• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Προωθημένη] AΓΟΡΑ ΣΤΡΑΤΟΥ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
Καλημερα ολοι καποιες φορες εχει γινει απο της μαχες που δινουμε να μην εχουμε στρατο και να χρειαζομαστε την τελευταια στιγμη και να περιμενουμε
να βγαλουμε νεο στρατο
Δεν θα ητανε μια καλη ιδεα να υπαρχει οπως ο εμπορος στηλες με στρατο που να μπορουμε να αγορασουμε με υλικα αλλα και με πετραδια
ετσι αν χρειαστουμε στρατο τελευταιας στιγμης να μπορεσουμε να παρουμε για να κανουμε μαχη
Πιστευω οτι ειναι μια καλη ιδεα οταν κανεις μαχες με κωδονοστασιο και σου εχει τελειωσει ο στρατος η στο τουρνουα σκηνων
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bobina

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
Καλημέρα. Αυτό ήδη υπάρχει και το παίρνουμε δωρεάν από τα διάφορα ιβέντ που γίνονται, σαν στιγμιαίες στρατού.. Τώρα θα ήταν μια καλή ιδέα να μπορούμε να τα φτιάχνουμε στην ακαδημία μαγείας.
Θα ήθελα πάνω σε αυτό να προσθέσω όπως υπάρχουν τα κτηριάκια για ενίσχυση των μάγων και των μονάδων τοξοτών να γίνει εφικτό για την κατασκευή τους και για τα ενισχυτικά κτηριάκια των υπόλοιπων μονάδων στρατού. Ευχαριστώ.
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Υπάρχει ήδη η δυνατότητα να βγάλεις μεγάλες ποσότητες στρατού με την χρήση μειώσεων χρόνου συνδιαστικά με τις στιγμιαίες προμηθειών.
Ο τρόπος απλός, γεμίζεις τις 5 θέσεις στα στρατιωτικά σου κτίρια και με την μείωση χρόνου ολοκληρώνεις την παραγωγή άμεσα.
Καλό είναι να βλέπει κάποιος πόσο χρόνο θέλει για να ολοκληρωθεί η παραγωγή των 5 θέσεων και να χρησιμοποιεί μειώσεις μέχρι λίγο πρίν από την ολοκλήρωση των 5 θέσεων, να μαζεύει τον στρατό να βάζει ξανά και να επαναλαμβάνει το ίδιο για όσο θέλει.
Αν εξαντληθούν τα αποθέματα των προμηθειών να τα ανανεώνει με στιγμιαίες προμηθειών.
Να ανεβάσει ο κάθε παίκτης τα θαύματα που μειώνουν τον χρόνο παραγωγής στρατού (Βελόνες για στρατώνα, Ακαδημία Αιθέρων για καταυλισμό μισθοφόρων, Πηγές της Νίκης για τον στίβο μάχης) ώστε να χρειάζεται κάποιος παίκτης όσο το δυνατόν λιγότερες μειώσεις χρόνου για να αποκτήσει μια συγκεκριμένη ποσότητα στρατού.
Να ανεβάσει ο κάθε παίκτης τα θαύματα που αυξάνουν την χωρητικότητα των θέσεων των στρατιωτικών κτιρίων ( Προπύργιο, Βωμός Έξυπνων Μανιταριών) για να μπορεί κάποιος παίκτης να αξιοποιεί και τα μεγάλα πακέτα μειώσεων χρόνου.
Αν κάποιος τα χρησιμοποιήσει συνδιαστικά μπορεί να βγάλει μεγάλες ποσότητες στρατού σε λίγα λεπτά.
Αν έχει και την καφετιά αρκουδίτσα την ταϊζει εκείνη την ώρα και έχει επιπλέον μπόνους 50% στην παραγωγή του στρατού του.
Προσωπικά μία φορά κάθε 2 εβδομάδες βγάζω γύρω στις 200 διμοιρίες στρατού από κάθε στράτευμα με αυτό τον τρόπο για να τον χρησιμοποιήσω σε αυτό το διάστημα και μετά ξαναβγάζω για τις 2 επόμενες εβδομάδες.
Γιαυτό και είναι πολύ χρήσιμα δώρα οι στιγμιαίες κάθε είδους και οι μειώσεις χρόνου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
Καλησπερα και παλι και γιατι να κανω ολοι αυτη την διαδικασια με μειωσης χρονου και αντε περιμενε παλι να βγουνε η μειωσης χρονου απο την ακαδημια μαγειας
Γιατι και το καημενο το κωδονοστασιο ποσες να σου δωσει
Βεβαια αυτο που λες κατι ειναι αλλα οχι πολλα αν σκεφτεις πως φευγει ο στρατος
Αρα ακυρη η απαντηση σου φιλε μου δεν βοηθαει ολο αυτο κατι κανει αλλα οχι πολλα
Αρα ξαναερχομαστε την αρχικη ιδεα μηπως μπορει να γινει προωθηση αυτης της ιδεας για καποιο εμπορο στρατου η καπως αλλιως να φτιαχτει ετσι ωστε να μπορουμε αν χρειαζομαστε κι αλλο στρατο να μπορουμε να αγορασουμε με καποιο τροπο
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Όπως μπορείτε να δείτε και απ' τον τίτλο του νήματος, έχει ήδη προωθηθεί ως ιδέα στην εταιρεία.
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Από μια ματιά που έριξα στον λογαριασμό σου Inferno, το βασικό πρόβλημα που έχεις με τις απώλειες του στρατού σου είναι, πως σου λείπουν όλα τα βασικά στρατιωτικά που μπορείς να έχεις μέχρι το υπάρχον κεφάλαιο που βρίσκεσαι, Άδυτο (για να αυξηθεί η υγεία του στρατού σου και να έχεις λιγότερες απώλειες όταν σου επιτίθονται), Βελόνες της Θύελλας (Αυξάνουν την επιθετική δύναμη των τοξοτών σου και μειώνουν τον χρόνο παραγωγής του στρατού στον στρατώνα).
Σε επόμενα κεφάλαια θα έχεις πρόσβαση και σε άλλα θαύματα που θα αυξήσουν την επιθετική δύναμη των υπόλοιπων στρατευμάτων.
Αν τα αξιοποιήσεις σωστά αυτά τα θαύματα θα έχεις μικρότερες απώλειες και περισσότερα στρατεύματα στον ίδιο χρόνο.
Άσχετα αν γίνει η ιδέα σου πράξη ή όχι υπάρχουν τρόποι για να αξιοποιήσει κάποιος σωστά τον στρατό του και να τα πάει καλά ταυτόχρονα σε κωδωνοστάσιο και τουρνουά.
Παίζω αυτό το παιχνίδι από την εποχή που ακόμη υπήρχαν 2 κεφάλαια μόνο, οι φιλοξενούμενες φυλές ήταν ακόμη ιδέα στο πίσω μέρος του κεφαλιού των σχεδιαστών. Οπότε αυτά τα προβλήματα που αντιμετωπίζεις τώρα τα έχω αντιμετωπίσει προ πολλού και τα έχω λήξει οπότε επέτρεψε μου να μην θεωρώ άκυρα αυτά που γράφω. Μιας και τα εφαρμόζω όπως και οι πιό πολλοί έμπειροι παίκτες και δεν έχουμε κανένα πρόβλημα.
Το παιχνίδι προσφέρει κάποιες προκλήσεις για να ξεπεραστούν, αλλιώς δεν θα ήταν κάν παιχνίδι.
 

Bolt

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Καλησπερα σας.
Θα πω την αποψη μου αν και με βρισκει απολυτα συμφωνο με τον Σωκρατη, ετσι κι αλλιως δεν γινοταν να μην συμφωνησω με τον μεγαλυτερο Ελληνα (και οχι μονο...) φιλοσοφο. Απλα θα ηθελα να προσθεσω κι εγω κατι πανω σε ολα αυτα.
Αρχικα θα πω οτι αυτη η δυνατοτητα μας δινεται ηδη, ειτε κανοντας αποκατασταση του στρατου με διαμαντια ειτε με το "Κυμα Ζωτικοτητας", μια καλη ιδεα θα ηταν καποιος να κραταει στο αποθεμα του στιγμιαιες στρατου (αυτες που παιρνουμε απο τα ιβεντ και απο το "Μυστικιστικο Αντικειμενο"). Αν και καλο ειναι να εχουμε φροντισει να μην ξεμενουμε απο στρατο κατα τη διαρκεια του τουρνουα και του Κωδωνοστασιου. Θα προσθεσω οτι το παιχνιδι μας δινει και τη δυνατοτητα κατα καιρους να αγορασουμε στρατο βαζοντας το χερι μας στην πραγματικη μας τσεπη.
Οποτε δεν πιστευω οτι χρειαζεται να συζηταμε ενα τετοιο θεμα, ηδη εχουμε πολλες επιλογες πανω σε ολο αυτο... και δεν το θεωρω σωστο να τα εχουμε ολα ευκολα σε ενα παιχνιδι γιατι διαφορετικα πως θα ξεχωριζε ενα πολυ καλος παιχτης απο εναν μετριο και στη συνεχεια απο εναν κακο. Καλο ειναι να σκεφτομαστε κι εμεις οι ιδιοι λιγο για να βρισκουμε λυσεις στα εμποδια που συνανταμε, αν το κανουμε μονο σε καλο θα μας βγει... καλυτεροι παιχτες θα γινουμε και δεν θα χρειαζεται να λεμε στη διαχειριση να μας κανει τη ζωη πιο ευκολη.
Οποτε μαλλον ειναι ακυρη η ολη αυτη προταση που εγινε εδω και οχι οι απαντησεις του Σωκρατη, ο οποιος εκτος απο μεγαλος φιλοσοφος ειναι και ενας πολυ καλος παιχτης... κανει τουρνουα πανω απο 6.000 ποντους και τερματιζει παντα το Κωδωνοστασιο.
Αυτη ειναι η ταπεινη μου αποψη...
 
Τελευταία επεξεργασία:

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
Το ότι κάποιος εξέφρασε διαφορετική άποψη, δε σας δίνει το δικαίωμα για τέτοιους χαρακτηρισμούς.

Bolt ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ​

ΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΣΩΚΡΑΤΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ Ο ΚΟΛΑΚΑΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΚΑΛΟ
 
Post εκτός θέματος
Καλησπερα σας.
Θα πω την αποψη μου αν και με βρισκει απολυτα συμφωνο με τον Σωκρατη, ετσι κι αλλιως δεν γινοταν να μην συμφωνησω με τον μεγαλυτερο Ελληνα (και οχι μονο...) φιλοσοφο. Απλα θα ηθελα να προσθεσω κι εγω κατι πανω σε ολα αυτα.
Αρχικα θα πω οτι αυτη η δυνατοτητα μας δινεται ηδη, ειτε κανοντας αποκατασταση του στρατου με διαμαντια ειτε με το "Κυμα Ζωτικοτητας", μια καλη ιδεα θα ηταν καποιος να κραταει στο αποθεμα του στιγμιαιες στρατου (αυτες που παιρνουμε απο τα ιβεντ και απο το "Μυστικιστικο Αντικειμενο"). Αν και καλο ειναι να εχουμε φροντισει να μην ξεμενουμε απο στρατο κατα τη διαρκεια του τουρνουα και του Κωδωνοστασιου. Θα προσθεσω οτι το παιχνιδι μας δινει και τη δυνατοτητα κατα καιρους να αγορασουμε στρατο βαζοντας το χερι μας στην πραγματικη μας τσεπη.
Οποτε δεν πιστευω οτι χρειαζεται να συζηταμε ενα τετοιο θεμα, ηδη εχουμε πολλες επιλογες πανω σε ολο αυτο... και δεν το θεωρω σωστο να τα εχουμε ολα ευκολα σε ενα παιχνιδι γιατι διαφορετικα πως θα ξεχωριζε ενα πολυ καλος παιχτης απο εναν μετριο και στη συνεχεια απο εναν κακο. Καλο ειναι να σκεφτομαστε κι εμεις οι ιδιοι λιγο για να βρισκουμε λυσεις στα εμποδια που συνανταμε, αν το κανουμε μονο σε καλο θα μας βγει... καλυτεροι παιχτες θα γινουμε και δεν θα χρειαζεται να λεμε στη διαχειριση να μας κανει τη ζωη πιο ευκολη.
Οποτε μαλλον ειναι ακυρη η ολη αυτη προταση που εγινε εδω και οχι οι απαντησεις του Σωκρατη, ο οποιος εκτος απο μεγαλος φιλοσοφος ειναι και ενας πολυ καλος παιχτης... κανει τουρνουα πανω απο 6.000 ποντους και τερματιζει παντα το Κωδωνοστασιο.
Αυτη ειναι η ταπεινη μου αποψη...
:p:p:p
Ξανακοιτα μηπως σου ξεφυγε τιποτα ταπεινε.
 

