• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Διορθωμένο] Χαρτης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser80
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser80

Guest
Εδω και 2 ημερες απο την στιγμη που κανατε αναβαθμιση υπαρχει προβλημα με τον χαρτη.Δεν ανοιγει ολοκληρος και καποιο κομματι του μαυριζει.Το δοκιμασα σε 2 υπολογιστες και το προβλημα εξακολουθει να υπαρχει.Γνωριζετε κατι για αυτο?
 

DeletedUser10

Guest
Δοκιμάστε να καθαρίσετε το cache και τα cookies του περιηγητή σας. Ίσως αυτό διορθώσει το πρόβλημα.
 

DeletedUser80

Guest
Το εκανα αυτο αλλα δυστυχως δεν καλυτερεψε κατι.Πρεπει να υπαρχει προβλημα..Μπορει καποιος απο το παιχνιδι να μου πει τι γινεται?
 

DeletedUser118

Guest
Θα βοηθούσε πάρα πολύ αν μας δίνατε κάποιο screenshot (στιγμιότυπο) από την οθόνη του υπολογιστή σας ώστε να δούμε και οπτικά αυτό που αναφέρετε.
 

DeletedUser80

Guest
Δεν μπορω να στειλω.Δεν εχω προγραμμα για screenshot.Φανταστειτε τον μισο χαρτη ανοιχτο και τον αλλο μισο με μπλε κυψελες.
 

DeletedUser298

Guest
Kαλησπερα παιδια, εμενα δεν τον ανοιγει καθολου τον χαρτη..παταω στην υδρογειο,ξεκιναει φορτωνι η μπλε μπαρα και λιγο πριν γεμισει κολλαει και δεν προχωραει οσο κι αν το αφησω..γνωριζετε κατι γι αυτο ??
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
αν παλι δεν σου ανοιγει κανε αιτημα στην υποστηριξη φιλε
 

DeletedUser298

Guest
Μπορεις να μου πεις που μπορω να το κανω αυτο ???
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
μπορεις και απο εδω μεσα να πατησεις επανω δεξια στην αρχικη σελιδα εκει που λεει "Υποστηριξη elvenar"
 

DeletedUser298

Guest
Eκανα και καθαρισμο και restart τον υπολογιστη και εκανα και αναφορα στην υποστηριξη, αντε να δουμε, παντως το προβλημα συνεχιζει και υπαρχει,δεν αλλαξε τπτ, μονο τον χαρτη δεν μπορω ν ανοιξω καθολου.
 

DeletedUser10

Guest
Δοκιμάστε επίσης να καθαρίσετε το cache του flash player.
 

DeletedUser298

Guest
Aν γινεται μπορειτε να μας πειτε πως γινετε αυτο γιατι δεν γνωριζω καθολου ??
 
Κορυφή