• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Αναγέννηση του Φοίνικα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser118

Guest
Οι αμοιβές έχουν όλες συγκεκριμένες πιθανότητες να τις κερδίσει κάποιος, καμία δεν είναι βέβαιο ότι δίνετε σε κάθε άνοιγμα.

Κάθε φορά που ο παίκτης ανοίγει ένα αυγό ισχύουν οι ίδιες πιθανότητες. Αν για παράδειγμα μια αμοιβή έχει 25% πιθανότητα, τότε κάθε φορά που ο παίκτης ανοίγει το συγκεκριμένο αυγό θα έχει 25% πιθανότητα να την κερδίσει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan

Fanfan

Νέο Μέλος
Καλησπέρα, δεν ζητάω για της αμίβες αλά για τα κτίρια όπως το άλογο σήμερα http://prntscr.com/ep0gc9 το πως τα περνούμε, διότι στα προγούμενα κτίρια δεν μπόρεσα να πάρω μόνο 2 φορές πυργί φωτιάς :(
Efxaristo gia thn απαντηση εκ το προτέρων:)
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Καλησπέρα, δεν ζητάω για της αμίβες αλά για τα κτίρια όπως το άλογο σήμερα http://prntscr.com/ep0gc9 το πως τα περνούμε, διότι στα προγούμενα κτίρια δεν μπόρεσα να πάρω μόνο 2 φορές πυργί φωτιάς :(
Efxaristo gia thn απαντηση εκ το προτέρων:)
Αν βαλεις το ποντικι σε καθε αυγο ξεχωριστα θα δεις ολα τα δωρα που κερδιζεις και διπλα στα δεξια το ποσοστο που έχεις πιθανοτητες να κερδισεις το συγκεκριμενο δωρο. Τωρα, το δωρο της ημερας ειναι 7% στο μικρο αυγο, 13% στο μεσαιο αυγο και 25% στο μεγάλο αυγο. Αν θελεις να εχεις περισσοτερες πιθανότητες να κερδίσεις το Δώρο της ημέρας να παίζεις στις πιθανοτητες με 25%, δλδ στο μεγαλο αυγο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan

Fanfan

Νέο Μέλος
Αν βαλεις το ποντικι σε καθε αυγο ξεχωριστα θα δεις ολα τα δωρα που κερδιζεις και διπλα στα δεξια το ποσοστο που έχεις πιθανοτητες να κερδισεις το συγκεκριμενο δωρο. Τωρα, το δωρο της ημερας ειναι 7% στο μικρο αυγο, 13% στο μεσαιο αυγο και 25% στο μεγάλο αυγο. Αν θελεις να εχεις περισσοτερες πιθανότητες να κερδίσεις το Δώρο της ημέρας να παίζεις στις πιθανοτητες με 25%, δλδ στο μεγαλο αυγο
Σε ευχαριστώ πολύ jimismwd :);), καλο απογευμα και καλη συνεχεια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Καλημέρα,
σήμερα σπάζοντας το μεγάλο αυγό (140) εν'ω μου έδωσε σαν ανταμοιβή το άλογο, δυστυχώς δεν μπορώ να το βρώ πουθενά.
Μπορείτε να με βοηθήσετε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan

DeletedUser118

Guest
Τα κτίρια που κερδίζετε βρίσκονται στο "Απόθεμα" σας, στην καρτέλα "Κτίρια".
 

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Σας ευχαριστώ πολύ. Το βρήκα και το τοποθέτησα!!
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
εχω την εντυπωση πως πλησιάζοντας στο τελευταιο μισαωρο για να αλλαξει η αποστολή η ωρα που μετραει αντιστροφα κολλαει...και κραταει περισσοτερο από μισαωρο.και προχτες εγινε αυτό και εχτες...το παρατηρησαν και αλλα ατομα από την συντροφια μου.απλα ρωταω είναι η ιδεα μας η οντως συμβαινει κατι τετοιο?
 

Fanfan

Νέο Μέλος
Καλημέρα,
σήμερα σπάζοντας το μεγάλο αυγό (140) εν'ω μου έδωσε σαν ανταμοιβή το άλογο, δυστυχώς δεν μπορώ να το βρώ πουθενά.
Μπορείτε να με βοηθήσετε?
Καλησπέρα Xania7 :), στο κάτω μέρος του παιχνιδιού, ειπαρχει ένα σακούλι, κλικάρε επάνω και θα σου ανηξη μια καρτέλα αποθέματα, ανηξε την σελίδα κτίρια, εκεί θα το βρεις. Καλό μεσημέρι και καλή σινεχια ;)
 

j.k.

Chef
καλισπερα
δεν μου βγαζει αλλεs αποστολεs. μετα απο το 40 τεμαχια μεταξι. τελειωσε η υπαρχη προβλημα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser118

Guest
Αρχικά κάντε επεξεργασία τη δημοσίευση σας και ξαναγράψτε τη με πεζά γράμματα. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να φωνάζουμε. :)

Οι αποστολές της εκδήλωσης είναι σε δύο γραμμές, η μία γραμμή θα δίνει μία αποστολή κάθε 24 ώρες μέχρι και το τέλος της εκδήλωσης.
Η δεύτερη γραμμή αποστολών έχει κάποιο τέλος, οι αποστολές αυτές δεν είναι άπειρες απλώς υπάρχουν για να βοηθήσουν τους παίκτες να συλλέξουν επιπλέον Αιθέρια Έλαια.
 
Έχω κερδίσει 2 κτίρια του φοίνικα θα χαθούν αν δεν τα βάλω τώρα δεν έχω χώρο για τοποθετηση
 

j.k.

Chef
καταλαβα τελειωσα τη δευτερη γραμμη αποστολων 15 μερεs νωριτερα.
ευχαριστο
 

DeletedUser118

Guest
Έχω κερδίσει 2 κτίρια του φοίνικα θα χαθούν αν δεν τα βάλω τώρα δεν έχω χώρο για τοποθετηση

Όχι δεν θα χαθούν, τα κτίρια από τις εκδηλώσεις παραμένουν αποθηκευμένα στο "Απόθεμα" σας στην καρτέλα "Κτίρια".
 

panik1984

Νέο Μέλος
αφου τελειωσαν νωριτερα τωρα πως θα μπορεσουμε να παρουμε το τελευταιο αυγο?
 

DeletedUser3

Guest
Όντως ισχύει και οφείλεται στον μετρητή της ώρας, ο οποίος δεν ενημερώθηκε αυτόματα όταν έγινε η αλλαγή στην καινούρια ώρα. Αναμένουμε την επίλυσή του.
 

DeletedUser118

Guest
Σε όλες τις εκδηλώσεις μέχρι τώρα η διαδικασία συγκέντρωσης του εκάστοτε πόρου είναι ακριβώς η ίδια. Αιθέρια Έλαια μπορείτε να μαζέψετε από τις καθημερινές αποστολές, τις αποστολές τις δεύτερης γραμμής (οι οποίες δεν είναι άπειρες) και από τα αυγά στην προκειμένη περίπτωση που προσκρούουν στις παρυφές της πόλης σας.

Η εκδήλωση έχει δοκιμαστεί και είναι εφικτό να συλλεχθούν όλα τα "Μεγάλα Βραβεία". Πάντα υπάρχει και ο παράγοντα τύχη, όμως όπως κάθε φορά αναφέρουμε ο καλύτερος τρόπος να επενδύσει κανείς τους πόρους του (τα Αιθέρια Έλαια) είναι να ανοίγει τα μεγαλύτερα πακέτα (Μεγάλο Αυγό Φοίνικα).
 

DeletedUser16

Guest
Ενα κτίριο που εμφανίστηκε π.χ την 3η μέρα του εβεντ, υπάρχει περίπτωση να ξαναβγει?
 

DeletedUser118

Guest
Το δεδομένο είναι ότι τα κτίρια του ίδιου του event θα εμφανιστούν πάνω από μία φορές, όπως γίνετε τώρα με τους Πλανόδιους Εμπόρους.

Δεν γνωρίζουμε την λίστα των κτιρίων, όμως δόθηκαν και θα δοθούν αρκετά κτίρια από παλαιότερες εκδηλώσεις.
 
Κορυφή