• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αρχαια Θαυματα

  • Δημιουργός θέματος iRocK
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser57

Guest
Λοιπόν αναβάθμησα το Κωδωνοστάσιό μου μόλις χθες , γιατί εγώ ήμουν σίγουρος ότι τα θαύματα δεν δίνουν πόντους κατάταξης. Το έκλεισα και το έβαλα για αναβάθμιση για να αποδείξω ότι δεν δίνουν πόντους κατάταξης. Αν όντως δίνουν και επειδή σε εμένα δεν έχουν προστεθεί καθόλου πόντοι από τα θαύματά μου , παρακαλώ όπως προστεθούν οι πόντοι από όλα τα επίπεδα που έχω κλείσει, στους πόντους κατάταξής μου. Παρακαλώ επίσης να ελέγχετε καλύτερα αυτά που λέτε και μετά να τα διαδίδετε.
 

DeletedUser3

Guest
Όντως πρόκειται για παρανόηση δική μου. Γνωρίζουμε ότι σε κάποιο σημείο θα υλοποιηθεί αυτή η αλλαγή και θα δίνουν πόντους κατάταξης, όμως η αλλαγή αυτή δεν έχει υλοποιηθεί ακόμα.

Ζητώ συγνώμη για την παρεξήγηση.
 

DeletedUser57

Guest
Και εγώ τώρα ερωτώ, όσοι από εμάς έχουν αναβαθμισμένα τα κτίριά τους θα πάρουν τους πόντους κατάταξης αναδρομικά από όλα τα επίπεδα που έκλεισαν?
 

DeletedUser3

Guest
Όταν και όποτε υλοποιηθεί αυτή η αλλαγή, θα καταχωρηθούν οι πόντοι για οτιδήποτε είναι ήδη χτισμένο.
 

DeletedUser30

Guest
:eek: χαχα οκ , κανεις δεν ειναι αλαθαναστος Ρομεο (το ονομα σου μας το εχεις πει δεν θυμαμαι, εκτος και εαν δεν θελεις..)

Αφου θα προστεθουν ολοι οι ποντοι αναδρομικα οταν θα μπει σε εφαρμογη ολα καλα νομιζω ..
 
Κορυφή