• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Χειμερινό Event 2017

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1114

Guest
  • Τι μου άρεσε περισσότερο:
  • Πολύ όμορφα πολιτιστικά κτίρια και αποστολές
  • Αρκετός χρόνος για την ολοκλήρωση
  • Τι θα μπορουσε να βελτιωθει στα μελλοντικα events
  • Να υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες να κερδίσεις κάποιο κτίριο(ειδικά αυτά που ολοκληρώνουν σετ)
  • Να υπάρχει δυνατότητα αποθήκευσης των κτιρίων
  • Περιμένουμε ανυπόμονα το επόμενο event
 

texblanco

Νέο Μέλος
Τι μου άρεσε περισσότερο.
Οι μέρες των διπλών κλειδιών μια και ευκολότερα φτάνεις το μεγάλο δώρο.

Τι θα μπορούσε να βελτιωθεί
Να μειωθεί η απαίτηση για αγορά πόντων (600 χιλ. χρυσά μου κοστίζει ο πόντος)
Να προστεθεί μια ή δυο δωρεάν επεκτάσεις χώρου.
 

DeletedUser1199

Guest
Τι μου άρεσε περισσότερο:

Το εβεντ σε γενικες γραμμες μου αρεσε πολυ.
Ηταν μια διαφυγη απο την καθημερινοτητα,ειχε εορταστικο χαρακτηρα,ηταν ομορφα σχεδιασμενο και τα δωρα ικανοποιητικα ,εως πολυ καλα .
Εδινε τη δυνατοτητα σε ολους να αποκτησουν κατι απο τα δωρα και να μη μεινει κανεις παραπονεμενος .

Τι θα μπορούσε να βελτιωθεί για τα μελλοντικά events

Η βελτιωση που θα ηθελα και, που την ανεφεραν και πολλοι ακομα παικτες ,μπαινει σε αλλη κατηγορια που εχει σχεση με την δυνατοτητα αποθηκευσης των κτηριων και που εχει προταθει στο "ιδεες και προτασεις" .
Θα προτιμουσα επισης τα μην καταλαμβαναν τοσο μεγαλο χωρο και να εδιναν και πολιτισμο και πληθυσμο ,πραγμα που επισης αναφερθηκε και απο αλλους παικτες.
Ομορφα ηταν παντως ,αντε και του χρονου .:)
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Τι μου άρεσε περισσότερο
Μιας και έχω παίξει και εγώ δεν θυμάμαι σε πόσα, θα πώ πως μου άρεσαν οι στιγμιαίες μειώσεως χρόνου που βρήκα. Θα τις εκμεταλλευτώ δεόντως.

Τα κτήρια που κέρδισα, στην αποθήκη θα πάνε και πιθανότατα να μείνουν εκεί για πολύ χρόνο.

Τι θα μπορούσε να βελτιωθεί στα επόμενα event
α)
Το σέτ χρειάζεται σοβαρή αναθεώρηση στα μπόνους που δίνει για να έχει ουσιαστική αξία, και θα έπρεπε να δίδεται τουλάχιστον από 2 φορές για όποιον το θέλει. Με αυτή την μορφή και τα μπόνους που δίνει εγώ δεν μπαίνω στον κόπο να το ακουμπήσω.
β)Το δεύτερο πράγμα που θα ήθελα είναι μια δεύτερη σειρά αποστολών όταν τελειώνει η πρώτη. Διότι μετά την 2η εβδομάδα βαριόμουνα τελείως μιας και είχα τελειώσει. Να έχει την δυνατότητα κάποιος να κερδίζει το 3ο βραβείο με την πρώτη σειρά αποστολών όπως έγινε τώρα, απλά η 2η σειρά αποστολών να είναι για παίκτες με μεγαλύτερες απαιτήσεις και δυνατότητες. Να είναι ίδια με την προηγούμενη ή παρόμοια αλλά με την διπλή δυσκολία και διπλές αμοιβές λόγω δυσκολίας. Έτσι για να υπάρχει το ενδιαφέρον στους παίκτες που δεν είχαν τι να κάνουν από την μέση του event.
 

DeletedUser1414

Guest
Τι μου άρεσε περισσότερο
Τα κτίρια, αν και δεν πρόλαβα να το τελειώσω, προς το τέλος ήταν αρκετά δύσκολες οι αποστολές... Αλλά μου άρεσε πολύ που τα περισσότερα κτίρια ήταν πολύ χρήσιμα και έδιναν πολλούς πόντους πολιτισμού ή και πολίτες. Γενικότερα μου αρέσουν πολύ τα events, ειδικά αυτού του είδους, και θα ήθελα να τα βλέπω πιο συχνά.
Τι θα μπορούσε να βελτιωθεί στα επόμενα event
Ίσως να αλλάζουν τα νούμερα που απαιτούνται στις αποστολές ανάλογα με τα επίπεδα των παιχτών. Όπως επίσης, κάτι που θεωρώ ότι πρέπει να αλλάξει γενικά, είναι να μπορούμε να αποθηκεύουμε τα κτίρια που τυχόν θέλουμε να αποσύρουμε για να χτίσουμε κάποια άλλα. Θεωρώ ότι είναι άδικο να τα χάνουμε, ενώ θα μπορούσαμε να τα κρατάμε όλα στα συλλεχθέντα και όποτε θέλουμε να τα αλλάζουμε. Είναι πολύ κρίμα να πρέπει να πουλήσεις ένα κτίριο για να βάλεις ένα άλλο στη θέση σου, ενώ αργότερα που πιθανόν να έχεις χώρο θα ήθελες να το επαναφέρεις.

Ευχαριστώ πολύ
 

DeletedUser1415

Guest
Τι μου άρεσε περισσότερο
Τα κτίρια ήταν καλοσχεδιασμένα με έμφαση στην εορταστική ατμόσφαιρα.
Γενναιόδωρα δώρα όσον αφορά τον πολιτισμό.
Τι θα μπορούσε να βελτιωθεί στα επόμενα event
Να μπορούμε να αποθηκεύσουμε τα κτίρια που κερδίσαμε
 

DeletedUser665

Guest
Τα κτίρια από σχεδιαστικής άποψης ήταν ωραία. Όσον αφορά όμως την λειτουργικότητα και την χρησιμότητα ήταν πολύ φτωχά! Όταν στα μεγάλα επίπεδα η έλλειψη χώρου είναι προφανής και η απόκτηση πληθυσμού υπέρ αναγκαία θεωρώ ότι η όποια χορήγηση πληθυσμού από το συγκεκριμένο ειβεντ ήταν διαποτισμένη από τσιγκουνιά.

Και κάτι το οποίο ισχύει σε όλα τα εβεντ... δεν θα ήταν καλύτερα στην ημερήσια ανταμοιβή ο καθένας να μπορούσε να επιλέξει τι θέλει και όχι να είναι καθαρά θέμα τύχης; γιατί κάποιοι βρίσκονται να έχουν ένα σωρό ενισχύσεις ωρών, νομισμάτων κ.λπ. και να μην μπορούν να σταυρώσουν ένα κτίριο της προκοπής και να υπάρχουν πόλεις που έχουν το ¨κοκαλάκι της νυχτερίδας;¨ τίγκα σε ημερήσια κτίρια από διάφορα εβεντ που δίνουν πληθυσμό; Προσωπικά δεν κυνήγησα τα κύρια βραβεία μιας και το μόνο που άξιζε ήταν το τελευταίο που χωρίς διαμάντια δύσκολα το αποκτούσες! Έδωσα ένα σωρό κλειδιά για το παγωμένο πλοίο και το τελευταίο δέντρο και το μόνο που κατάφερα, να έχω ένα σωρό εργαλεία.

Δεν μπορεί να είναι όλα ή θέμα τύχης ή θέμα αγοράς διαμαντιών! Είναι σαν να λέτε ή αγοραστέ με διαμάντια αυτά που θέλετε ή σταματήστε να παίζεται
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser710

Guest
  • Τι μου άρεσε περισσότερο:
1) Το ότι, όπως και στο προηγούμενο event, με τις ημέρες με τον διπλασιασμό των κορωνών, όλοι οι παίκτες είχαν την ευκαιρία να διεκδικήσουν το τρίτο μεγάλο έπαθλο.
    • Τι θα μπορούσε να βελτιωθεί για τα μελλοντικά events
1) Οι πιο προχωρημένοι παίκτες όπως έχει φανεί εκτιμούν πολύ περισσότερο τις στιγμιαίες ενισχύσεις χρόνου πάρα τα κτίρια που δίνονται, συνεπώς στα ημερήσια έπαθλα θα έπρεπε να υπάρχει, όπως λένε και στην εταιρία, μια εξισορρόπηση προς αυτή την κατεύθυνση. Αν δεν κάνω λάθος αυτή τη φορά σαν ημερήσιο έπαθλο μπήκε μόνο μία φορά ενίσχυση χρόνου.

2)
Από τη στιγμή που δίνονται κάποια κτίρια που μπορούν να σεταριστούν μεταξύ τους, πιστεύω πως ίσως θα έπρεπε να δίνονται 2 φορές το καθένα σαν ημερήσιο έπαθλο, ώστε κάποιοι που για τον οποιοδήποτε λόγο (απουσία, έλλειψη "κλειδιών" την συγκεκριμένη στιγμή, ατυχία κλπ) δεν μπόρεσαν να το κερδίσουν την πρώτη φορά που το έδινε να έχουν την δυνατότητα να το διεκδικήσουν ξανά και όχι να το χάνουν.

Υ.Σ. Ήταν ένα event που έπεσε πάνω στην περίοδο των γιορτών, Ας υπήρχε κι ένα κτίριο Αγιοβασιλιάτικο βρε παιδιά. Να βγούμε και να τραγουδάμε όλοι μαζί "Santa Claus is coming to town".
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

GolddustFifi

Νέο Μέλος
Καλησπέρα και καλή χρονιά !

1.Τι μου άρεσε:
α) Μου άρεσαν τα διπλά χτυπήματα, γιατι μας έδωσαν την δυνατότητα να πάρουμε και το τρίτο μεγάλο βραβείο
β) Τα γραφικά, το χειμωνικάτικο τοπίο είναι πολύ όμορφο
γ) Η χρονική διάρκεια που μας επέτρεψε να ολοκληρώσουμε τις αποστολές με ευκολία

2. Τι θα μπορούσε να βελτιωθεί
α) Η αγορά των Π.Γ. έχει γίνει πλέον δύσκολη, χαλάμε πολλά χρήματα και πολλά αγαθά, θα πρέπει υπάρχει και μια εναλλακτική στην αποστολή, σε μερικά events ακόμα θα χρειαζόμαστε εκατομμύρια για να αγοράσουμε ένα Π.Γ.
β) Καλό θα ήταν να υπάρχουν δώρα που να δίνουν διαμάντια.

Ευχαριστώ πολύ :)
 

