• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από Frifrou

  1. Frifrou

    [Feedback] Συζήτηση για τις επερχόμενες αλλαγές στο παιχνίδι

    Πολύ ωραία η αλλαγή με τη βιβλιοθήκη, περιμένουμε να αλλάξει και το κόμμι και το βισμούθιο όμως. Μετά θα μιλάμε επί ίσοις όροις όλοι. Γιατί το ίδιο πρόβλημα που παρουσιάζει ο πάπυρος στην αγορά, παρουσιάζουν και τα 2 έμψυχα, σε μικρότερο βαθμό βέβαια αλλά και εκεί υπάρχει θέμα. Εγινε όμως ένα...
  2. Frifrou

    [Feedback] Νεο Κεφαλαιο

    Καλησπέρα αγαπητή Jaheira, Το λάθος στην αναρτηση μου οσον αφορα τους ευνοημενους παικτες που αισχροκερδουν, ήταν οτι επρεπε να γραψω που φαινονται στην αγορά και αισχροκερδουν. Γιατι γι αυτο μιλαμε, αυτο που βλεπω στην αγορα, δεν μιλαω για τους παικτες που μπαινουν παιρνουν προσφορες και ουτε...
  3. Frifrou

    [Feedback] Νεο Κεφαλαιο

    Καλησπέρα σας. Οσον αφορα τους ραβδους προσπαθησαν τουλαχιστον να κοψουν την αισχροκερδια σε αυτο το κεφαλαιο και στα συγκεκριμενα αγαθα. Βλεπεις με τους πραματευταδες μα κουτσα μα στραβα θα τους βρεις τους ραβδους, αργα μεν αλλα θα τους βρεις. Φανταζεστε να μην υπηρχε κι αυτο γλεντια που θα...
  4. Frifrou

    Στρεβλώσεις και αθεμιτος ανταγωνισμος

    Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά με υγεία. Δεν υπάρχει καμιά λογική στο θέμα βιβλιοθήκης, μα καμία. Τι να πω; Βάλανε σε μια μεγάλη κληρωτίδα τα αγαθά τα ανακατώσανε και βγήκαν τα 3 αυτά αγαθά; Για ποια δικαιοσύνη μιλάμε; Θεωρώ ότι είμαι απ τους πιο αδικημένους παίκτες, επειδή όταν έφτιαχνα την...
  5. Frifrou

    [Feedback] Έκδοση 1.91

    Καλησπέρα, εγώ βλέπω ότι η αναβάθμιση στο φόρουμ θα γίνει στις 6 του μήνα. Παρόλα αυτά, φτιάχτηκε και στο δικό μου λογαριασμό το νέο χαρακτηριστικό.
  6. Frifrou

    [Feedback] Έκδοση 1.91

    Καλησπέρα. Στις βελτιώσεις για τη νέα έκδοση, αναφέρεται και το εξής: Εισάγουμε για όλους τους χρήστες ένα χαρακτηριστικό που είναι διαθέσιμο ήδη στην έκδοση για mobile, το οποίο καθιστά πανεύκολο το να ξεκινήσετε τον ίδιο τύπο παραγωγής σε όλα τα Εργαστήρια, απλά τσεκάροντας το νέο πλαίσιο...
  7. Frifrou

    [Feedback] Φθινοπωρινό event!

    καλησπέρα σας.... Διαβαζω και ξαναδιαβάζω παραπονα και κοντρα παραπονα...ένα δρωμενο σκετο δράμα είναι... Συμφωνω με ολους και θελω να προσθεσω σε όλα τα αλλα παραπονα ...και την αφαιρεση των ημερησιων απλων αποστολων που μας εδιναν 35 αναδυσεις στανταρ την ημερα…. πανε και αυτές, σκονη και...
  8. Frifrou

    [Feedback] Ενημέρωση στην Έκδοση 1.79

    Καλησπέρα σας, Θεωρώ την αλλαγή που έγινε με τα εικονίδια της αγοράς, πάρα πολύ σημαντική και αισθητικά αλλά πάνω απ όλα πρακτικά. Όπως ήταν πριν εγώ δεν μπορούσα να δω καθόλου το βισμούθιο και το μανιτάρι το έβλεπα το μισό. Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη απ την αλλαγή.
  9. Frifrou

    [Feedback] Η Εξέλιξη του Φοίνικα

    Η παραπομπή σας στην ανακοίνωση μου βγάζει " error "
  10. Frifrou

    Παραγωγες Χ3

    Καλημέρα σας. Όταν λετε επιλέχθηκαν τυχαία πως ακριβώς εννοείτε το τυχαία; Βάση του μήνα εγγραφής τους στο παιχνίδι; Βάση της προόδου τους; Βάση τη θέση τους στο χάρτη του κόσμου; Βάση της κορμοστασιάς τους; Επίσης έτσι χωρίς ενημέρωση επιλέχθηκαν; Και αν έβγαινε ένα bug για παράδειγμα θα το...
  11. Frifrou

    Συζήτηση Περιπέτειες Συντροφιάς 5/3/2018

    Καλησπέρα σας. Ο καθένας το παιχνίδι το βλέπει απ την οπτική που του επιτρέπει η ανάπτυξη του, προσωπική σαφώς αλλά και της ομάδας. Δεν αποτελούνται όλες οι συντροφιές από παίκτες των 500.000 ή των 200.000 πόντων. Δεν έχουν όλοι οι παίκτες δεκάδες χιλιάδες ορκ να τους κοιτάνε με παράπονο και...
  12. Frifrou

    Συζήτηση Περιπέτεια Συντροφιάς (01/02/2018)

    Καλημέρα σας. Μόνο εγώ δυσαρεστήθηκα απ τις περιπέτειες της συντροφιάς; Ηταν τραγικά δύσκολες σε σχέση με την προηγούμενη φορά, θέλανε πάρα πολλές παρασκευές 2μερες και μονοήμερες, βουνά τα ξόρκια και γενικότερα.... ήμαρτον και μη χειρότερα !!! Και όλα αυτά... για έναν εμποράκο....είναι να...
  13. Frifrou

    [Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς

    Περιμέναμε και περιμέναμε μια ποιοτική αναβάθμιση και μπλα μπλα..... μπλα.... και είδαμε μια από τα ίδια. Εντελώς αδιάφορες οι περιπέτειες της συντροφιάς! Ανταμοιβές; Παντελώς αδιάφορες και αυτές! Ας ασχοληθούν οι 3 πρώτες συμμαχίες να κάνουνε και κοντρίτσα μεταξύ τους να περνάει και η ώρα τους.
  14. Frifrou

    [Feedback] H Άνοδος του Edrasil

    Καλησπέρα. Εγώ προσωπικά έχω κερδίσει το τελευταίο έπαθλο εδώ και μέρες και δεν έχω δώσει ούτε μισό διαμάντι. Πίστευα ότι αυτό δεν μπορεί να συμβεί γιατί στα προηγούμενα ιβεντ δεν είχα καταφέρει να πάρω το 3 έπαθλο, αυτή τη φορά όμως με τη δεύτερη φορά που βάλανε τους διπλούς πόντους στα...
  15. Frifrou

    [Feedback] H Άνοδος του Edrasil

    Καλησπέρα. Ναι, εγώ έλαβα 100 φουντούκια κάνοντας log in απ το mail μου. Ηρθε μήνυμα στο ηλεκτρονικό μου ταχυδρομείο.
Κορυφή