρατεινει τον εκνευρισμο, με αντιθετα αποτελεσματα)
4. Συμβουλη ψυχιατρων: Ξεκινηστε μια αγωγη αντικαταθλιπτικων σε συνδυασμο με συνταγογραφουμενα ηπια ηρεμιστικα. (Αν δε λειτουργησει, απευθυνθειτε στο Δρομοκαΐτειο)
5. Επισκεφθειτε ενα ινστιτουτο μασαζ. (Δεν ξερω αν λειτουργει, αλλα εχω ακουσει αρκετες ευχαριστες εμπειριες)
6. Ξεσπαστε σ' εναν σακο του μποξ. (Μεχρι να πονεσουν τα χερια σας και να στραμπουληξετε τους καρπους σας, για να μαθετε μετα, οτι πριν ξεπασετε πάνω σ'ενα σακο του μποξ πρεπει να εχετε καλα δεμενα τα χερια σας, να φορατε γαντια και να συνειδητοποιησετε οτι ο σακος θα μεινει στη θεση του, εσεις οχι).

Αποφυγετε:
Την εντονη και παρατεταμενη κρουση των πληκτρων του πληκτρολογιου. Η ενταση της κρουσης ίσως κανει διαφορα σ'ενα οργανο μουσικης οπως:

Χορδόφωνα
Βιέλα με μανιβέλα
Οργάνιστρο
Τσέμπαλο (απαντά και ως αρπίχορδο, κλειδοκύμβαλο)
Σπινέττο (απαντά και ως σπινέττα)
Βιργινάλι (απαντά και ως παρθένιο)
Αρχιτσέμπαλο (Archicembalo)
Λαούτο-τσέμπαλο (Lautenwerck)
Κλαβικόρντ (απαντά και ως κλειδόχορδο)
Bowed clavier
Πιάνο
Φορτεπιάνο

Αερόφωνα
Όργανο
Ακορντεόν
Ρώσικο ακορντεόν
Μπαγιάν
Μπαντονεόν
Αρμόνιο
Μελόντικα
Ρεγκάλ

Ιδιόφωνα
Τσελέστα
Καριγιόν

Ηλεκτρόφωνα
Ηλεκτρικό πιάνο
Συνθεσάϊζερ (συνθετητής επί το ελληνικότερο)
Ψηφιακό πιάνο
Ηλεκτρονικό πιάνο

Στο πληκτρολογιο του Η/Υ, εκτος του οτι μειωνει το χρονο ζωης του, συχνα καταληγει σε ασυντακτες, ασυναρτητες, ακαταλαβιστικες προτασεις (τυπου Μαρσελ Προυστ), που δεν τις διαβαζει κανενας.

Το πιο σημαντικο, μην κανετε εμετο στην πιστα και μην πυροβολειτε τον πιανιστα.
Με Εκτιμηση
MoodMaker
[/QUOTΕ
Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αττικής Δρομοκαΐτειο
Νοσοκομείο ψυχικών νοσημάτων στο Χαϊδάρι

Διεύθυνση: Ιερά Οδός 343, Χαϊδάρι 124 61
Ώρες:
Ανοιχτά όλο το 24ωρο
Τηλέφωνο: 21 3204 6000
Ραντεβού: dromokaiteio.gr
Σου τα στελνω αφου εχεις την αναγκη να πας
και πιστευω το καλυτερο μουσικο οργανο για εσενα
για να χαλαρωσεις θα ειναι το ΚΛΑΡΙΝΟ

Αυτοματοποιημένο μήνυμα που δεν παρακολουθούνται οι απαντήσεις σε αυτό. Πρέπει να συνδεθείς στο φόρουμ για να απαντήσεις.
Έλαβες αυτό το μήνυμα γιατί έχεις επιλέξει την παρακολούθηση του θέματος ολα τα event επαναληψη στο Φορουμ - Elvenar Ελλάδα με ενεργές τις ειδοποιήσεις mail για νέες αναρτήσεις. Δεν θα λάβεις επιπλέον mails γι' αυτό το θέμα έως ότου συνδεθείς και διαβάσεις τα νέα μηνύματα.
Αν δεν επιθυμείς τη λήψη παρόμοιων mails, μπορείς να απενεργοποιήσεις τα mails αυτού του θέματος ή να απενεργοποιήσεις όλα τα mails.​
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Το παρόν νήμα κλειδώνει εδώ γιατί το θέμα έχει ξεφύγει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή