• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Ψηφοφορία] ολα τα event επαναληψη

ποσα ατομα θα ηθελαν να γινει αυτο?


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    12
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω ποσο σωστο θα ητανε να μπουνε παλια event ετσι ωστε καποιοι νεοι παιχτες να μπορουνε να παρουνε τα σπανια κτιρια δωρα του event η να μπορεσουνε καποιοι που καταλαθος εχουνε σβησει καποιο κτιριο απο αυτα που ειχε κερδισει
 

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Eν μεροι το να βγαινουν καινουργια evend καλο ειναι γιατι δεν γινεται βαρετο το παιχνιδι παρα να επαναλαμβανωντε τα ιδια και τα ιδια.....ΟΜΩΣ.....Καποιοι παιχτες 1) δεν εχουν καταφερει να εξελιξουν καποια κτηρια απο καποια evend που εχουν περασει η 2) που θα ηθελαν να ειχουν καποια κτηρια να βαλουν απο παλια evend. Οποτε στην πρωτη περιπτωση η τα κρατανε μισοεξελιγμενα καποιοι η αναγκαζωντε να τα βγαλουν για να βαλουν κτηρια απο νεο evend που και παλι ισως δεν καταφερνουν να τα εξελιξουν και παει λεγωντας. Οποτε αν γινωταν θα μπορουσε τα τεχνεργα που θελουν καποιοι να βγαινουν στις κατασκευες. Και οταν βγαινει καποιο καινουργιο evend αν θελουν τα ανανεωνουν. Η αλλιως μια στο τοσο μετα απο 3-4 evend καινουργια να μπενει με τα ιδια κτηρια ενα παλιο. Εξαλλου το να κρατησεις ενα κτηριο απο καθε evend καινουργιο που βγαινει δεν ωφελει διοτι ο χαρτης δεν ειναι τεραστιος. Παντως μπορει να βρεθει μια λυση.
 

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
ισχυει αυτο που λες για αυτο καλο θα ητανε να ξανα μπουνε τα παλια event με τα παλια κτιρια
βεβαια καλο θα ητανε να μπορουσαμε να ανοιξουμε ποιο πολυ τον χαρτη γιατι καποιος μπορει να θελει να κρατησει απο 1 κτιριο απ ολα πιστευω ο χαρτης δεν τα χωραει ολα με τιποτα
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Να θέσω και το εξής ερώτημα σε όλο αυτό, προτιμάτε παλιά κτίρια από παρελθοντικές εκδηλώσεις οπότε η πόλη να μένει σταθερή αλλά και να γεμίζουν τα αποθέματα χωρίς λόγο ή νέες εκδηλώσεις με νέα κτίρια και εμφάνιση και συγκριτικά με παλιότερες εκδηλώσεις πολύ καλύτερα οφέλη; Διότι εγώ προσωπικά θεωρώ πως τα κτίρια θα πρέπει να ανανεώνονται και να τα αντικαθιστούμε με καλύτερα. Ποιος ο σκοπός να τοποθετήσουμε στη πόλη κάποιο κτίριο από προπέρσινη εκδήλωση, όταν σε φετινή εκδήλωση θα βγει σίγουρα κάτι καλύτερο.
 

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
καλημερα knight δεν λεμε να βγουνε μονο παλια event παλι με τα παλια κτιρια λεμε να βγουνε και καινουργια απλα λεμε να βγουνε και παλια event για τον λογο οτι καποιοι καταλαθος μπορει να διεγραψαν καποιο κτιριο η να θελουν να εχουν καποιο κτιριο που δεν το πηραν απο παλια event εκτος απο αυτο τα νεα μελη θα μπορεσουνε να εχουνε και αυτα καποια κτιρια απο παλια event οπου δεν τα εχουν
 

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Να θέσω και το εξής ερώτημα σε όλο αυτό, προτιμάτε παλιά κτίρια από παρελθοντικές εκδηλώσεις οπότε η πόλη να μένει σταθερή αλλά και να γεμίζουν τα αποθέματα χωρίς λόγο ή νέες εκδηλώσεις με νέα κτίρια και εμφάνιση και συγκριτικά με παλιότερες εκδηλώσεις πολύ καλύτερα οφέλη; Διότι εγώ προσωπικά θεωρώ πως τα κτίρια θα πρέπει να ανανεώνονται και να τα αντικαθιστούμε με καλύτερα. Ποιος ο σκοπός να τοποθετήσουμε στη πόλη κάποιο κτίριο από προπέρσινη εκδήλωση, όταν σε φετινή εκδήλωση θα βγει σίγουρα κάτι καλύτερο.
Σωστο και αυτο απο την μια......και δεν ειμαι αρνητικος στην ανανεωση κτηριων. Απλα καποιοι δεν προλαβαινουν τα παρουν τα τεχνεργα καποιων κτηριων να τα εξελιξουν και ετσι υποχρεωτικα θα τα ανανεωσουν με καποιο αλλο κτηριο απο νεο evend που και παλι ισως να μην προλαβουν να εξελιξουν ενα αλλο κτηριο και απο το νεο evend και ετσι παει συνεχως οποτε.? Ποιο το οφελος παλι της ανανεωσης.? Εδω που τα λεμε οποιος το φυσαει θα χωσει χρημα και αν θελει και σε μια μερα μπορει να φτασει στο ''χρυσο βαθρο''. Σε οποιον δεν περισευουν.? Αντε και πνιξου.?. Αυτος βολοδερνεται στο αν καταφερει να τελοιοποιησει ενα κτηριο ποτε απο καποιο evend. Γιατι δυσκολευει και λιγο το evend στο τελος. Ενταξει θα μου πεις ετσι ειναι το παιχνιδι.......Ας ειναι.....Οπως εγραψα και σε αλλο μυνημα να μπενουν συνεχεια παλιες εκδηλωσεις θα εκαναν βαρετο και ανουσιο το παιχνιδι και εγω δεν το θελω ανουσιο.....Ξερουν καλυτερα αυτοι που το χειριζωντε.
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
καλημερα knight δεν λεμε να βγουνε μονο παλια event παλι με τα παλια κτιρια λεμε να βγουνε και καινουργια απλα λεμε να βγουνε και παλια event για τον λογο οτι καποιοι καταλαθος μπορει να διεγραψαν καποιο κτιριο η να θελουν να εχουν καποιο κτιριο που δεν το πηραν απο παλια event εκτος απο αυτο τα νεα μελη θα μπορεσουνε να εχουνε και αυτα καποια κτιρια απο παλια event οπου δεν τα εχουν
Ωραία, άρα συγκριτικά δύο μέλη, νέο και παλιό, ποιος ο λόγος να έχουν ένα παλιό κτίριο στη συλλογή τους όταν το νέο θα έχει περισσότερα οφέλη; Όσο αφορά την εκ παραδρομής διαγραφή, είναι 2 στις 100 περιπτώσεις που μπορεί να γίνει στους παίκτες οπότε πάλι δε βλέπω να υπάρχει λόγος να γίνει.

Σωστο και αυτο απο την μια......και δεν ειμαι αρνητικος στην ανανεωση κτηριων. Απλα καποιοι δεν προλαβαινουν τα παρουν τα τεχνεργα καποιων κτηριων να τα εξελιξουν και ετσι υποχρεωτικα θα τα ανανεωσουν με καποιο αλλο κτηριο απο νεο evend που και παλι ισως να μην προλαβουν να εξελιξουν ενα αλλο κτηριο και απο το νεο evend και ετσι παει συνεχως οποτε.? Ποιο το οφελος παλι της ανανεωσης.? Εδω που τα λεμε οποιος το φυσαει θα χωσει χρημα και αν θελει και σε μια μερα μπορει να φτασει στο ''χρυσο βαθρο''. Σε οποιον δεν περισευουν.? Αντε και πνιξου.?. Αυτος βολοδερνεται στο αν καταφερει να τελοιοποιησει ενα κτηριο ποτε απο καποιο evend. Γιατι δυσκολευει και λιγο το evend στο τελος. Ενταξει θα μου πεις ετσι ειναι το παιχνιδι.......Ας ειναι.....Οπως εγραψα και σε αλλο μυνημα να μπενουν συνεχεια παλιες εκδηλωσεις θα εκαναν βαρετο και ανουσιο το παιχνιδι και εγω δεν το θελω ανουσιο.....Ξερουν καλυτερα αυτοι που το χειριζωντε.
Στατιστικά πάντα, παίκτες που δε χρησιμοποιούν διαμάντια μπορούν να φτάσουν μέχρι την 8η και σε λίγες περιπτώσεις την 9η εξέλιξη ενός κτιρίου, πολύ λίγοι είναι οι παίκτες που φτάνουν την 10η εξέλιξη, επαναλαμβάνω οι παίκτες που δε χρησιμοποιούν διαμάντια.
Αλλά πάλι, τέχνεργα κτιρίων από παλιές εκδηλώσεις βγαίνουν κάποια στιγμή σε ανταμοιβές Κωδωνοστασίων.
 

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
θα συμφωνησω με τον windstorm παλια event να ξαναμπαινουν που και που μονο και μονο για τα κτιρια και για της αναπτυξης
οσο για το κωδονοστασιο πρεπει να εισαι η κωλοφαρδος η να πας πολυ ψηλα για να αποκτησεις καποιο κτιριο απο εκει οταν σου βαζει αποτελεσμα κτιριου για να το παρεις 10% και 15%
 

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Ωραία, άρα συγκριτικά δύο μέλη, νέο και παλιό, ποιος ο λόγος να έχουν ένα παλιό κτίριο στη συλλογή τους όταν το νέο θα έχει περισσότερα οφέλη; Όσο αφορά την εκ παραδρομής διαγραφή, είναι 2 στις 100 περιπτώσεις που μπορεί να γίνει στους παίκτες οπότε πάλι δε βλέπω να υπάρχει λόγος να γίνει.


Στατιστικά πάντα, παίκτες που δε χρησιμοποιούν διαμάντια μπορούν να φτάσουν μέχρι την 8η και σε λίγες περιπτώσεις την 9η εξέλιξη ενός κτιρίου, πολύ λίγοι είναι οι παίκτες που φτάνουν την 10η εξέλιξη, επαναλαμβάνω οι παίκτες που δε χρησιμοποιούν διαμάντια.
Αλλά πάλι, τέχνεργα κτιρίων από παλιές εκδηλώσεις βγαίνουν κάποια στιγμή σε ανταμοιβές Κωδωνοστασίων.
Οποιος εχει χρηματα για πεταμα καλα κανει και τα πεταει αφου τα'χει μπολικα και δεν τα λογαριαζει και μαλιστα τετοιες δυσκολες εποχες....εγω παντως δεν διαθετω χρημα το οποιο να το βγαζω απο την δικη μου τσεπη και να τα βαζω μονος μου στου αλλου την τσεπη. Δεν σφαξανε.
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Το τι κάνει κανείς τα λεφτά του αφορά αυτόν και κανέναν άλλον. Είναι λίγο άδικο και άτοπο να κρίνετε χωρίς να γνωρίζετε και να βγάζετε έτσι τέτοια συμπεράσματα για το πως ξοδεύει κανείς τα χρήματά του. Οπότε, παρακαλώ θερμά τέτοιου είδους σχόλια να μένουν εκτός, δεν έχουν ουσία.
 

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Το τι κάνει κανείς τα λεφτά του αφορά αυτόν και κανέναν άλλον. Είναι λίγο άδικο και άτοπο να κρίνετε χωρίς να γνωρίζετε και να βγάζετε έτσι τέτοια συμπεράσματα για το πως ξοδεύει κανείς τα χρήματά του. Οπότε, παρακαλώ θερμά τέτοιου είδους σχόλια να μένουν εκτός, δεν έχουν ουσία.
Αλλο ειπα εγω και αλλο αυτο που λες εσυ. Ειπα.....''οποιος''....δεν ειπα .....''εσυ''....η ο ταδε.... γενικα μιλησα. Δεν ''εδειξα'' κανεναν. Ειπα οποιος τα εχει για πεταμα βεβαιως και καλα κανει και τα πεταει......δικαιωμα του ειναι και ποσως με ενδιαφερει τι κανει ο καθενας. Δικαιωμα μου ειναι ομως να λεω και εγω την γνωμη μου. Αλλος τα χρησιμοποιει για προσαναμα για το τζακι του.....καλα κανει και αυτος. Δεν με ενδιαφερει.
 
