• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Αναβάθμιση στην Έκδοση 1.15

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser52

Guest
Πολυ καλο το καινουργιο συστημα μαχης
Με τεοια συστημα λεω να παιζω συνεχεια ενα 12ωρακι μπας και παρω καμια επαρχια
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟ ΧΑΣΑΤΡ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
να στο θεσω διαφορετικα.ας πουμε πως εγω εχω κανει χ επαρχιες και εχω κερδισει 3 επεκτασεις που δεν μπορω να τις βαλω στην πολη μου γιατι πχ εχω αγορασει ολες τις επεκτασεις.οταν μπει καινουρια φυλη περαν απο τις επεκτασεις που μπορω να βαλω απο το δεντρο ερευνας εχω ηδη 3 ετοιμες που μου δινουν πλεονεκτημα χωρου .αυτο εννοω..και παλι ξεκαθαρισω μια σκεψη εκανα
 

ladyx

Νέο Μέλος
Μας ειπατε οτι θα εχουμε δυο νεες μοναδες
ολμους για τους ανθρωπους
κερβερους για τα ξωτικα
αναρωτιέμαι μονο εγω βλεπω την αδικια και ποσο θελουν να υποβαθμιζουν τα ξωτικα
Screenshot_51.png
Screenshot_52.png
 

DeletedUser354

Guest
να στο θεσω διαφορετικα.ας πουμε πως εγω εχω κανει χ επαρχιες και εχω κερδισει 3 επεκτασεις που δεν μπορω να τις βαλω στην πολη μου γιατι πχ εχω αγορασει ολες τις επεκτασεις.οταν μπει καινουρια φυλη περαν απο τις επεκτασεις που μπορω να βαλω απο το δεντρο ερευνας εχω ηδη 3 ετοιμες που μου δινουν πλεονεκτημα χωρου .αυτο εννοω..και παλι ξεκαθαρισω μια σκεψη εκανα

Όταν αγοραζεις επεκτάσεις ΠΑΝΤΑ δεν εχεις πλεονεκτημα χωρου απο τους αλλους παικτες?
Ισχύει κατι διαφορετικό που εγω δεν το ξερω?
Ακομη και αν δεν εχω αγορασει (οπως εσυ αναφερεις) επεκτασεις που ακριβως μου απαγορευσει μολις ανοιξει η νεα φυλη (η και αργοτερα) να αγορασω οσες επεκτασεις θέλω? Και τοτε παλι πλεονεκτημα θα εχω
Εχω την εντυπωση οτι καπου τα εχεις μπερδεψει στη προσπαθεια να πεισεις (ποιον?) οτι ολα τουτα ειναι καλα
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
@ladyx οι ολμοι θα μπουν στους ανθρωπους και οι κερβεροι θα ειναι μονο στις αποστολες απ' οτι εχω καταλαβει. Στην ουσια δηλαδη θα παρει τη θεση του ολμου στις επαρχιες.
 

DeletedUser118

Guest
Οι Κέρβεροι θα αποτελούν μονάδα για όλες τις φυλές και θα εκπαιδεύονται σε ξεχωριστό κτίριο το Στίβο Μάχη. Θα υπάρχουν 3 ειδών Κέρβεροι, των Ξωτικών, των Ανθρώπων και των Επαρχιών.

Την θέση των Κέρβερων στους Στρατώνες των Ανθρώπων θα την πάρουν οι Κανονιοβόλοι, που είναι Βαριά Μονάδα Εμβέλειας, κάτι που οι Άνθρωποι δεν διέθεταν μέχρι τώρα.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
Όταν αγοραζεις επεκτάσεις ΠΑΝΤΑ δεν εχεις πλεονεκτημα χωρου απο τους αλλους παικτες?
Ισχύει κατι διαφορετικό που εγω δεν το ξερω?
Ακομη και αν δεν εχω αγορασει (οπως εσυ αναφερεις) επεκτασεις που ακριβως μου απαγορευσει μολις ανοιξει η νεα φυλη (η και αργοτερα) να αγορασω οσες επεκτασεις θέλω? Και τοτε παλι πλεονεκτημα θα εχω
Εχω την εντυπωση οτι καπου τα εχεις μπερδεψει στη προσπαθεια να πεισεις (ποιον?) οτι ολα τουτα ειναι καλα
πρωτον ξεκαθαρισα πως μια σκεψη εκανα.δευτερον το οτι καποιοι βγαζουν συμπερασματα για το ατομο μου ειναι κατι το οποιο δεν με αφορα και δεν θα μπω στην διαδικασια να απαντησω.και ουτε θα με κανει να σταματησω να λεω την γνωμη μου.και δεν προσπαθω να πεισω κανεναν..αν θεωρεις πως με αυτα που γραφω μπορει να πειστει καποιος αυτο ειναι κατι που υποτιμα την δικη του νοημοσυνη και οχι τη δικη μου αποψη.απλα πραγματα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser354

Guest
Για να εχεις λοιπον ολοκληρωμενη γνωμη και αποψη απλα κανε ενα λογαριασμο στον beta server του παιχνιδιου (απλη συμβουλη) μιας και δεν επιτρεπεται σε κανενα η παραθεση τμηματων απο αλλα φορουμ εδω
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
δυστυχως λογο περιοσμενου χρονου,δεν εχω το πλεονεκτημα αυτο.μπορω ομως να εχω αποψη σαν ενας απο τους αρχικους παικτες,σαν ενας παικτης που εχει βαλει διαμαντια και σαν ενας παικτης που μπορει σε ενα φορουμ να εκφραζει την αποψη του ελευθερα.ευχαριστω
 
Κορυφή