• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Η Λατρεία του Φοίνικα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

efidra

Chef
Καλησπέρα συμπαίκτες!!!! Μήπως γνωρίζει κανείς για το "Daily Prize " της 21ης ημέρας (Κυριακή του Πάσχα);;;;
Τί θέλει να πει ο ποιητής με το: Day 21 - Beta ????
Μήπως μας κάνουν δώρο <<ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΡΟ>> να μας φύγει η κάψα χεχεχε!!!!
Strumful-Glumet-e-pacalit.jpg
Λες??? Μπαα δεν το πιστευω.
Η 21η μερα για το BETA ειναι σημερα κ εχει το φλεγομενο αυγο ενα αρκετα καλο κτιριο μονο με πολιτισμο ομως , χωρις πληθυσμο.
Τωρα αν σε μας, μια και πεφτει ανημερα Πασχα το αλαξουν....δεν το ξερει κανεις μαλλον , οποτε θα ειμαστε απλα σε αναμονη.
Με την ελπιδα θα ζουμε μεχρι τοτε.....:p:D
 

PAROS

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Παιδιά μία πολύ απλή απορία.... Μετά και την 86η αποστολή ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;; Απλά παίρνουμε τα ημερίσια κέρδη των 35 φτερών και ότι άλλο ουρανοκατέβατο έρθει;;;
 

DeletedUser1058

Guest
Παιδιά μία πολύ απλή απορία.... Μετά και την 86η αποστολή ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;; Απλά παίρνουμε τα ημερίσια κέρδη των 35 φτερών και ότι άλλο ουρανοκατέβατο έρθει;;;

Προς το παρόν αυτό είναι ότι καλύτερο μπορούμε!!!!
 

DeletedUser748

Guest
Παιδιά μία πολύ απλή απορία.... Μετά και την 86η αποστολή ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;; Απλά παίρνουμε τα ημερίσια κέρδη των 35 φτερών και ότι άλλο ουρανοκατέβατο έρθει;;;
Nαι μετα την 86η αποστολη καθεσαι και κανεις μονο τις ημερησιες. Μια απορια ομως, ειμαι σιγουρη οτι σε εχω ξαναδει και σε αλλα ιβεντ τετοιου τυπου δεν εχεις ξαναφτασει ποτε να τελειωσεις ολες τις αποστολες για να ξερεις τι γινεται?
 
  • Like
Αντιδράσεις: efidra

Deleted User - 47391

Guest
Καλησπέρα κι από μένα. Έχω τελειώσει τις αποστολές εδώ και μια εβδομάδα, και κατάφερα μόνο με τα Χ2 να πάρω πρώτο και δεύτερο μεγάλο δώρο και από το τρίτο να είμαι στο 750/800. Δεν έχω πληρώσει καθόλου διαμάντια άπλα θέλει καλό προγραμματισμό και εννοείτε αρκετή τύχη! Βέβαια από την άλλη δεν έχω πάρει ακόμα κάποιο ημερήσιο δώρο γιατί απλά δε με ενδιαφέρουν, κτίρια με πληθυσμό θέλω.
 

efidra

Chef
Καλησπέρα κι από μένα. Έχω τελειώσει τις αποστολές εδώ και μια εβδομάδα, και κατάφερα μόνο με τα Χ2 να πάρω πρώτο και δεύτερο μεγάλο δώρο και από το τρίτο να είμαι στο 750/800. Δεν έχω πληρώσει καθόλου διαμάντια άπλα θέλει καλό προγραμματισμό και εννοείτε αρκετή τύχη! Βέβαια από την άλλη δεν έχω πάρει ακόμα κάποιο ημερήσιο δώρο γιατί απλά δε με ενδιαφέρουν, κτίρια με πληθυσμό θέλω.
Στα λογια μου ερχεσαι φιλε!! Κι εγω το ιδιο αν και πηρα και 2 μικρα κτιρια τον φαρο και το εαρινο περιπτερο γιατι ηθελα να κανω το σετ. Τωρα με τις ημερησιες τελειωνω και θα παρω και το 3ο μεγαλο οπως κι εσυ.:)
Εισαι η αποδειξη που εψαχναν καποιοι , οι οποιοι με αμφισβητησαν οταν ελεγα οτι θελει λιγο προγραμματισμο σωστες κινησεις αλλα και αρκετη τυχη παντα σε τετοια event.
 

DeletedUser1370

Guest
επειδή κάποιος πάει να με τρελάνει εδώ .......
έχω κάνει όλες τις αποστολές και μου μένουν μόνο οι ημερήσιες αποστολές, μαζεύω όλα τα αιθέρια έλαια που πέφτουν μέσα στην πόλη μου και γενικά δεν αφήνω ούτε ένα αιθέριο να πάει χαμένο.
από την άλλη έχω πάρει μόνο τα δώρα που είναι για να κάνουμε το σετ και το πηγάδι των ευχών και όλα τα υπόλοιπα αιθέρια έλαια τα έχω βάλει μόνο σε Χ2 για να παίρνω μόνο τα διπλά φτερά για να μπορέσω να πάρω το τελευταίο βραβείο του event ........
και πάμε στο ερώτημα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μένουν μόνο 8 μέρες για το τέλος , και θέλω άλλα 1400 (αιθέρια έλαια) / 140 (τα μεγάλα αυγά για τα φτερά) = 10 (ανοίγματα μεγάλων αυγών ) Χ 40 (φτερά - μόνο σε μπόνους Χ2 για να παίρνω 40άρια) = 400 φτερά που έχω ανάγκη ακόμα για το μεγάλο δώρο ..................................
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ θέλετε να μας τρελάνετε ?????????????????????????????????????
το event έτσι όπως το έχετε κάνει το παίρνει κάποιος μόνο ΜΑ ΜΟΝΟ ΜΟΝΟ ΜΟΝΟ άν σας χώσει χοντρά λεφτά και όταν λέω χοντρά μιλάμε για τουλάχιστον 20 ευρώ ............. ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ είστε τρελοί ????????
για αυτά θα έπρεπε να έχει ο κάθε παίκτης την δυνατότητα να τα παίρνει με αυξανόμενο βαθμό δυσκολίας , και μόνο αν κάποιος δεν είναι τόσο δυνατός να πρέπει να πληρώσει ,,,,,,,, σε κάθε άλλη περίπτωση ποιος ο λόγος να λέμε ότι το παιχνίδι είναι δωρεάν ????????????????????????????????????????
καλά ρε πάμε καλά ??????????????????????????? τι είναι αυτά τα πράγματα ??????????????????????????????

Στα λογια μου ερχεσαι φιλε!! Κι εγω το ιδιο αν και πηρα και 2 μικρα κτιρια τον φαρο και το εαρινο περιπτερο γιατι ηθελα να κανω το σετ. Τωρα με τις ημερησιες τελειωνω και θα παρω και το 3ο μεγαλο οπως κι εσυ.:)
Εισαι η αποδειξη που εψαχναν καποιοι , οι οποιοι με αμφισβητησαν οταν ελεγα οτι θελει λιγο προγραμματισμο σωστες κινησεις αλλα και αρκετη τυχη παντα σε τετοια event.
και να σας πώ και εσάς ότι δεν φτάνει ο προγραμματισμός γιατί αν τα ημερήσια κτίρια που ολοκληρώνουν το σετ σας τα δώσει στην 3η ή την τέταρτη φορά τότε δεν βγαίνει το τελευταίο δώρο ούτε με σφαίρες

αυτό το πράγμα είναι κοροϊδία και μάλιστα μεγάλη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: σε φτάνουν να σκέφτεσαι να το παρατήσεις το ρημάδι για παιχνίδι :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

efidra

Chef
και να σας πώ και εσάς ότι δεν φτάνει ο προγραμματισμός γιατί αν τα ημερήσια κτίρια που ολοκληρώνουν το σετ σας τα δώσει στην 3η ή την τέταρτη φορά τότε δεν βγαίνει το τελευταίο δώρο ούτε με σφαίρες
Καλημερα
Σε πληροφορω Φιλε μου οτι μολις τωρα πηρα το 3ο μεγαλο δωρο με τα διπλα φτερα, και μου εμειναν και 50 φτερα υπολοιπο!!
Πηρα και τα 2 Ημερησια του σετ και την Φωλια του Φοινικα αν και σταθηκα ατυχη με το πηγαδι και μετανιωσα που χαλασα τοσα φτερα εκει!! Και μην μιλαμε για λεφτα ,ουτε ευρω!!! Το εχω για αρχη ποτε δεν βαζω λεφτα σε τετοια παιχνιδια παιζω μονο για να χαλαρωνω τον ελευθερο χρονο μου!
Και μαλιστα το εχω συμπληρωμενο το 3ο μεγαλο σεντουκι, το εχω τσεκαρισμενο εκει και περιμενει για να μην σταματησουν οι ημερησιες μηπως καταφερω και παρω και κανενα ακομα καλο απο τα ημερησια δωρα!
 

DeletedUser238

Guest
Και μαλιστα το εχω συμπληρωμενο το 3ο μεγαλο σεντουκι, το εχω τσεκαρισμενο εκει και περιμενει για να μην σταματησουν οι ημερησιες μηπως καταφερω και παρω και κανενα ακομα καλο απο τα ημερησια δωρα!
καλημέρα, μπορείς να πάρεις το σεντούκι. Οι ημερήσιες αποστοστές δεν σταματάνε.

Φίλε Drama.Pantelos θεωρώ απαράδεκτο τον τρόπο που εκφράζεσαι. Θα σε παρακαλούσα να σέβεσαι όλους τους υπόλοιπους εμάς συμπαίκτες σου και να γράφεις τις διαμαρτηρίες σου με κόσμιο τρόπο.
 

DeletedUser710

Guest
και να σας πώ και εσάς ότι δεν φτάνει ο προγραμματισμός γιατί αν τα ημερήσια κτίρια που ολοκληρώνουν το σετ σας τα δώσει στην 3η ή την τέταρτη φορά τότε δεν βγαίνει το τελευταίο δώρο ούτε με σφαίρες

Η λέξη κλειδί στην φράση σου είναι το "αν". Αν, λοιπόν, εσένα στα χτυπήματά σου σου έδινε τα έπαθλα μετά από πολλές προσπάθειες και αν δεν σου έδινε καθόλου 140αρια και 200αρια επιπλέον ώστε να ισορροπήσεις λίγο τη "χασούρα" δεν σημαίνει ότι ΜΟΝΟ ΜΟΝΟ ΜΟΝΟ ΜΟΝΟ όσοι αγοράσουν διαμάντια θα πάρουν το τρίτο μεγάλο έπαθλο. Από τη στιγμή που υπάρχει στη μέση και ο παράγοντας τύχη είσαι προετοιμασμένος για όλα. Δεν είναι το τελευταίο event. Θα υπάρξουν κι άλλα. Σου εύχομαι καλύτερη τύχη στα επόμενα.

σκεφτείτε ότι μπορεί και να μήν αναφέρετε κάποιος σε εσάς αλλά στους διαχειριστές και ότι η τύχη σε αυτό το παιχνίδι δεν είναι σε όλους η ίδια και η ευκολία σας να κερδίζετε δώρα μπορεί να μήν είναι η ίδια και στους άλλους

Και τι σου φταίνε οι διαχειριστές του forum (γιατί το forum διαχειρίζονται όχι το παιχνίδι) που εσύ δεν ήσουν το ίδιο τυχερός με άλλους;
 

DeletedUser748

Guest
Καλησπερα! Να πω και εγω το πονο μου τωρα που σχεδον τελειωσε το ιβεντ. Δυστυχως δεν καταφερα να παρω το 3ο βραβειο αυτη τη φορα γιατι ημουν πολυ γκαντεμα και πηρα μονο μια φορα εξτρα ελαια πισω, αλλα στον αντιποδα ολων αυτων εβγαλα ενα κεφαλαιο ερευνων πολυ χαλαρα αφου μου δινε συχνα ποντους γνωσης;) Αλλα ειμαι σιγουρη οτι με σωστο προγραμματισμο και τυχη μπορεις να τα παρεις και τα 3 αφου το χω ξανακαταφερε. Βεβαια αν δεν με απαταει η μνημη μου σε προηγουμενο ιβεντ εφτανε να δινει παραπανω ελαια στη τελευταια δοκιμασια της γραμμης δοκιμασιων και υπηρχαν 5 δοκιμασιες παραπανω αρα τουλαχιστον και 200-250 ελαια παραπανω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gsim

DeletedUser1370

Guest
Η λέξη κλειδί στην φράση σου είναι το "αν". Αν, λοιπόν, εσένα στα χτυπήματά σου σου έδινε τα έπαθλα μετά από πολλές προσπάθειες και αν δεν σου έδινε καθόλου 140αρια και 200αρια επιπλέον ώστε να ισορροπήσεις λίγο τη "χασούρα" δεν σημαίνει ότι ΜΟΝΟ ΜΟΝΟ ΜΟΝΟ ΜΟΝΟ όσοι αγοράσουν διαμάντια θα πάρουν το τρίτο μεγάλο έπαθλο. Από τη στιγμή που υπάρχει στη μέση και ο παράγοντας τύχη είσαι προετοιμασμένος για όλα. Δεν είναι το τελευταίο event. Θα υπάρξουν κι άλλα. Σου εύχομαι καλύτερη τύχη στα επόμενα.



Και τι σου φταίνε οι διαχειριστές του forum (γιατί το forum διαχειρίζονται όχι το παιχνίδι) που εσύ δεν ήσουν το ίδιο τυχερός με άλλους;

για να είμαι ποιό ακριβής να σας ενημερώσω καλύτερα , σε εμένα έχει δώσει μόνο μία φορά 200 αιθέρια και τα 3 δώρα που έχω πάρει με χτυπήματα τα έδωσε με την πρώτη στα πρώτα 2 και με την 4η στο πηγάδι άρα ούτε άριστα αλλά ούτε και χάλια , και επαναλαμβάνω θέλω άλλα 390 φτερά για να πάρω το 3ο μεγάλο δώρο ,
για ποιό ορθή ενημέρωση απο τους 25 της συντροφιάς μου μόνο 2 ή 3 έχουν τελειώσει το event και αυτό γιατί σε αυτούς έχει συμβεί αυτό που είπα πρίν , ότι δηλαδή σε πολλά χτυπήματα τους έχει δώσει και 200 ή 140 αιθέρια
δεν θα με τρελάνετε εμένα , αυτό που λέω συμβαίνει με όλους όσους έχω μιλήσει και από την συντροφιά μου αλλά και με άλλες συντροφιές εκτός από αυτές τις ελάχιστες εξαιρέσεις που σας προανέφερα
όταν απαντάτε να γράφετε την αλήθεια και όχι να το παίζετε έξυπνοι χωρίς να λέτε την αλήθεια, όσοι το έχουν ολοκληρώσει ή πληρώνουν ή είναι 1 στους 100 , και αν κάποιος απο εσάς είναι διαχειριστής να έχει και το θάρρος του λόγου του και να το αναφέρει
 

DeletedUser1370

Guest
Καλησπερα! Να πω και εγω το πονο μου τωρα που σχεδον τελειωσε το ιβεντ. Δυστυχως δεν καταφερα να παρω το 3ο βραβειο αυτη τη φορα γιατι ημουν πολυ γκαντεμα και πηρα μονο μια φορα εξτρα ελαια πισω, αλλα στον αντιποδα ολων αυτων εβγαλα ενα κεφαλαιο ερευνων πολυ χαλαρα αφου μου δινε συχνα ποντους γνωσης;) Αλλα ειμαι σιγουρη οτι με σωστο προγραμματισμο και τυχη μπορεις να τα παρεις και τα 3 αφου το χω ξανακαταφερε. Βεβαια αν δεν με απαταει η μνημη μου σε προηγουμενο ιβεντ εφτανε να δινει παραπανω ελαια στη τελευταια δοκιμασια της γραμμης δοκιμασιων και υπηρχαν 5 δοκιμασιες παραπανω αρα τουλαχιστον και 200-250 ελαια παραπανω.
lady genevieve στο προηγούμενο ανάλογο event , στις τελευταίες δοκιμασίες έφτασε να δίνει ως και 100 πόντους (αντίστοιχα των ελαίων )
 

DeletedUser238

Guest
καταρχάς δεν έβρισα και δεν μίλησα άσχημα για κανέναν συμπαίκτη
μου αυτά που γράφω δεν είναι προσωπικά για εσένα αλλά ούτε και για κανέναν άλλο παίκτη αλλά για τους διαχειριστές του παιχνιδιού " εκτός και αν είσαι διαχειρίστρια, οπότε ότι λες για εμένα είναι εκ των ούκ άνεφ γιατί σαν διαχειρίστρια μπορείς να κάνεις ότι θές "
αν είσαι παίκτρια και σου τα έχει δώσει όλα με την πρώτη και σε κάθε πάτημα σου δίνει και 200 ή 140 αιθέρια ΝΑΙ το παίρνεις και επειδή αυτό που λέω είναι αλήθεια , 2 περιπτώσεις υπάρχουν
1η. είσαι διαχειρίστρια και μας δουλεύεις
2η είσαι τόσο τυχερή που έχει συμβεί αυτό που σου είπα , ότι δηλαδή σε κάθε πάτημα σου έχει δώσει και 200 ή 140 αιθέρια

έχω τελειώσει τις αποστολές στις 5 πρώτες μέρες και έχω μαζέψει ότι αιθέριο έλαιο πέφτει κάτω , εγώ έχω πάρει μόνο τα 2 που ήταν για το σετ και το πηγάδι και έχω κάνει πατήματα μόνο σε Χ2 και θέλω άλλα 390 για να πάρω και το 3ο δώρο , τώρα τι τρελά μου λέτε εσείς δεν ξέρω αλλά αυτό που λέω είναι γεγονός
για αυτό πρίν ανοίξετε το στόμα σας ή μάλλον , ξεμουδιάσετε τα δάχτυλα σας και αρχίσετε να γράφετε για προσβολές και ανέσεις στον τρόπο που παίρνετε τα δώρα , σκεφτείτε ότι μπορεί και να μήν αναφέρετε κάποιος σε εσάς αλλά στους διαχειριστές και ότι η τύχη σε αυτό το παιχνίδι δεν είναι σε όλους η ίδια και η ευκολία σας να κερδίζετε δώρα μπορεί να μήν είναι η ίδια και στους άλλους

Διαβάζεις ότι θέλεις ή μάλλον ότι σε συμφέρει να διαβάζεις. Δεν είπα ούτε ότι έβρισες κάποιον συπαίκτη ούτε ότι είναι προσωπικά αυτά που γράφεις.
Είπα ότι είναι απαράδεκτος ο τρόπος που εκφράζεσαι ΓΕΝΙΚΑ. Δεν εξέφρασα γνώμη για τον αν έχεις δίκιο ή όχι.

Ο τρόπος και οι εκφράσεις που χρησιμοποιούμε σε ένα δημόσιο χώρο όταν εκφράζουμε την άποψή μας πρέπει να είναι κόσμια και όχι του τύπου ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ. Μπορεί να έχεις χίλια δίκια και να είσαι θυμωμένος και απογοητευμένος. Αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να εκφράζεσαι άσχημα. Έγω σαν παίκτης προσβάλομαι όταν διαβάζω τέτοιου είδους αναρτήσεις.
Δεν με ενδιαφέρει σε ποιος/ποιους αναφέρεσε. Είμαι ενάντι στην άπρεπη, αγενέστατη συμπεριφορά ΠΑΝΤΟΥ και ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.
Αν η επιλογή για να ισακουστούν οι διαμαρτυρίες σου είναι ο τρόπος αυτός εμένα με βρίσκει αντίθετη!
 

DeletedUser3

Guest
@Drama.Pantelos : Όποιος θέλει να απευθυνθεί στους διαχειριστές μπορεί να το κάνει χρησιμοποιώντας το σύστημα Υποστήριξης. Καλείσαι να διορθώσεις τον τόνο σου, γιατί αν τον διορθώσουν οι διαχειριστές, θα υπάρξουν και οι αντίστοιχες ποινές.

Καλή συνέχεια στο feedback.

Θερμή παράκληση: Μείνετε εντός θέματος.
 

Vagos The Greek

Ξωτικό του Δάσους
Καλησπερα! Να πω και εγω το πονο μου τωρα που σχεδον τελειωσε το ιβεντ. Δυστυχως δεν καταφερα να παρω το 3ο βραβειο αυτη τη φορα γιατι ημουν πολυ γκαντεμα και πηρα μονο μια φορα εξτρα ελαια πισω, αλλα στον αντιποδα ολων αυτων εβγαλα ενα κεφαλαιο ερευνων πολυ χαλαρα αφου μου δινε συχνα ποντους γνωσης;) Αλλα ειμαι σιγουρη οτι με σωστο προγραμματισμο και τυχη μπορεις να τα παρεις και τα 3 αφου το χω ξανακαταφερε. Βεβαια αν δεν με απαταει η μνημη μου σε προηγουμενο ιβεντ εφτανε να δινει παραπανω ελαια στη τελευταια δοκιμασια της γραμμης δοκιμασιων και υπηρχαν 5 δοκιμασιες παραπανω αρα τουλαχιστον και 200-250 ελαια παραπανω.
Πάνω σε αυτό που αναφέρεις @lady genevieve απλά να αναφέρω πως αν το συγκρίνεις με το περσινό event για το Πάσχα είχε ακριβώς τον ίδιο αριθμό αποστολών και σχεδόν τα ίδια έλαια (μέχρι και η ακολουθία των αποστολών είναι σχεδόν ίδια) οπότε συγκρίνοντας τα με αυτό το event και λαμβάνοντας υπόψιν και τα διπλά φτερά είμαστε καλύτερα φέτος.
 

DeletedUser1370

Guest
καλημέρα σε όλους
θα ήθελα να ζητήσω καταρχάς συγνώμη από όλους σας για τα χθεσινά μου απρεπή μηνύματα , και για τις άσχημες και προσβλητικές εντυπώσεις που ίσος να δημιούργησα , δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου αλλά καμία φορά ο βρασμός ψυχής με φέρνει σε άσχημες καταστάσεις
και θα ήθελα να ζητήσω απο τους διαχειριστές (που για να αποδώσω και το δίκαιο , όσες φορές ανέφερα κάτι με άκουσαν ) , την επόμενη φορά που θα υπάρχει κάποιο παρόμοιο event , καλό θα ήταν (πάντα κατά την γνώμη μου ) να υπάρχει μεγαλύτερος βαθμός δυσκολίας με δυνατότητα όλοι οι παίκτες να μπορούν να πάρουν τα φτερά που χρειάζονται για τα βασικά δώρα , και όχι όπως τώρα που για να μπορεί κάποιος να πάρει και τα 3 βασικά δώρα να πρέπει να χτυπάει μόνο τα Χ2 και μάλιστα με την τύχη να πρέπει να δώσει και πολλά 200αρια και 140αρια δώρο.
ευχαριστώ και καλή Ανάσταση σε όλους !!!!!!
 

DeletedUser748

Guest
Πάνω σε αυτό που αναφέρεις @lady genevieve απλά να αναφέρω πως αν το συγκρίνεις με το περσινό event για το Πάσχα είχε ακριβώς τον ίδιο αριθμό αποστολών και σχεδόν τα ίδια έλαια (μέχρι και η ακολουθία των αποστολών είναι σχεδόν ίδια) οπότε συγκρίνοντας τα με αυτό το event και λαμβάνοντας υπόψιν και τα διπλά φτερά είμαστε καλύτερα φέτος.
Να πω την αληθεια δεν θυμαμαι το πρηγουμενο ιβεντ φοινικα για να συγκρινω. Αλλα στο τελευταιο ιβεντ τετοιου τυπου(δεν θυμαμαι το θεμα) ειχε παραπανω δοκιμασιες(νομιζω 105) και παραπανω μερες για να το πραγματοποιησεις
 

DeletedUser1574

Guest
Τι γίνεται με το event του φοίνικα??? Εδώ και 4 μέρες έχει σταματήσει στην αποστολή 70. Από άλλες αναρτήσεις είδα ότι μερικοί παίχτες έχουν φτάσει στο 85. Δεν είναι για όλους το ίδιο;;;;
Το προηγούμενο event είχε φτάσει μέχρι το 100. Τι να πω...μάλλον θα πρέπει να το παρατήσουμε...
 
Κορυφή