Το να παρουμε σειρα ολα τα παλια event για να βρουμε ποιο και σε ποιους λειπει, πιο πολλες αντιδρασεις θα προκαλεσει, παρα καλο. Θα αρχισουν αλλοι να λενε "παλι τα ιδια; ξεμειναμε απο ιδεες;" κλπ. Μια συμβιβαστικη λυση που βλεπω, ειναι-εκτος απο τα συνδυαστικα κτιρια-τα υπολοιπα να δινονται κατα καιρους απο την ακαδημία ή το κωδωνοστασιο ως πιθανα δωρα, μαζι με τις εξελιξεις τους. Επισης, για οσους παρακολουθουν το παρον, καλο θα ηταν να συγκεντρωσουν ποια ειναι αυτα τα κτιρια που θα ηθελαν να αποκτησουν, ωστε να ενημερωθει η ομαδα αναπτυξης, που ισως το λαβει υπ'οψιν της. Αλλα ολοκληρο ιβεντ επαναληψη, δεν ξερω.. Δεν ακουγεται πολυ καλο.
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Αλλο ειπα εγω και αλλο αυτο που λες εσυ. Ειπα.....''οποιος''....δεν ειπα .....''εσυ''....η ο ταδε.... γενικα μιλησα. Δεν ''εδειξα'' κανεναν. Ειπα οποιος τα εχει για πεταμα βεβαιως και καλα κανει και τα πεταει......δικαιωμα του ειναι και ποσως με ενδιαφερει τι κανει ο καθενας. Δικαιωμα μου ειναι ομως να λεω και εγω την γνωμη μου. Αλλος τα χρησιμοποιει για προσαναμα για το τζακι του.....καλα κανει και αυτος. Δεν με ενδιαφερει.
Δεν υπερασπίστηκα το εαυτό μου ούτε ανέφερα ότι αναφερθήκατε σε μένα προσωπικά. Όπως μιλήσατε γενικά, έτσι ακριβώς μίλησα κι εγώ. Απλά δεν μπορείτε να ισχυρίζεστε ότι δε σας ενδιαφέρει τι κάνει ο καθένας τα λεφτά του και στη συνέχεια να λέτε ότι τα λεφτά αυτά είναι για πέταμα. Εφόσον, χαρακτηρίζετε μια τέτοια κίνηση και βγάζετε έτσι ένα αυθαίρετο συμπέρασμα, σημαίνει ότι ασχολείστε ειδάλλως δεν θα το σχολιάζετε καθόλου. Και επαναλαμβάνω, τέτοιου είδους σχόλια χωρίς νόημα να μένουν εκτός.

Το να παρουμε σειρα ολα τα παλια event για να βρουμε ποιο και σε ποιους λειπει, πιο πολλες αντιδρασεις θα προκαλεσει, παρα καλο. Θα αρχισουν αλλοι να λενε "παλι τα ιδια; ξεμειναμε απο ιδεες;" κλπ. Μια συμβιβαστικη λυση που βλεπω, ειναι-εκτος απο τα συνδυαστικα κτιρια-τα υπολοιπα να δινονται κατα καιρους απο την ακαδημία ή το κωδωνοστασιο ως πιθανα δωρα, μαζι με τις εξελιξεις τους. Επισης, για οσους παρακολουθουν το παρον, καλο θα ηταν να συγκεντρωσουν ποια ειναι αυτα τα κτιρια που θα ηθελαν να αποκτησουν, ωστε να ενημερωθει η ομαδα αναπτυξης, που ισως το λαβει υπ'οψιν της. Αλλα ολοκληρο ιβεντ επαναληψη, δεν ξερω.. Δεν ακουγεται πολυ καλο.
Πολύ καλύτερη ιδέα και συμφωνώ απόλυτα. Η επανάληψη των event δεν προσφέρει κάτι. Όμως τα κτίρια μπορούν να ανακυκλωθούν αλλιώς μέσα απ' τα ήδη υπάρχοντα κτίρια.
 

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Δεν υπερασπίστηκα το εαυτό μου ούτε ανέφερα ότι αναφερθήκατε σε μένα προσωπικά. Όπως μιλήσατε γενικά, έτσι ακριβώς μίλησα κι εγώ. Απλά δεν μπορείτε να ισχυρίζεστε ότι δε σας ενδιαφέρει τι κάνει ο καθένας τα λεφτά του και στη συνέχεια να λέτε ότι τα λεφτά αυτά είναι για πέταμα. Εφόσον, χαρακτηρίζετε μια τέτοια κίνηση και βγάζετε έτσι ένα αυθαίρετο συμπέρασμα, σημαίνει ότι ασχολείστε ειδάλλως δεν θα το σχολιάζετε καθόλου. Και επαναλαμβάνω, τέτοιου είδους σχόλια χωρίς νόημα να μένουν εκτός.


Πολύ καλύτερη ιδέα και συμφωνώ απόλυτα. Η επανάληψη των event δεν προσφέρει κάτι. Όμως τα κτίρια μπορούν να ανακυκλωθούν αλλιώς μέσα απ' τα ήδη υπάρχοντα κτίρια.
Δεν υπερασπίστηκα το εαυτό μου ούτε ανέφερα ότι αναφερθήκατε σε μένα προσωπικά. Όπως μιλήσατε γενικά, έτσι ακριβώς μίλησα κι εγώ. Απλά δεν μπορείτε να ισχυρίζεστε ότι δε σας ενδιαφέρει τι κάνει ο καθένας τα λεφτά του και στη συνέχεια να λέτε ότι τα λεφτά αυτά είναι για πέταμα. Εφόσον, χαρακτηρίζετε μια τέτοια κίνηση και βγάζετε έτσι ένα αυθαίρετο συμπέρασμα, σημαίνει ότι ασχολείστε ειδάλλως δεν θα το σχολιάζετε καθόλου. Και επαναλαμβάνω, τέτοιου είδους σχόλια χωρίς νόημα να μένουν εκτός.


Πολύ καλύτερη ιδέα και συμφωνώ απόλυτα. Η επανάληψη των event δεν προσφέρει κάτι. Όμως τα κτίρια μπορούν να ανακυκλωθούν αλλιώς μέσα απ' τα ήδη υπάρχοντα κτίρια.
Συμφωνω απολυτα με τον φιλο MoodMaker. π.χ. εγω θελω να κρατησω τους αντιλαλους των λισμωνημενων. Απο αυτο το evend. Δεν εχω προβλημα να μου δωσει το κωδονοστασιο το τεχνουργο του. Η να μου το βγαλει στις κατασκευες. Ομως να μην περιμενω δεκα χρονια για να το βγαλει το κωδονοστασιο ας πουμε και οταν το βγαλει να μου δεινει πιθανοτητες 5% για να το παρω. Αν ειναι ετσι βρασε αλλοιμονο.
 

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
τοτε για να τελειωνει ολο το θεμα εδω γιατι απο τι βλεπω δεν βγαινει ακρη τοτε καλο θα ητανε αυτη που φτιαχνουν το παιχνιδι κλπ ας βαλουνε τοτε μεγαλυτερες πιθανοτητες να κερδιζουμε κτιρια στο κωδονοστασιο και οχι 10 με 15 % ετσι να μπορουμε να κερδιζουμε κτιρια απο παλια event και οτι αλλο χρειαζεται να τα εξελιξουμε γιατι εγω προσωπικα αυτα που βλεπω οτι δινει συνεχεια ειναι ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΞΟΡΚΙΩΝ και ΜΕΙΩΣΗ ΧΡΟΝΟΥ δεν ειναι ολο αυτο μαλακια ομως να χαλας τοσα υλικα στρατο για να παιρνεις ποιο πολυ αυτα κριμα απο το να παιρνεις κτιρια απο παλια event η οτι χρειαζεται να τα εξελιξεις
 

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Η αν οχι κτηρια οπως λεει ο inferno nemesis......γιατι δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο αυτο να σου βγαζει το κωδονοστασιο παλια κτηρια........ να σου βγαζει το κωδονοστασιο...... το ξαναλεω...... η στις κατασκευες......τουλαχιστον τα τεχνεργα απο δω και περα σε οτι κτηρια κραταει κανεις απο παλια evend. ΑΛΛΑ.? ΟΧΙ ΜΕ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ 5% ΝΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΟΠΟΙΟΥΝΕ ΟΣΟΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ....ΚΑΠΟΙΑ ΚΤΗΡΙΑ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ EVEND και απο ενα νεο evend οποιος θελει μετα να ΑΛΛΑΞΕΙ καποιο παλιο κτηριο ας το κανει αν το εχει βαρεθει η αν βρει καλυτερο σε νεο enend.
 

