• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] To Elvenar Mobile είναι εδώ!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

Deleted User - 47391

Guest
Υπάρχει η επιλογή να μεταφερθεί η εφαρμογή στη sd? Για τόσο μέγάλη εφαρμογή (75mb + 360mb) είναι άδικο να μη γίνεται..
 

DeletedUser3

Guest
Δεν το έχουμε δοκιμάσει, θεωρητικά όμως θα μπορούσε να γίνεται από τις ρυθμίσεις της συσκευής σας.

Όσον αφορά τη δυνατότητα πρόσβασης από την Κύπρο, θα ενεργοποιηθεί την 1η Νοεμβρίου.
 

Vagos The Greek

Ξωτικό του Δάσους
Υπάρχει η επιλογή να μεταφερθεί η εφαρμογή στη sd? Για τόσο μέγάλη εφαρμογή (75mb + 360mb) είναι άδικο να μη γίνεται..
εγώ το δοκίμασα και γίνεται. άσε που αν έχεις από πριν κάρτα επέκτασης κάνει εκεί κάποιο μέρος της αποθήκευσης της εφαρμογής
 

DeletedUser23

Guest
Για Κυπρο δεν ειναι διαθεσιμη η εφαρμογη η κανω κατι λαθος ?

Είναι διαθέσιμη η εφαρμογή στην Κύπρο, την κατέβασα ήδη. Πολύ καλή για αρχή υπάρχουν μερικές ενότητες που απουσιάζουν αλλά πιστεύω ότι σύντομα θα τις έχουμε :) π.χ μάχες
 

PAROS

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Εδώ και 2 ημέρες δεν μου τρέχει στο τάμπλετ μου...... Κολλάει κατά την εκκίνηση και αφού διαβάσει την κάτω μπάρα..... Τυχαίο ή έχει συμβεί και σε άλλους;;;
 

DeletedUser118

Guest
Η πληροφορία αυτή δεν βοηθά καθόλου. Η μπάρα φόρτωσης περιέχει νούμερα, σε ποιον αριθμό σταματά η φόρτωση του παιχνιδιού;
 

Vagos The Greek

Ξωτικό του Δάσους
Καλησπέρα,
Μετά από κάποιες μέρες που έχω και χρησιμοποιώ την εφαρμογή στο κινητό μου έχω να κάνω τις εξής παρατηρήσεις:
α) Το σύστημα βοηθειών απλά τα σπάει. Ειδικά αν δίνεις βοήθεια μόνο σε αυτούς που σου έχουν δώσει εσένα (μέσα δηλαδή από τη σελίδα των ειδοποιήσεων) τότε τελειώνεις σε χρόνο ρεκόρ. Μια μικρή επισήμανση που έχω να κάνω είναι πως επειδή δεν βλέπεις πια το όνομα της πόλης, δεν μπορείς και να δεις σε τι έχει αναφέρει ως προτεραιότητα κάθε παίχτης πως θέλει τη βοήθεια του. Οπότε καλό θα ήταν στο παράθυρο που ανοίγει όταν πατάς τα χεράκια της βοήθειας να φαίνεται κάπου και το όνομα της πόλης
β) Σε ότι έχει να κάνει με τις παραγωγές είτε σε βασικά υλικά (νομίσματα και προμήθειες) είτε σε υλικά από τα εργοστάσια δεν έχω δει να έχει χαθεί κάποια ποσότητα ή ενέργεια από το κινητό στον υπολογιστή και αντίστροφα. Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι πως άπαξ και εμφανιστεί πάνω από κάποιο κτίριο κάποια παραγωγή δεν υπάρχει η δυνατότητα να τσεκάρεις την ποσότητα που έχει παραχθεί όπως γίνεται στον υπολογιστή όπου περνώντας τον κέρσορα του ποντικιού σου πάνω από ένα κτίριο βλέπεις τι μπορείς να πάρεις. Στο κινητό μόλις ακουμπήσεις ένα κτίριο μαζεύεις αμέσως ότι έχει μαζέψει ή παράξει ενώ κάποιες φορές θες να αφήσεις μια παραγωγή για πιο μετά
 
Είναι διαθέσιμη η εφαρμογή στην Κύπρο, την κατέβασα ήδη. Πολύ καλή για αρχή υπάρχουν μερικές ενότητες που απουσιάζουν αλλά πιστεύω ότι σύντομα θα τις έχουμε :) π.χ μάχες
Ναι το φτιαξανε και ειναι πολυ βολικο και πιστευω με την παροδο του χρονου που θα φτιαχτουν και καποιες ατελειες (π.χ τα θαυματα για π.γ , τα τουρνουα , η ακαδημεια μαγειας, τα μηνυματα , το μπονους των αγαθων απο τον φαρο) τοτε θα ειναι τελειο οχι πως και τωρα δεν βολευει
 
Κορυφή