• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Χαρτης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser80
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser80

Guest
Καλησπερα και εγω εκανα καθαρισμο και μπηκα απο 3 διαφορετικους υπολογιστες και το παιχνιδι στον χαρτη κολλαει.
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
ενεργοποιηστε την επιταχυνση υλικου. δοκιμαστε να παιξετε με τις ρυθμησεις με τα γραφικα και την επιταχυνση.
αν δεν διωρθωθει στειλτε αιτημα στην υποστηριξη
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
δεξια που εχει το "γραναζι" μολις το ανοιξεις εχει ενα μικροτερο που εκει μεσα εχει τις ρυθμισεις. Απο εκει τα ρυθμιζεις αυτα
 

DeletedUser80

Guest
Ενεργοποιησα την επιταχυνση και χαμηλωσα τα γραφικα.Την βοηθεια υποστηριξης πως την βρισκω απο το φορουμ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3

Guest
Το αίτημα υποστήριξής σας έχει απαντηθεί εδώ και 2 ώρες.
 

DeletedUser3

Guest
Για όσους δεν μπορούν καθόλου να δουν το Χάρτη, έως ότου διορθωθεί οριστικά, υπάρχει μια μικρή "παράκαμψη"...

1. Επιλέγετε έναν παίκτη και κάνετε επίσκεψη.
2. Πατάτε "Επιστροφή στο Χάρτη Κόσμου" από την πόλη εκείνου του παίκτη.
 

DeletedUser80

Guest
Την ειδα την απαντηση.Την ακολουθησα την συμβουλη αλλα δυστυχως εξακολουθουν να υπαρχουν τα ιδια.
 

DeletedUser298

Guest
Ουτε κι εγω μπαινω καθολου, ουτε μπορω να μπω απο αλλον παιχτη δυστυχως...
 

DeletedUser80

Guest
Εχουμε καποια εικονα σχετικα με τον χαρτη και τι γινεται με αυτο το ζητημα.Εχει καταντησει λιγο κουραστικο να προσπαθουμε να μπουμε για να μαζεψουμε μερικα χρηματα απο 10 επαρχιες κανοντας τουλαχιστον μιση ωρα προσπαθειας.
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
τις τελευταιες 2-3 μερες εχω παρατηρισει οτι οταν παω σε συγκεκριμενους παικτες, και για την ακριβεια στην κατω δεξια μερια του χαρτη μου, για να δωσω την "βοηθεια γειτονων" κολαει. Συγκεκριμενα κολαει αφου εχω δωσει την βοηθεια και παταω την υδοργειο για να γυρισω στον χαρτη να παω σε επομενο παικτη. Κανω επανεκινηση του browser και καθαρισμο και οταν ξανα μπαινω στο παιχνιδι και παω παλι να μπω στον επομενο παικτη μου κανει το παρακατω:

9414723796.jpg


κανω παλι reload του παιχνιδιου αλλα ξανα κολαει. Ειναι 4-5 παικτες σε εκεινο το σημειο του χαρτη που εχω το προβλημα
 

DeletedUser80

Guest
Εγω εχω προβλημα σε ολο τον χαρτη.Εκανα refresh περιπου 7-8 φορες.
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Επισης μηπως θα πρεπει να δουν οι τεχνικοι και το γεγονος οτι οταν κολαει ο χαρτης και πατας το refresh του browser, οταν φορτωνει παλι η σελιδα σε παει στην πολη και οχι στο σημειο που ησουν οταν κολισε (στην προκειμενη περιπτωση στον χαρτη)
 

DeletedUser80

Guest
Οντως.Και παλι απο την αρχη και αντε να κολλαει παλι ο χαρτης.
 

DeletedUser3

Guest
Αν έχετε πτοβλήματα με το χάρτη, δοκιμάστε να μπείτε σε έναν παίκτη από την κατάταξη και μετά να πατήσετε από την πόλη του το "Επιστροφή στο Χάρτη Κόσμου".
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Αν έχετε πτοβλήματα με το χάρτη, δοκιμάστε να μπείτε σε έναν παίκτη από την κατάταξη και μετά να πατήσετε από την πόλη του το "Επιστροφή στο Χάρτη Κόσμου".

Εγω δεν εχω προβλημα με ΟΛΟ τον χαρτη. Εμενα κολαει ΜΟΝΟ οταν μπαινω σε συγκεκριμενους παικτες και μετα παταω για την ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ στον χαρτη. Στην επιστροφη στον χαρτη εχει το θεμα.
 
Κορυφή