• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από Annwfn

  1. Annwfn

    [Feedback] Συζήτηση για τις επερχόμενες αλλαγές στα Τουρνουά

    Καλημέρα! Οι 2 εικόνες που δείχνουν τα βραβεία του τουρνουά (πριν και μετά) δείχνουν και οι δύο το μετά... μήπως πρέπει να διορθωθεί η εικόνα στο πριν;
  2. Annwfn

    [Νέα Ιδέα] [Περιπέτειες της Συντροφιάς] Αναβάθμιση

    Καταρχάς θέλω να σε ευχαριστήσω που μπήκες στον κόπο να γράψεις τις σκέψεις σου στο συγκεκριμένο θέμα. Έχεις δίκιο πως η πρότασή μας είναι ουτοπική όσον αφορά το γεγονός πως αφού δεν έχουν αλλάξει οι ανταμοιβές εδώ και τόσο καιρό δεν πρόκειται να αλλάξουν τώρα. Θα ήθελα όμως να αναφέρω κάποιες...
  3. Annwfn

    [Νέα Ιδέα] [Περιπέτειες της Συντροφιάς] Αναβάθμιση

    Καλημέρα! Με βάση συζητήσεις που έχουμε δει κατά καιρούς στο forum σκεφτήκαμε σαν συντροφιά να προτείνουμε κάποιες τροποποιήσεις ώστε να γίνουν πιο ελκυστικές και πιο ενδιαφέρουσες οι περιπέτειες της συντροφιάς. Τα χαρακτηριστικά που προτείνουμε ώστε να υλοποιηθεί αυτή μας η ιδέα είναι...
  4. Annwfn

    [Feedback] Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας

    Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα να παραθέσω κάποιες σκέψεις μου για την βελτίωση του Κωδωνοστάσιου της Αιωνιότητας. Όσο και αν θα δυσαρεστήσω τους περισσότερους που παίζουν το παιχνίδι πιστεύω πως τα δώρα που δίνει το Κωδωνοστάσιο της αιωνιότητας είναι πολλά σε αριθμό. Μου αρέσει πολύ το...
  5. Annwfn

    [Feedback] Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας

    Καλησπέρα σε όλους! Καταρχάς θα ήθελα να πω ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που ασχολήθηκαν με την δημιουργία του Kωδωνοστάσιου της Aιωνιότητας. Είναι πολύ όμορφο, ξόδεψαν πολύ χρόνο για την υλοποίησή του και τους αξίζει μια καλή κουβέντα. Το Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας χωρίζεται σε τρεις...
  6. Annwfn

    Αποστολή: Βελτιωμένη παραγωγή

    Καλησπέρα! Έχω μια αποστολή να αναβαθμίσω ένα ενισχυμένο εργοστάσιο στο επίπεδο 6 ή παραπάνω, Έχω bonus στο μάρμαρο, το μετάξι και τους πολύτιμους λίθους. Φτιάχνω ένα εργοστάσιο μαρμάρου. Το αναβαθμίζω στο επίπεδο 6 αλλά η αποστολή δεν ολοκληρώνεται. Το ανεβάζω στο επίπεδο 7... πάλι η αποστολή...
  7. Annwfn

    [Feedback] H Άνοδος του Edrasil

    Καλησπέρα! Είδα την εικόνα που ανέβασες με την φουντουκόπολη και έπαθα την πλάκα μου. Σκέφτηκα είναι δυνατόν να μην είδα τέτοιο βραβείο; Απο ότι βλέπω όμως Οι πόντοι πολιτισμού και ο πληθυσμός που δίνουν τα κτίρια δεν είναι τα ίδια για όλους τους παίκτες. Μάλλον έχει να κάνει με το επίπεδο του...
Κορυφή