• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Αναγέννηση του Φοίνικα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest
Εδώ συζητάμε για οτιδήποτε αφορά το ανοιξιάτικο event!

Καλή διασκέδαση σε όλους!
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Γεμισε ο τόπος αυγά! χαχαχαχα. Με χρώματα λες και είναι πλανήτες, πολυ ομόρφα και προτότυπα, το ενα μαλιστα ειναι ετοιμο να εκραγει, να περιμένω κατι απο το συγκεκριμένο ή ειναι για το φόντο και μόνο;
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Ότι υπάρχει στις παρυφές της πόλης το μαζεύεις είναι έξτρα, από εκεί και πέρα αναλόγως την ποσότητα των ελαίων που έχεις μαζέψει πάς σε ένα από τα αυγά και το "σπάς" για να πάρεις την αμοιβή σου. Εννοώ τα έλαια (μωβ) όχι τα αυγά που είναι ντεκόρ
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser118

Guest
Τα μόνα που μπορούν να συλλεχθούν από το περιβάλλον της πόλης σας είναι οι μωβ κρύσταλλοι. Οι κρύσταλλοι αυτοί σας προσφέρουν μικρές ποσότητες Αιθέριων Ελαίων και εμφανίζονται ανά τακτά διαστήματα στις παρυφές της πόλης σας.
 

DeletedUser16

Guest
Θα μπορούσαν αυτά τα μωβ κρύσταλλα να μην αναδύουν ολόκληρο παράθυρο οταν τα συλλέγουμε??
Γιατι να μην λειτουργούν όπως και τις παραγωγές και να βγαζουν αντίστοιχα μονάχα ένα απλό συννεφάκι???
 

DeletedUser118

Guest
Έχουν σχεδιαστεί όπως και η Κρύσταλλοι στο προηγούμενο event. Από δοκιμές που έγιναν οι παίκτες έκαναν παράπονα ότι δεν ενημερώνονται για την ποσότητα της αμοιβής διότι δεν προλαβαίνουν να δουν το νούμερο. Η λύσεις ήταν δύο, μεγαλύτερος χρόνος στην ειδοποίηση ή το παράθυρο, οι χρήστες έδειξαν να προτιμούν το παράθυρο, εκτός του ότι ο μεγαλύτερος χρόνος ζωής τις ειδοποίησης δημιουργούσε κολλήματα στο παιχνίδι.
 

DeletedUser16

Guest
http://prntscr.com/emgzzz

Φανταζομαι εννοει πως αν εχω ενισχυση σε μαρμαρο θα μπορώ να παράγω ατσάλι και ξύλο, σωστα?
Ποιες ειναι αυτες οι επαρκεις ποσότητες? Αναβαθμιζεται κιολας αυτο το κτιριο?
 

DeletedUser3

Guest
Πραγματοποιήθηκε hotfix το οποίο λύνει την απορία σας καθώς επανήλθε ένα ντροπαλό αναδυόμενο παράθυρο στη φυσιολογική του κατάσταση.
 

DeletedUser663

Guest
Σε κάποιο σημείο απαιτεί το "Επίλυσε 12 Συναντήσεις ή αγόρασε 12 πόντους Γνώσης", αγόρασα 2 πόντους γνώσης αλλά δεν μέτρησαν!
 

DeletedUser118

Guest
Κάντε αίτηση υποστήριξης να δούμε τι πρόβλημα υπάρχει.
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Πραγματοποιήθηκε hotfix το οποίο λύνει την απορία σας καθώς επανήλθε ένα ντροπαλό αναδυόμενο παράθυρο στη φυσιολογική του κατάσταση.


δεν δειχνει τις ποσοτητες αλλα μονο τι υλικα θα παραχθουν.

4825426715.jpg
 

DeletedUser118

Guest
Πραγματοποιήστε εκκαθάριση δεδομένων και κρυφής μνήμης. Το πλαίσιο λειτουργεί κανονικά όπως μπορείτε να δείτε:

409afb61b54049ddb4d3fc43b847a621.png
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Μολις εκανα καθαρισμο αλλα δεν αλλαξε κατι. Μηπως ειναι ευκολο να μας πειτε τις παραγωγες ?? (εγω π.χ. ειναι στο τελευταιο κεφαλαιο, αν αυτο παιζει ρολο)


edit: συγνωμη αλλα εγω τη εικονα την ειχα απο τη καρτελα που ειναι αποθηκευμενο το κτιριο. στην καρτελα του φοινικα το διχνει κανονικα.
 

DeletedUser118

Guest
Περιμένουμε την επίλυση και αυτού του πλαισίου. Ζητούμε συγνώμη για το πρόβλημα αυτό και την υπομονή σας για μια ακόμη φορά.
 

DeletedUser601

Guest
καλημέρα!
Στην αναγέννηση του φοίνικα για ημερήσια ανταμοιβή έχει το παρατηρητήριο. Σε εμένα δίνει 220 πόντους πολιτισμού και πολλοί μου είπαν ότι τους δίνει 300 πόντους πολιτισμού. Αυτό γιατί γίνεται?
 

DeletedUser118

Guest
Κάθε κτίριο εκδήλωσης προσφέρεις οφέλη ανάλογα με το κεφάλαιο στο οποίο βρίσκεται ο παίκτης. Μπορείτε να διαβάσετε αναλυτικά στο επίσημο WiKi τα οφέλη για το κάθε κτίριο.
 

Fanfan

Νέο Μέλος
Καλησπέρα, έχω μαζέψη τόσα φτερά και όμως πήρα μόνο 2 πυργι φωτιας, και δεν μπόρεσα να πάρω αλά κτίρια o_O δεν μπορώ να καταλάβω τη κάνω στραβά και δεν μπορώ:mad:. γιατί ? να παρω αλλα :(
βαζω μια φωτο μηπως μπορει καποιος να μου πει http://prntscr.com/eomiqk
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser118

Guest
Οι αμοιβές που δίνουν τα Αυγά του Φοίνικα είναι ναι μεν συγκεκριμένες για το κάθε ένα, όμως, δεν είναι εγγυημένο το τι θα δώσουν. Κάθε αμοιβή έχει μία πιθανότητα να δοθεί, η πιθανότητα αυτή ισχύει κάθε φορά που ανοίγετε ένα αυγό και μπορείτε να δείτε τις αμοιβές και τις πιθανότητες περνώντας το δείκτη του ποντικιού σας πάνω από το κάθε αυγό.
 

Fanfan

Νέο Μέλος
Οι αμοιβές που δίνουν τα Αυγά του Φοίνικα είναι ναι μεν συγκεκριμένες για το κάθε ένα, όμως, δεν είναι εγγυημένο το τι θα δώσουν. Κάθε αμοιβή έχει μία πιθανότητα να δοθεί, η πιθανότητα αυτή ισχύει κάθε φορά που ανοίγετε ένα αυγό και μπορείτε να δείτε τις αμοιβές και τις πιθανότητες περνώντας το δείκτη του ποντικιού σας πάνω από το κάθε αυγό.
Δηλαδή και τα κτίρια είναι τυχία για να τα πάρουμε ? Δεν το κατάλαβα έτσι:(

Καλό ξημέρωμα και καλή εβδομάδα:)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή