• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Συζήτηση για τις επερχόμενες αλλαγές στα Τουρνουά

Annwfn

Νέο Μέλος
Καλημέρα! Οι 2 εικόνες που δείχνουν τα βραβεία του τουρνουά (πριν και μετά) δείχνουν και οι δύο το μετά... μήπως πρέπει να διορθωθεί η εικόνα στο πριν;
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Καλημέρα! Οι 2 εικόνες που δείχνουν τα βραβεία του τουρνουά (πριν και μετά) δείχνουν και οι δύο το μετά... μήπως πρέπει να διορθωθεί η εικόνα στο πριν;
Μόλις διορθώθηκε. Ευχαριστώ για την επισήμανση.
 

Yara

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Μετά απο δυο "γύρους" τουρνουά έχω μια απορία: ποιο το νόημα να λέμε πλεον Τουρνουά "ταδε" υλικού? αφού ούτε τα τεχνουργήματα είναι αυτού του υλικού (btw νομίζω οτι είναι καλύτερα τελικά που παίρνουμε απ όλα τα τεχνουργήματα) και αφού οι διαπραγματεύσεις γίνονται με ολα τα υλικά χωρίς να δίνεται περισσότερη βαρύτητα στο υλικό του τουρνουά?? Μόνο για τα τεχνουργήματα στο τέλος βαφτίζουμε τα τουρνουά ???

ΥΓ: νομίζω τελικά ότι οι αλλαγές είναι αρκετά καλές!!! η πρώτη εντύπωση πάντως είναι παρα πολύ καλή για τα μέτρα μου :)
 
Κορυφή