• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] To Elvenar Mobile είναι εδώ!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1156

Guest
Καλή εντύπωση σαν πρώτη εικόνα . Δεν βρίσκω το απόθεμα έτσι ώστε να μπορείς να χρησιμοποιείς ξόρκια κλπ και κάποια κτίρια από event δεν τα εμφανίζει καθόλου (π.χ. Πλατεία των Σκίουρων) . Εύχομαι σύντομα να είναι στο 100% γιατί όντως το περίμενε πολύ ο κόσμος
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Καταρχην ειναι τεραστια για κινητο (σχεδον 500mb) και δεν καταφερα να την ανοιξω. Κολουσε παντα στα 7/16 και μετα εκλεινε η εφαρμογη.
 

DeletedUser118

Guest
Αρκετά χαρακτηριστικά απουσιάζουν, όμως θα προστεθούν όλα εν καιρό.

Για μία εφαρμογή του είδους και της ποιότητας των γραφικών του Elvenar τα 500MΒ είναι φυσιολογικό μέγεθος. Οι απαιτήσεις της εφαρμογής είναι σχετικά υψηλές, αλλά δεν είναι αδύνατο να παίξετε.

Για οποιοδήποτε προσωπικό πρόβλημα αντιμετωπίζετε μπορείτε να κάνετε αίτηση υποστήριξης να το δούμε.
Αν προκύψει κάποιο γενικό πρόβλημα θα το ανακοινώσουμε ως συνήθως.
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Επειδη δεν βρηκα καπου τις απαιτησεις της εφαρμογης, μηπως ειναι ευκολο να τις γραψετε καπου ??
Επεισης καλο ειναι να ενημερωσετε οτι περα των αρχικων 75mb (περιπου) χρειαζονται αλλα 360mb (περιπου) για να ολοκληρωθει η εγκατασταση του παιχνιδιου.
 

DeletedUser3

Guest
Οι βασικές απαιτήσεις είναι να έχετε λειτουργικό σύστημα τουλάχιστον για Android 4.4 και για iOS 8.0.

Περισσότερες τεχνικές λεπτομέρειες θα γίνουν διαθέσιμες σύντομα.

Όσον αφορά τις απαιτήσεις σε αποθηκευτικό χώρο, ναι, υπάρχουν αρκετά γραφικά στο παιχνίδι, οπότε είναι φυσιολογικό το να απαιτούν χώρο.
 

DeletedUser3

Guest
Για οποιοδήποτε πρόβλημα αντιμετωπίζετε, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Κέντρο Υποστήριξης, αναφέροντας λεπτομέρειες για το πρόβλημα που εμφανίστηκε.

Θα κάνουμε το παν για να σας βοηθήσουμε.
 

DeletedUser495

Guest
καλημερα σε ολους..την κατεβασα την εφαρμογη και ομολογω πως μου αρεσει πολυ..ειδικα ο τροπος που δινουμε βοηθεια σε αλλες πολεις..οι βοηθειες δινονται τσακ μπαμ και δεν τρωμε χρονο..αλλα εχει ελλειψεις (λογικο βεβαια..μολις βγηκε) αλλα με τα events τι γινεται?δεν μου τα εμφανιζει..μηπως πρεπει να πατησω κατι?ή ακομη δεν εχουν προστεθει?

ευχαριστω..
 

DeletedUser3

Guest
Θα δούμε εάν όντως δεν έχει γίνει προσβάσιμη η εφαρμογή για τους χρήστες που βρίσκονται στην Κύπρο και θα φροντίσουμε να γίνει διαθέσιμη τη Δευτέρα.
 

Yeilos

Νέο Μέλος
ειδικα ο τροπος που δινουμε βοηθεια σε αλλες πολεις[/QUOTE
Την κατέβασα και εγώ και ομολογώ ότι και εμένα μου έκανε εντύπωση το ίδιο πράγμα, πράγματι ολοκλήρωσα τις βοήθειες πολύ γρήγορα. Νομίζω σειρά έχει και η δυνατότητα για τις βοήθειες της συντροφιάς γιατί σου βγάζει τα μέλη αλλά δεν μπορείς να πας επίσκεψη. Εκτός αν εγω δεν μπόρεσα να τις βρω!
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Εκανα παλι προσπαθεια και ξανα κατεβασα την εφαρμογη. Παλι ομως δεν ανοιγει. Ξεκιναει να φορτωσει και κολαει στο 7/16 και μετα απο λιγο κλεινει και γυριζει στην αρχικη οθονη του νικητου. Χωρο εχω ελευθερο, αλλα μηπως μπορουμε να ξερουμε τι απετησεις εχει απο μνημη ??
Το κινητο τρεχει android 6.0
 

DeletedUser3

Guest
Το μόνο που μπορούμε να πούμε, είναι ότι συσκευές οι οποίες έχουν 1GB RAM, αντιμετωπίζουν προβλήματα πάσης φύσης. Για θέματα υποστήριξης, επικοινωνείτε με την Υποστήριξη.
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Το μόνο που μπορούμε να πούμε, είναι ότι συσκευές οι οποίες έχουν 1GB RAM, αντιμετωπίζουν προβλήματα πάσης φύσης. Για θέματα υποστήριξης, επικοινωνείτε με την Υποστήριξη.


Και τοσο δυσκολο ειναι να πειτε εξ αρχης οτι για να τρεξει το παιχνιδι πρεπει να εχετε κινητα με παραπανω απο 1 gb ram ??
Αυτη η μυστυκοπαθεια για κατι που στο τελος βγαινει δεν την εχω καταλαβει καθολου.

Ευχαριστω για την απαντηση.
 

DeletedUser3

Guest
Δεν μας έχουν γνωστοποιηθεί επίσημα οι τεχνικές απαιτήσεις που πρέπει να έχουν οι συσκευές. Από τη δοκιμαστική περίοδο, είδαμε ότι αρκετές συσκευές με χαμηλή μνήμη RAM αντιμετώπιζαν ιδιαίτερα σημαντικά προβλήματα.

Έχουμε ζητήσει εδώ και πάρα πολύ καιρό λίστα με τις τεχνικές προδιαγραφές, οπότε μόλις είναι γνωστές θα φροντίσουμε να ενημερωθείτε.
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Το σχολιο μου δεν αφορουσε εσενα @NeoRomeo. Για την εταιρια παει. Σχεδον σε ολα τα πραγματα λειτουργει με μια μυστηκοπαθεια και στο τελος μας τα λεει. Απλα δεν μπορω να καταλαβω την λογικη τους. Αφου εχουν κανει δοκιμες και εχουν βγαλει πλεον δημοσια μια εφαρμογη ή εκδοση κτλ γιατι δεν ανακοινωνουν και τα χαρακτηριστικα της, ετσι και αλλιως οπως ειπες στο τελος θα μας τα πουν. Δεν ειναι κακο να πουν κατι απο την αρχη και στην πορεια να αλλαξει ειτε προς τα "πανω" ειτε προς τα "κατω".
 
Κορυφή