DeletedUser1030

Guest
Καλησπέρα και καλή χρονιά με υγεία σε όλους!
  • Τι μου άρεσε περισσότερο:
  1. Ακόμα και αν δεν κατάφερνε κάποιος να ολοκληρώσει όλα τα κτίρια, του παρέχοταν σχεδόν αντίστοιχα κτίρια με αρκετά καλές ανταμοιβές.
  2. Πολύ ωραίος σχεδιασμός κτιρίων
  3. Όλες οι αποστολές ήταν εφικτές να βγουν ακόμα και από αρκετά μικρό level
  4. Αρκετός χρόνος για να ολοκληρωθούν τα κτίρια
  • Τι θα μπορούσε να βελτιωθεί για τα μελλοντικά events
  1. Να μην χρειάζεται τα κτίρια που είναι κομμάτι συνδέσμου να εφάπτεται το ένα στο άλλο
  2. Να υπάρχει ειδοποίηση-ενημέρωση για τις ημέρες που είναι διπλή η ανταμοιβή κλειδιών εκ των προτέρων
  3. Να μην αργεί τόσο να ξεκλειδώσει η δεύτερη σειρά αποστολών
  4. Αυτό ισχύει γενικά για τον σχεδιασμό του παιχνιδιού και όχι μόνο για το event....να μπορούμε να αποθηκεύουμε τα κτίριά μας και όχι να πρέπει να τα πουλάμε.
  5. Πιο συμφέρουσα προσφορά σε αναλογία κλειδιών - διαμαντιών
 

DeletedUser1053

Guest
1. Τι μου άρεσε περισσότερο:
α) Χρονική διάρκεια του event έδωσε σχεδόν σε όλους την δυνατότητα να το ολοκληρώσουν.
β) Υπήρχαν ανταμοιβές ικανοποιητικές σε όλες τις κατηγορίες, στιγμιαίες-πληθυσμού-πολιτισμού.
γ) Τα γραφικά σε ικανοποιητικό επίπεδο για τα κτήρια.
δ) Ο διπλασιασμός που βοήθησε όσους ήθελαν τα κτήρια του σετ.
ε) Η δυνατότητα που δόθηκε σε όλους μέσω του event να προχωρήσουν την πόλη τους γρηγορότερα.

2. Τι θα μπορούσε να βελτιωθεί στα επόμενα event
α) Πρώτα και πάνω απ' όλα η ενημέρωση από πλευράς Inno. Ευτυχώς οι καλοί μας φίλοι συμπαίχτες βοήθησαν σε όλες τις περιπτώσεις να λυθούν οι απορίες.
β) Να σταματήσει το αναβάθμισε ένα κτήριο ή κάνε εξερεύνηση μιας επαρχίας. Προσωπικά δεν είχα κανένα πρόβλημα και για τα 2, αλλά αδικούνται οι παίχτες που δεν έχουν και τις 2 επιλογές υλοποιήσιμες.

γ) Μαζί με τα κτήρια ανταμοιβής να δίνεται και ένας μικρός αριθμός διαμαντιών 10-20-30-40-50 ανάλογα με το κτήριο.
δ) Ορισμένα κτήρια πιάνουν πολύ χώρο σε σχέση με το τι δίνουν και καταλήγουν σαν άχρηστα, ας μειωθεί ο χώρος που πιάνουν.

Υ.Γ. Δεν επιθυμώ να μπω σε κλήρωση.
 

DeletedUser1370

Guest
  • Τι μου άρεσε περισσότερο:
  1. εντυπωσιακά γραφικά
  2. απόκτησε η πόλη χρώμα
  3. το κυνήγι των κλειδιών με κρατούσε σε ένα διαρκές ενδιαφέρον
  • Τι θα μπορούσε να βελτιωθεί για τα μελλοντικά events4...
  1. Οι αποστολές να μπορούν να πραγματοποιηθούν και από i-phone , γιατί πολλές φορές έχανα πάρα πολλές ώρες λόγω εργασίας και στο τηλέφωνο δεν εμφανίζονται οι αποστολές του event αλλά μόνο οι καθημερινές απλές αποστολές
  2. στα καθημερινά δώρα , Ή να αφαιρεθεί το 25% απο τις πιθανότητες απόκτησης Ή να ελέγξετε το λογισμικό γιατί για κάποια δώρα χρειάστηκαν ακόμα και 10 συνεχόμενα πατήματα στην επιλογή των 140 κλειδιών για να μου δώσει το καθημερινό δώρο !!! (αυτό δεν είναι 25% αλλά 10%) άρα κάτι δεν πάει καλά
 

Yeilos

Νέο Μέλος
Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία για όλους!
Μου άρεσε:

Ο σχεδιασμός και τα γραφικά!
Η ποικιλία κτιρίων διαφόρων μεγεθών που έδιναν ικανοποιητικά ποσοστά πολιτισμού!
Η χρονική διάρκεια του δρώμενου, ακόμη και να μην είχες τον χρόνο να πολύ ασχοληθείς μπορούσες να κερδίσεις κάποιες καλές ανταμοιβές και άφθονο για να φθάσεις στον τελικό στόχο του τελευταίου κτιρίου εκμεταλλευόμενος τους διπλασιασμούς!
Θα μπορούσε να βελτιωθεί:
Να διαχωριστούν οι αποστολές σε βαθμό δυσκολίας. Η πρώτη σειρά αποστολών να αφορά παραγωγές και στην θέση της δεύτερης αποστολής (24ωρης) να μπουν οι αποστολές που έχουν μεγαλύτερο βαθμό δυσκολίας με διπλή επιλογή.
Να αλλάξει η σειρά με τους Π.Γ. του ξόδεψε και αγόρασε. Είναι σαν τιμωρία αυτό το πράγμα, δεν χρειάζεται να μας κάνετε την ζωή δύσκολη. Υποτίθεται είναι μια ευχάριστη ανάπαυλα όχι να μας παιδεύεται έτσι!
Νομίζω το σετ κτιρίων σε γενικές γραμμές πρέπει να τα ξαναδείτε, δεν ξέρω αν κατάφεραν να το αποκτήσουν τελικά αυτοί που το ήθελαν ολόκληρο το σετ. Δεν με ικανοποίησε και το σύνολο της ανταμοιβής που δίνει να πω την αλήθεια.
Ήταν ωραία άντε και του χρόνου!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser1023

Guest
1) Για εμενα ηταν απο τα καλυτερα Εβεντ,αν οχι το καλυτερο, μεχρι τωρα γιατι ολοι αν το θελαν μπορουσαν να παρουν το τελικο δωρο χωρις να δωσουν χρημα ,που δεν υπαρχει και τα δωρα του ηταν περα απο ομορφο και πολυ καλα
2) Αυτο που θα ηθελα να γινετε ειναι να μπορουμε να αποθηκευουμε τα κτηρια ειναι αδικο να τα πεταμε ♥
 

DeletedUser1023

Guest
Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία για όλους!
Μου άρεσε:

Ο σχεδιασμός και τα γραφικά!
Η ποικιλία κτιρίων διαφόρων μεγεθών που έδιναν ικανοποιητικά ποσοστά πολιτισμού!
Η χρονική διάρκεια του δρώμενου, ακόμη και να μην είχες τον χρόνο να πολύ ασχοληθείς μπορούσες να κερδίσεις κάποιες καλές ανταμοιβές και άφθονο για να φθάσεις στον τελικό στόχο του τελευταίου κτιρίου εκμεταλλευόμενος τους διπλασιασμούς!
Θα μπορούσε να βελτιωθεί:
Να διαχωριστούν οι αποστολές σε βαθμό δυσκολίας. Η πρώτη σειρά αποστολών να αφορά παραγωγές και στην θέση της δεύτερης αποστολής (24ωρης) να μπουν οι αποστολές που έχουν μεγαλύτερο βαθμό δυσκολίας με διπλή επιλογή.
Να αλλάξει η σειρά με τους Π.Γ. του ξόδεψε και αγόρασε. Είναι σαν τιμωρία αυτό το πράγμα, δεν χρειάζεται να μας κάνετε την ζωή δύσκολη. Υποτίθεται είναι μια ευχάριστη ανάπαυλα όχι να μας παιδεύεται έτσι!
Νομίζω το σετ κτιρίων σε γενικές γραμμές πρέπει να τα ξαναδείτε, δεν ξέρω αν κατάφεραν να το αποκτήσουν τελικά αυτοί που το ήθελαν ολόκληρο το σετ. Δεν με ικανοποίησε και το σύνολο της ανταμοιβής που δίνει να πω την αλήθεια.
Ήταν ωραία άντε και του χρόνου!!
Για τους Π.Γ. εχεις απολυτο δικιο ηταν πολυ λαθος θα επρεπε πρωτα να αγοραζουμε και μετα να ξοδευουμε ,ελπιζω στο επομενο να μην το εχουν ετσι
 

DeletedUser852

Guest
τι μου αρεσε περισσοτερο....

1.ομορφα κτιρια
2.ωραια χειμερινα γραφικα

Τι θα μπορούσε να βελτιωθεί για τα μελλοντικά events

1.
τα κτιρια χρειαζονται πολυ χωρο
2.οποσδηποτε πρεπει να αποθηκευεις καπου τα κτιρια σου ωστε να μπορεις να διαμορφωσεις την πολη σου! οταν περνεις ενα κτιριο απο την αποθηκη και μετα προσπαθεις να τοποθετησεις σαν τετρις τα παντα αναγκαζεσαι να πουλησεις ακομα και αυτα που χρειαζεσαι προκειμενου να τα καταφερεις ! βαλτε επιτελους αυτη την επιλογη ολοι εχουν το ιδιο προβλημα!
3.πρεπει να εχετε περισσοτερα βραβεια με πληθυσμο ......ειναι κατι που χρειαζεται συνεχως!
 
  • Like
Αντιδράσεις: gsim

DeletedUser1418

Guest
α) εντυπωσιακα γραφικα
β) αμειωτο το ενδιαφερον
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ
α) να κερδιζεις και διαμαντια
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Καλησπερα και απο εμενα, εγω παλι θα ξεκινησω με το τι δεν μου αρεσε, λοιπον:
  1. Στο επιλυσε x επαρχιες η αγορασε x ΠΓ (αποστολες 97, 75, 65, 46, 20) Να υπολογιζονται οι επαρχιες απο το Τουρνουα της εβδομαδας και αν ο λογως ειναι επειδη ειναι μισες ας βρεθει η φορμουλα ωστε να υπολογιζονται και αυτες, αν δεν κανω λαθος ειναι το μονο σημειο του παιχνιδιου που δεν συμμετεχει σε Event
  2. Οι ΠΓ οπως εγραψε ο Yeilos , πρωτα να αγοραζονται και μετα να ξοδευονται, σε λιγο καιρο θα αρχισουν να υπαρχουν προβληματα και στην αγορα ΠΓ με τοσες πολλες αγορες ΠΓ και απο προηγουμενα Event, εαν δεν ξεκινησαν ηδη σε καποιους παιχτες και η αντιστροφη αυτη , μπορει να μετριασει κατα το ημιση αυτο το θεμα ή σε καθε Event να μειονονται οι τιμες αγορας ΠΓ οπως πχ γινετε καθε βραδυ στον Εμπορο στην Αγορα.
  3. υπαρχουν 2 αποστολες Ανιχνευσε μια επαρχια (23, 94) και αλλες 2 αποστολες Ανιχνευσε μια επαρχια ή αναβαθμισε 1 κτηριο απο 14lvl και πανω (14, 57). Το πρωτο μερος ειναι πολυ χρονοβορο για τους Μεγαλους παιχτες, εγω ειμαι στο 9 κεφαλαιο, με 13 - 14 κυκλους αναπτυξης απο την πολη μου, με 3 μερες περιπου διαρκεια για 1 ανιχνευση, ποσο αραγε να θελουν οι μεγαλυτεροι απο εμενα;;; Εδω θα πρεπει να δινονται και απο αλλου περισσοτερες Ενισχυσεις Μειωσεις Χρονου και οχι μονο απο Events, οπως να μπουν και αυτα στις καθημερινες βοηθειες τα μπονους σεντουκια η καποιο Θαυμα να παραγει αυτην την συγκεκριμενη Ενισχυση Μειωσεις Χρονου.
  4. Οι αποστολες (24,25,55,56,79 και 80) παρηγαγε απο την 1η Ομαδα Αγαθων, Μαρμαρο Ατσαλι και Ξυλο τα διαφορα αγαθα τους, ηταν καλες, αλλα με περιορισμο χωρου στην πολη ( τι κλασικο προβλημα ;) ), που φανταζομαι θα ειχαν οι περισσοτεροι παιχτες, μηπως θα πρεπει να σκεφτειτε εαν το συνεχισετε σε αλλα Events να δωσετε λιγο παραπανο χωρο για τις πολης μας ωστε να χτιζουμε και εργοστασια ΜΗ ενισχυμενου αγαθου;;;
  5. Νομιζω πως τα μεγαλα Events δεν πρεπει να μπαινουν σε μεγαλες επισημες γιορτες αν και ειναι δυσκολο αυτο μια που δεν ειναι Ελληνικη η εταιρια και πολυ πιθανον να προγραμματιζονται συμφωνα με τα δικα τους εκει δεδομενα-γιορτες
Ολα αυτα παντα με καλη διαθεση και οχι κακοπροαιρετα

Τελος θα κλεισω με αυτα που μου αρεσαν, τα οποια ειναι τα:
  1. Ομορφα κτηρια τοσο σε αυτο το Event οσο και στα προηγουμενα, επιβραβευω και τα προηγουμενα
  2. Η Ομορφια του Καθε Event που μας παρεχετε αρκετα τακτικα
  3. Η αγωνια αν θα μπορεσω να κερδισω τα δωρα ημερας που βαζω στοχο (απλα και λαικα αν ειμαι τυχερος και ποσο;)
  4. Αν θα καταφερω να το ολοκληρωσω το Event και για να λεμε την αληθεια, υπαρχει αυτο το μαγικο link που σε βοηθαει να προγραμματισεις τις μακρυχρονες αποστολες.
Αυτα απο εμενα και καλη συνεχεια σε ολους
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser696

Guest
  • Τι μου άρεσε περισσότερο
1. Τα γραφικά των χιονισμένων κτηρίων & πόλεων.
2.
Ορισμένα κτήρια που έδιναν γενναιόδωρα πολιτισμό, πληθυσμό & αγαθά.
3. χρησιμα πακετα μειωσης χρονου ,προμηθειων και νομισματων
  • Τι θα μπορούσε να βελτιωθεί για τα μελλοντικά events
1. Ισορροπία στις απαιτήσεις αποστολών.
Κάποιες εξ΄αυτών ήταν σχεδόν αδύνατον να πραγματοποιηθούν από τους νέους παίκτες
& κάποιες άλλες ήταν εξοντωτικές ακόμη & γιά τους πιό προχωρημένους παίκτες.

2. Ζητούσε να καταναλώσουμε άπειρους ΠΓ & αμέσως μετά να αγοράσουμε άλλους τόσους!

3. Απαίτηση απίστευτου αριθμού Τεχνουργημάτων!
 

DeletedUser904

Guest
  • Τι μου άρεσε περισσότερο
  • 1 καλα σχεδιασμενο
  • 2 χτιρια με φαντασια
  • 3 πολλη καλο το χειμερυνο events

  • + Τι θα μπορούσε να βελτιωθεί για τα μελλοντικά events
  • 1 να εχουμε παντα περισοτερες εκπλυξης στο μελον
  • 2 αν μπορη στον στρατονα να εκπεδευοντε συνχρωνος και στο στυβο μαχης επη 2 γιατη
  • οπως ειναι τορα οταν εκπεδευοντε στο ενα στο αλλο ουσιαστηκα περυμενη ενο μπορη να γινη κατη και εκει
  • 3 περιμενομε το καινουργιο events χαρα που συγουρα το βλεπο πιο γενεοδωρο:):):):):):):):)
 
Κορυφή