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
αρα χρειαζομαστε στο κωδονοστασιο ΚΤΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΕΡΓΑ με ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ να τα κερδισουμε και οχι 10 με 15%
πολλα ατομα δεν παιζουν κωδονοστασιο γιατι δεν αξιζει να παιξεις δεν κερδιζεις κατι αξιολογο αν ομως κερδιζες ΚΤΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΕΡΓΑ ισως θα ητανε καλυτερη ολοι η φαση και εφοσον για παλια event ειναι δυσκολο τουλαχιστον ας αλαξει το κωδονοστασιο και ας δινει ποιο πολλα κτιρια και τεχνεργα
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Λυπάμαι που διαβάζω ότι δεν αξίζει να παίζεις το Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας. Όσοι δε παίζουν καλύτερα να οργανώσουν καλύτερα τις Συντροφιές τους.
Αυτό το χαρακτηριστικό μαζί με τη νέα αναβάθμιση των Τουρνουά είναι τα καλύτερα χαρακτηριστικά του παιχνιδιού που αξίζει να παίζεις. Ειδικά το πρώτο, όσο περισσότεροι συμμετέχουν και ξεκλειδώνουν τις πύλες τόσο περισσότερο συμφέρει όλα τα μέλη της Συντροφιάς, και φυσικά το ίδιο ισχύει και για τα Τουρνουά.
Ωστόσο, έχει ήδη αναφερθεί η ιδέα σας στην εταιρεία για αύξηση πιθανοτήτων και ανακύκλωση των κτιρίων σε επόμενες εκδηλώσεις.
 

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
καποια ατομα δεν παιζουν γιατι δεν τους αρεσει οκ απο εκει και περα μακαρι να δεχτει η εταιρια
 

windstorm

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Λυπάμαι που διαβάζω ότι δεν αξίζει να παίζεις το Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας. Όσοι δε παίζουν καλύτερα να οργανώσουν καλύτερα τις Συντροφιές τους.
Αυτό το χαρακτηριστικό μαζί με τη νέα αναβάθμιση των Τουρνουά είναι τα καλύτερα χαρακτηριστικά του παιχνιδιού που αξίζει να παίζεις. Ειδικά το πρώτο, όσο περισσότεροι συμμετέχουν και ξεκλειδώνουν τις πύλες τόσο περισσότερο συμφέρει όλα τα μέλη της Συντροφιάς, και φυσικά το ίδιο ισχύει και για τα Τουρνουά.
Ωστόσο, έχει ήδη αναφερθεί η ιδέα σας στην εταιρεία για αύξηση πιθανοτήτων και ανακύκλωση των κτιρίων σε επόμενες εκδηλώσεις.
Οχι φιλε μου ετσι ειναι. Τι θα πει ''λυπαμε που διαβαζω οτι δεν αξιζει να παιζεις κωδωνοστασιο''. Και απο αλλες συντροφιες μου εχουν πει ατομα που εχω μιλησει εγω προσωπικα οτι δεν ασχωλουντε με αυτο γιατι δεν δεινει τιποτα αξιολογο. Και αδικα χαλαμε στρατο και αγαθα. AYTO ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ Η ΜΠΑ.? η εχετε δικιο μονο εσεις.? η ολες οι συντροφιες ειναι ανοργανωτες εδω μεσα.? ΓΙΑ ΨΑΧΤΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΑΣ ΦΕΝΩΝΤΕ ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ. ΕΧΕΤΕ ''ΧΑΘΕΙ'' ΚΑΠΟΥ. Και βλεπω να υπερασπιζεται πολυ το παιχνιδι μαλλον κερδιζεται και σεις απο αυτο. Τς πςςς. Κερδισα μια μειωση χρονου. Τι λε ρε παιδι μου.? Συμαντικο γεγονος. Θα κανω παρτυ. Δεν λεω οτι δεν χρειαζωντε. Ναι ειναι πολυ απαραιτητες και χρειαζωντε. Δεν ειναι ομως τοοοο ΔΩΡΟ. Καταλαβες η ακομα.? ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΝΤΑΞΕΙ.? ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. Οχι ομως να περνουμε ψιχουλα και να μας τα κανετε χρυσαφι. Πως λεγετε αυτο.? Μου λες.? Η τα τεχνεργα ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΠΟΙΠΟΝ ΑΓΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΛΗΤΟ.? Δεν ειναι επιθεση προσωπικη ΕΞΥΓΟΥΜΕ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή