• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Αναγέννηση του Φοίνικα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Η εκδήλωση έχει δοκιμαστεί και είναι εφικτό να συλλεχθούν όλα τα "Μεγάλα Βραβεία". Πάντα υπάρχει και ο παράγοντα τύχη, όμως όπως κάθε φορά αναφέρουμε ο καλύτερος τρόπος να επενδύσει κανείς τους πόρους του (τα Αιθέρια Έλαια) είναι να ανοίγει τα μεγαλύτερα πακέτα (Μεγάλο Αυγό Φοίνικα).

Με δεδομενο οτι: 1) μενουν μονο 7 ημερες για το event,
2) μεχρι στιγμης ανοιγωντας μονο τα 140ρια αυγα
3) εχοντας κερδιζει και μερικες φορες 140 επιπλεον αιθερια ελαια
4) οπως διαβασα πιο πανω οι αποστολες "τελειωνουν" πριν απο την ληξη του event (ευτυχως εμενα ακομα δεν εχουν τελειωσει)
5) μαζευω συνεχεια τα αιθερια ελαια που εμφανιζονται στις παριφες τις πολης

εχω φτασει με το ζορι στα 250 φτερα απο τα 400 του δευτερου "μεγαλου" επαθλου. Μη μας λετε για αλλη μια φορα οτι ειναι εφικτο να κερδιθει και το 3ο κτιριο γιατι πολυ απλα δεν γινεται χωρις διαμαντια.
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Με δεδομενο οτι: 1) μενουν μονο 7 ημερες για το event,
2) μεχρι στιγμης ανοιγωντας μονο τα 140ρια αυγα
3) εχοντας κερδιζει και μερικες φορες 140 επιπλεον αιθερια ελαια
4) οπως διαβασα πιο πανω οι αποστολες "τελειωνουν" πριν απο την ληξη του event (ευτυχως εμενα ακομα δεν εχουν τελειωσει)
5) μαζευω συνεχεια τα αιθερια ελαια που εμφανιζονται στις παριφες τις πολης

εχω φτασει με το ζορι στα 250 φτερα απο τα 400 του δευτερου "μεγαλου" επαθλου. Μη μας λετε για αλλη μια φορα οτι ειναι εφικτο να κερδιθει και το 3ο κτιριο γιατι πολυ απλα δεν γινεται χωρις διαμαντια.


Εγω ειμαι στο τρίτο αυγό με 290 απο τα 800, δεν πιστευω να το καταφερω αλλα μπορω να σου πω πως ισως να σταθηκες ατυχος στο να κερδισεις τα αιθερεα ελαια στην εξαργηρωση ωστε να εχεις επιπλεον προσπάθεια και νομιζω πως δεν θα προλαβω να βγαλω και το τριτο αυγο γιατι μου εμειναν μονο οι ημερισιες αποστολες και τα μαζεματα απο τις παρυφες πρεπει να ειμαι συνεχεια καρφομενος στην οθονη για τις επομενες μερες τις αποστολης το οποιο δεν υπαρχει περιπτωση να γινει. Μελετημενο να μην παιρνεις τα ματια σου απο την οθονη ή να αγορασεις διαμαντακια. Οπως και να εχει ηρθε ο καιρος για αληθινα αυγα και κλεινοντας εδω θα σου ευχηθω καλη Ανασταση και καλο Πασχα
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
φιλε μου στα ιδια καταληγουμε, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ 3ο ΚΤΙΡΙΟ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ.

Καλο πασχα και καλη ανασταση και σε σενα
 

DeletedUser118

Guest
Δεν προσπαθούμε να πείσουμε κανέναν για τίποτα. Άλλωστε δεν έχουμε κάτι να αποδείξουμε. Τα δεδομένα είναι αυτά και η τύχη παίζει μεγάλο ρόλο όπως διαπιστώνετε.

Εννοείτε ότι κάποιος με τη χρήση διαμαντιών μπορεί να αποκτήσει με σιγουριά το τρίτο Μεγάλο Βραβείο.

Είναι απόλυτα λογικό ένα ΔΩΡΕΑΝ παιχνίδι, με ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΕΣ λειτουργίες να παρέχει και τις ανάλογες διευκολύνσεις. Οι εργαζόμενοι στις εταιρείες αυτές και όλα τα μέλη της εκάστοτε ομάδας ανάπτυξης και σχεδιασμού πληρώνονται από τα έσοδα που λαμβάνουν μέσω των ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΩΝ λειτουργιών.

Ας σκεφτούμε λίγο ότι κάπως πρέπει να πληρωθούν και όλοι αυτοί που αναπτύσσουν αυτό το παιχνίδι, που απολαμβάνουμε όλοι ΔΩΡΕΑΝ. Και ας αφήσουμε σαν ελάχιστο ευχαριστώ σε όσους πληρώνουν και την παραμικρή ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΗ διευκόλυνση το τρίτο κτίριο και το κάθε τρίτο κτίριο.

Αν ο εκάστοτε παίκτης επιθυμεί να ξοδέψει χρήματα για το συγκεκριμένο κτίριο μπορεί, αν όχι και πάλι όλα καλά. Δεν αναγκάζει κανείς κανένα να πληρώσει, αλλά κάτι πρέπει να έχει να κερδίσει κι αυτός που πληρώνει, ειδάλλως γιατί να πληρώσει;

Καλό Πάσχα σε όσους το γιορτάζουν και Καλή Ανάσταση.
 

kailaris

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλησπερες
γερμανοι δεν ειναι αυτοι που αναπτυσουν το παιχνιδι? ε τοτε δεν χρειαζεται να πληρωθουν εχουν παραδες :p:D:)

καλο πασχα κ καλη ανασταση
 

DeletedUser601

Guest
καλησπέρα!
όλοι μας βλέπουμε ότι σε όλα τα online παιχνίδια που είναι δωρεάν, υπάρχουν τα διαμάντια τα οποία τα αγοραζεις και υπάρχουν προνόμια, .
Το θέμα είναι να απολαμβάνουμε το παιχνίδι που μας αρέσει και την εξέλιξη του. Εγώ μόνο το πρώτο βραβείο έχω κερδίσει η έρμη,
αλλά καλή καρδιά να έχουμε!
Καλή ανάσταση σε όλους!
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Εγω αναφερθηκα στο γεγονος οτι ειπατε οτι ΟΛΑ τα κτιρια μπορει να τα παρει ενας δωρεαν λογαριασμος, πραγμα που δεν ισχυει.
Το σωστοτερο θα ηταν να λεγεται εξ' αρχης οτι π.χ. αυτα τα κτιρια 1.2.3 κτλ μπορει να τα παρει ο δωρεαν χρηστης και π.χ. 4,5, κτλ κτιρια (δωρα) μπορει να τα παρει ο χρηστης που θελει να πληρωσει. Τουλαχιστον σε οσα Online παιχνιδια εχω παιξει ηταν ξεκαθαρος αυτος ο διαχωρισμος.
Δεν κατακρινω την εταιρια που βαζει πληρωμη. Καλα κανει και ειναι λογικο για τους λογους που αναφερατε, οτι δεν κανει ξεκαθαρους τους διαχωρισμους κατακρινω. Δυστυχως στο μονο σημειο που τους κανει ειναι μεσα στο παιχνιδι και στα prem κτιρια. Στα events ειναι ολα φλου, απλα πλεον μετα απο τοσο καιρο στο παιχνιδι σε καθε νεο event ελπιζουμε οτι αυτο το φλου εχει αλλαξει.
 

DeletedUser118

Guest
Ακόμη και ένας παίκτης που δεν θα πληρώσει μπορεί να κερδίσει και το τρίτο μεγάλο βραβείο. Απλώς χρειάζεται πάρα πολύ τύχη.

Το θέμα του διαχωρισμού θα μπορούσε να τεθεί σαν μια ιδέα μαζί με κάποια πιθανή λύση που εσείς έχετε σκεφθεί. Ίσως αν αναφερθεί στην εταιρεία ως μια τεκμηριωμένη άποψη μέσω κάποιας ιδέας να δοθεί μεγαλύτερη βαρύτητα σε αυτό.
 

DeletedUser16

Guest
Μετά την τελευταία αλλαγή χθες το βράδυ, δεν ήταν πλεον εμφανες η καθημερινη αποκλειστική ανταμοιβή (το κτιριο ηταν το ίδιο με χθες αν και θα έπρεπε να βγει κάποιο νεο). Τα παρακάτω πριντ ειναι φανταζομαι καποια μικρο bugs οταν σερνεις το ποντικι πανω απο την ανταμοιβη και τα αυγα και ισως θα έπρεπε να είναι κατι που θα γνωρίζουν οι προγραμματιστές για να διορθωσουν στο μελλον

http://prnt.sc/exmbgg
http://prnt.sc/exmbma
 
Κορυφή