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
Post εκτός θέματος
χαχαχαχαχαχαχα κλαιω mood τελος θεος χαχαχαχαχαχα ταπεινω χαμομηλακι χαχαχααχχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Bolt

Περιπλανώμενο Ξωτικό
INFERNO NEMESIS αρχικα θα σου ξεκαθαρισω οτι δεν ειμαστε φιλοι και χαρακτηρισμους σαν αυτους (του "κολακα" εννοω), στα φιλαρακια σου... οχι σε ΄μενα... δεν με ξερεις και πιστεψε με πως δεν θες να με γνωρισεις κιολας. Επειδη δεν εχεις ιδεα τι σου γινεται εδω μεσα, ανηκω σε μια συντροφια που το χρυσο στο Κωδωνοστασιο το παιρνει επι εβδομαδιαια βαση και ανοιγουμε 16-18 σεντουκια στο Τουρνουα. Οπως καταλαβαινεις δεν εχω λογο να κολακεψω κανεναν και αλλοι ειναι αυτοι που επιζητουσαν να ενταχθουν στη συντροφια μου και δεν μπορεσαν... Αυτα ηθελα να τα αναφερω για να ξερεις ποιος ειναι ποιος εδω μεσα, εσυ και οχι μονο...
Oσον αφορα τη mini-προσυνεννοημενη συνομιλια σας, εσεις ειστε αυτοι που γελοιοποιηθηκατε για αλλη μια φορα στη κοινοτητα του elvenar, νομιζετε οτι μου κανατε κατι... (χαχαχα) Αλλά δεν φταιτε εσεις, φταινε αυτοι που σας αφηνουν να γραφετε εδω και η Δημοκρατια που εχουμε. Μιας και που ειπα Δημοκρατια, διαβαστε κατι που ειχε πει ο Ισοκρατης:

"Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται, διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία"

Κι εσυ INFERNO NEMESIS μην αρχισεις να ψαχνεις αν υπαρχει καποιος Ισοκρατης στο παιχνιδι πιστευοντας οτι αρχισω να κολακευω κι αυτον... γιατι μεχρι εκει φτανει το μιζερο μυαλουδακι σου.
Αυταααα.... πολλα ειπα και πολυ ασχοληθηκα με δυο κομπλεξικα ανθρωπακια που βγαζουν τα κομπλεξ τους εδω μεσα... εδω μεσα γιατι υπαρχει η ανωνυμια και γιατι πολυ πιθανον εξω να μην μπορουν...
Πραγματικα λυπαμαι για εσας, πιο πολυ λυπαμαι ομως γιατι γινονται τετοιες γελοιοτητες μεσα σε ενα παιχνιδι.
Και τωρα μπορειτε να συνεχισετε να τρολαρετε οσο θελετε. Αντιλογο απο εμενα δεν θα εχετε και ξερετε γιατι... γιατι αυτο που εκπεμπετε ειναι μονο τοξικοτητα.
Και κατι τελευταιο... κατι τετοιες συμπεριφορες θα πρεπει να προβληματιζουν και τους αρμοδιους κι αν κρινουν σωστα με καποιον τροπο πρεπει να δρασουν, οπως νομιζουν καταλληλα εκεινοι. Ο λογος δεν εχει να κανει μ΄ εμενα, ξερω πολυ καλα πως πρεπει να αντιμετωπισω κατι τυπους σαν αυτους και εαν θα ασχοληθω και γενικοτερα μαζι τους. Εχει να κανει με το οτι ετσι υποβαθμιζεται το φορουμ και κατ΄ επεκταση το παιχνιδι ολο.
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Παρακαλώ μείνετε στο θέμα για το οποίο ανοίχτηκε το τρέχον νήμα, προσωπικές κόντρες μπορείτε να τις λύσετε μεταξύ σας μέσω πμ. Αν σε επόμενη ανάρτηση αναφερθεί κάτι εκτός του θέματος, θα λάβει προσωρινές διακοπές απ το forum.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bobina

vivianne

Chef
Post εκτός θέματος
Παρακαλώ μείνετε στο θέμα για το οποίο ανοίχτηκε το τρέχον νήμα, προσωπικές κόντρες μπορείτε να τις λύσετε μεταξύ σας μέσω πμ. Αν σε επόμενη ανάρτηση αναφερθεί κάτι εκτός του θέματος, θα λάβει προσωρινές διακοπές απ το forum.
Καλησπέρα σας!Διαβάζοντας όλα τα παραπάνω και συνοψίζοντας,θα ήταν φρόνιμο να μην χρησιμοποιούμε προσβλητικά σχόλια εναντίον των συμπαικτών μας.Το forum αν δεν απατώμαι είναι χώρος ανταλλαγής απόψεων και διάδρασης μεταξύ μας ,όχι αρένα επίδειξης γνώσεων.Ρωτούν κάποιοι νεότεροι παίκτες και απαντάμε όσοι έχουμε διάθεση να βοηθήσουμε,μα πάνω απ' όλα δεν θέλουμε να υπάρχει αυτός ο χώρος και να μην μιλά,ρωτά ή απαντά κανείς.Για να ολοκληρώσω,όταν ένας παίκτης δέχεται λεκτική επίθεση από συμπαίκτη που υπερέβει τα εσκαμμένα,μήπως θα έπρεπε η δική σας παρέμβαση ως διαχειριστή της κοινότητας να είναι αμεσότερη και πιο αποτελεσματική;Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων που θα μπείτε στον κόπο να διαβάσετε αυτό το μήνυμα!Με εκτίμηση προς όλους!!!
 
Post εκτός θέματος
INFERNO NEMESIS αρχικα θα σου ξεκαθαρισω οτι δεν ειμαστε φιλοι και χαρακτηρισμους σαν αυτους (του "κολακα" εννοω), στα φιλαρακια σου... οχι σε ΄μενα... δεν με ξερεις και πιστεψε με πως δεν θες να με γνωρισεις κιολας. Επειδη δεν εχεις ιδεα τι σου γινεται εδω μεσα, ανηκω σε μια συντροφια που το χρυσο στο Κωδωνοστασιο το παιρνει επι εβδομαδιαια βαση και ανοιγουμε 16-18 σεντουκια στο Τουρνουα. Οπως καταλαβαινεις δεν εχω λογο να κολακεψω κανεναν και αλλοι ειναι αυτοι που επιζητουσαν να ενταχθουν στη συντροφια μου και δεν μπορεσαν... Αυτα ηθελα να τα αναφερω για να ξερεις ποιος ειναι ποιος εδω μεσα, εσυ και οχι μονο...
Oσον αφορα τη mini-προσυνεννοημενη συνομιλια σας, εσεις ειστε αυτοι που γελοιοποιηθηκατε για αλλη μια φορα στη κοινοτητα του elvenar, νομιζετε οτι μου κανατε κατι... (χαχαχα) Αλλά δεν φταιτε εσεις, φταινε αυτοι που σας αφηνουν να γραφετε εδω και η Δημοκρατια που εχουμε. Μιας και που ειπα Δημοκρατια, διαβαστε κατι που ειχε πει ο Ισοκρατης:

"Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται, διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία"

Κι εσυ INFERNO NEMESIS μην αρχισεις να ψαχνεις αν υπαρχει καποιος Ισοκρατης στο παιχνιδι πιστευοντας οτι αρχισω να κολακευω κι αυτον... γιατι μεχρι εκει φτανει το μιζερο μυαλουδακι σου.
Αυταααα.... πολλα ειπα και πολυ ασχοληθηκα με δυο κομπλεξικα ανθρωπακια που βγαζουν τα κομπλεξ τους εδω μεσα... εδω μεσα γιατι υπαρχει η ανωνυμια και γιατι πολυ πιθανον εξω να μην μπορουν...
Πραγματικα λυπαμαι για εσας, πιο πολυ λυπαμαι ομως γιατι γινονται τετοιες γελοιοτητες μεσα σε ενα παιχνιδι.
Και τωρα μπορειτε να συνεχισετε να τρολαρετε οσο θελετε. Αντιλογο απο εμενα δεν θα εχετε και ξερετε γιατι... γιατι αυτο που εκπεμπετε ειναι μονο τοξικοτητα.
Και κατι τελευταιο... κατι τετοιες συμπεριφορες θα πρεπει να προβληματιζουν και τους αρμοδιους κι αν κρινουν σωστα με καποιον τροπο πρεπει να δρασουν, οπως νομιζουν καταλληλα εκεινοι. Ο λογος δεν εχει να κανει μ΄ εμενα, ξερω πολυ καλα πως πρεπει να αντιμετωπισω κατι τυπους σαν αυτους και εαν θα ασχοληθω και γενικοτερα μαζι τους. Εχει να κανει με το οτι ετσι υποβαθμιζεται το φορουμ και κατ΄ επεκταση το παιχνιδι ολο.
Εμενα λεει για τη συντροφια Του. Παλι καλα που δεν μπηκα, αν και κατι καταλαβα απο τα μνματα που μου εστειλε. Επισης, το ονομα μου ειναι Αποστολης, μενω Θεσσαλονικη και αν θες βρισκομαστε κι απο κοντα, στειλε μου μηνυμα αν εισαι στη γειτονια. Απλα να ξερεις, τα γλειφτρακια μου γυρνανε τα μυαλα, ειδικα απο κοντα. Οτι αλλο θες, πμ στο παιχνιδι. Κανα καφε ξερω γω, καταλαβες.
 
Post εκτός θέματος
Καλησπέρα σας!Διαβάζοντας όλα τα παραπάνω και συνοψίζοντας,θα ήταν φρόνιμο να μην χρησιμοποιούμε προσβλητικά σχόλια εναντίον των συμπαικτών μας.Το forum αν δεν απατώμαι είναι χώρος ανταλλαγής απόψεων και διάδρασης μεταξύ μας ,όχι αρένα επίδειξης γνώσεων.Ρωτούν κάποιοι νεότεροι παίκτες και απαντάμε όσοι έχουμε διάθεση να βοηθήσουμε,μα πάνω απ' όλα δεν θέλουμε να υπάρχει αυτός ο χώρος και να μην μιλά,ρωτά ή απαντά κανείς.Για να ολοκληρώσω,όταν ένας παίκτης δέχεται λεκτική επίθεση από συμπαίκτη που υπερέβει τα εσκαμμένα,μήπως θα έπρεπε η δική σας παρέμβαση ως διαχειριστή της κοινότητας να είναι αμεσότερη και πιο αποτελεσματική;Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων που θα μπείτε στον κόπο να διαβάσετε αυτό το μήνυμα!Με εκτίμηση προς όλους!!!
Αρα δλδ η αληθεια προσβαλει. Μερικες φορες προσβαλει, αλλα ειναι η αληθεια, τι να την κανουμε.
 

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Το παρόν κλειδώνει. Εάν οποιοσδήποτε έχει θέμα με το τρόπο διαχείρισης μπορεί να στείλει προσωπικό μήνυμα για περαιτέρω εξηγήσεις, όχι να γράφουμε εκτός θέματος.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή