• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Αναβάθμιση στην Έκδοση 0.30

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest
Ας πούμε ότι υπήρχαν και χειρότερα προβλήματα από αυτά που σας εξόργισαν ως Κοινότητα και ας μείνουμε σε αυτό...

Απλά για να καταλάβετε ότι είστε υπερβολικοί.

Το ξεκαθαρίζω τώρα για όλους: Διαμάντια για νέα bugs εδώ δεν υπάρχει περίπτωση να πάρετε. Ο Beta server πάντα είναι μία εβδομάδα μπροστά και έχουν μια βδομάδα μεγαλύτερο περιθώριο. Αν λοιπόν το κάνετε γι' αυτό, είστε σε λάθος server.
 

DeletedUser30

Guest
Ευχαριστω για την απαντηση καταρχην.

Δεν χρειαζεται να επιβεβαιωσεις ουτε να τονισεις τιποτα φαινεται απο αυτα που γραφεις οτι εχεις εμπειρια στις θεσεις αυτες αλλα μαλλον δεν κατανοησες ακομα μια φορα αυτα που εγραψα τουλαχιστουν στο κομματι επι προσωπικου..
Δεν χρειαζομαι ουτε εχω την αναγκη κανενος αγαπητε φιλε συντονιστη ΟΔ
Αναφερομενος σε επικεια μαλλον κακως, εννοουσα στην διακριση της καθε περιπτωσης αλλα αφου δεν μπορεις να το κατανοησεις εχει καλως..
Αν και η ζυγαρια βλεπω γερνει λιγο αλλα καλη καρδια δεεν πειραζει.
Τουλαχιστον κατι βγηκε απο αυτο στο φιναλε ανταλλαξαμε και ευχες τι πιο ωραιο .. :)
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Το ξεκαθαρίζω τώρα για όλους: Διαμάντια για νέα bugs εδώ δεν υπάρχει περίπτωση να πάρετε. Ο Beta server πάντα είναι μία εβδομάδα μπροστά και έχουν μια βδομάδα μεγαλύτερο περιθώριο. Αν λοιπόν το κάνετε γι' αυτό, είστε σε λάθος server.


καλημερα,
εγω δεν ηξερα καν οτι υπαρχει κατι τετοιο. Απο εκει και περα εγω προσωπικα αναφερω με βαση το τι υπηρχε πριν και τι συνεχιζει να υπαρχει μετα την χθεσινη ενημερωση οτι εγιναν διορθωσεις.
 
Κορυφή