• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Παρουσίαση συντροφιάς "Άλφα Κατασκευαστική ΕΠΕ"

Ναι, καταλαβαινω. Ελπιζω κι εσυ iRock να καταλαβαινεις τον εκνευρισμο μου. Επαναλαμβανω, περα απο το λαθος μου που εγινε απο εκνευρισμο και αδικια, η πορτα μας ειναι ακομα ανοιχτη.

Εσυ επρεπε να κανεις φυλη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser134

Guest
Συνεχίζεις να προσπαθείς να καλυφτείς ενώ ξέρεις ότι δεν μπορείς...ξέρεις είναι αξιοθαύμαστο...λυπηρό , αλλά αξιοθαύμαστο. Μου αρέσει που με προειδοποιείς ενώ ξέρεις ότι δεν στέκει τίποτα από αυτά που λες...Φυσικά επειδή είναι αργά θα πρέπει να αποχωρήσω. Για την ώρα φυσικά...Αλλά το αυριανό δεν θα το χάσω με τίποτα...θα φτιάξω λίγο ποκ-πορν και θα παρακολουθώ τις τελευταίες σου προσπάθειες να βγεις στην επιφάνεια...Και κάτι τελευταίο για σήμερα , όλο αυτό για μένα δεν είναι "παιχνίδι" όπως λες....μιλάμε για ανθρώπους που ήρθαν στην συμμαχία σας για να κάνουμε όλοι μαζί κάτι καλύτερο και εσύ απλά τους φέρθηκες με τον χειρότερο τρόπο. Και συνεχίζεις να είσαι εριστικός...Θα τα πούμε αύριο πάλι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tatria
Α ναι, σιγουρα, αυριο θα κλεισω τη μερα μου ολη για να ασχοληθω μαζι σου. Φτιαξε καργα καλαμποκι μη πεινασεις. Αν εχουν λιγο μυαλο οι ακολουθοι σου, οχι θα σε παρατησουν να ρθουν μαζι μας, απλα θα ψαξουν για κατι καλυτερο. Απ'οτι καταλαβα, αυτη ειναι η αδυναμια σου, να ασχολειται κοσμος μ'εσενα. Εγω δε ξανασχολουμαι, και πολυ κρατησε αυτη η συζητηση για σενα. Βγηκαν τα συμπερασματα και για μενα και για σενα. Καλο βραδυ σε ολους.
 

DeletedUser30

Guest
Λοιπον θα τοποθετηθω αφου ζητηθηκε η παρεμβαση μου αλλα να ξερετε οτι θα βαδιζω με γνωμωνα την αληθεια και το ρεαλισμο..
Με τον moodmaker ειμαι συμπαιχτης εδω και πολυ καιρο και ξερω οτι οι προθεσεις του ηταν εξ αρχης κανωντας αυτην την κινηση να συμβαλει ωστε να φτιαχτει μια συντροφια ενεργη και συνεργασιμη σε ικανοποιητικο επιπεδο ωστε να υπαρχει καλυψη και βοηθεια σε ολα τα επιπεδα με γνωμωνα παντα το καλο και την ευχαριστηση του παιχνιδιου..Με ενημερωσε ειχε το ΟΚ απο μενα και ηρθε σε επαφη και τελικως επειλθε η ενωση.
Απο κει και περα αποφασισα να ακολουθησω μια δημοκρατικη οδο και αφησα τα μελη να αποφασισουν για το ονομα πραγμα που εγινε κιολας και ενω φανηκε να προχωραει καλα γιναν ολα μπαχαλο.. Αυτο για να υπαρχει μια γενικη εικονα και παμε τωρα στις ευθηνες και στο ατομικο κομματι που αφορα τους εμπλακομενους ..

Φιλε fallenangel σε μια ενωση γινονται καποιες παραχωρησεις και καποιες υποχωρησεις η συμφωνια σας ηταν να γινει ενωση και η δικια σου συντροφια να λειτουργησει σαν ακαδημια, λογικο και επομενο ειναι αυτο καπου να γραφοταν και το καταλληλο μερος ηταν η περιγραφη της συντροφιας..
Κατι που απο οτι καταλαβα δεν δεχτηκες και αναρωτιεμαι το γιατι την στιγμη που εγω σαν αρχηγος της συντροφιας δεχτηκα ολους τους δικους σου ορους και ας μην μου ηταν καποιοι αρεστοι και δεν υπαρχει λογος να αναλυσω εδω γιατι και πως δεν μου ηταν..
Τωρα στα γραφομενα σου εδω ειδα μια διαθεση κριτικης και καποια μυστικοπαθεια .. Τι ειναι αυτο το τοσο σοβαρο που ειπωθηκε αναμεταξυ σας και τα κανατε μπαχαλο; Περιμενω να δω ισως και να εχει σημασια ..
Τελος τα μελη που απαρτιζουν μια συντροφια δεν ειναι κτημα μας ειναι συμπαιχτες μας και ο ενας εχει αναγκη τον αλλον εγω τουλαχιστουν τους βλεπω ολους σαν ισους.. εσυ φιλε fallenangel;

Φιλε moodmaker ολα καλα και ολα ωραια που λεει και το ασμα αλλα η σπασμωδικη σου κινηση να πεταξεις εκτος ολα τα μελη που προηλθαν απο την ενωση ηταν λαθασμενη, τους αφαιρεσες την επιλογη να μεινουν μαζι μας κατι που οπως σου ειπα και πριν δεν με βρισκει συμφωνο..
Ζητωντας συγνωμη φυσικα καλυψες το μερος της ηθικης αλλα το αποτελσμα δεν αλλαζει.
<<Παρε ενα ποτηρι και πεταξε το κατω, εσπασε; ναι.. τωρα ζητα συγνωμη.. Το ποτηρι παραμενει σπασμενο ομως.. >>

Αφηστε λοιπον τους εγωισμους κατα μερους και λειτουργηστε με γνωμωνα το καλο των συμπαιχτων σας..

Φιλοι και μελοι των falenangels εγω ειδα παιχτες ενεργους και συνεργασιμους προθυμους και ετοιμους για ανοδικη πορεια και μου αρεσε παρα πολυ..Εδω δημοσια σας λεω να ξαναγυρισετε σε εμας εαν το θελετε και σεις και θα προσπαθησω να τα βρω και εγω με τον αρχηγο σας αλλα και χωρις αυτο η επιθυμια μου να συνεργαστουμε δεν θα αλλαξει..

Ακολουθειστε χωρις ορους και συμφωνιες για ονοματα ακαδημιες κτλ ελατε εδω να παιξουμε το παιχνιδι και να το διασκεδασουμε..

Επεξεργασία @Lighting Shadow: Μην αναφέρετε τα πραγματικά στοιχεία των μελών. Αυτό δεν επιτρέπετε σε ένα δημόσιο φόρουμ παιχνιδιού. Αρχικά γιατί αποτελούν προσωπικά δεδομένα (ναι ακόμη και το μικρό τους όνομα που μπορεί να υπάρχουν 100 Κωστάδες σε όλη την υφήλιο) και αφετέρου διότι δεν μπορεί το κάθε μέλος της κοινότητας να γνωρίζει ότι το Χ τον λένε Πελοπίδα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
  • Like
Αντιδράσεις: tatria

DeletedUser134

Guest
Φιλε fallenangel σε μια ενωση γινονται καποιες παραχωρησεις και καποιες υποχωρησεις
Ασφαλώς και γίνεται όπως τα λες...
η συμφωνια σας ηταν να γινει ενωση και η δικια σου συντροφια να λειτουργησει σαν ακαδημια, λογικο και επομενο ειναι αυτο καπου να γραφοταν και το καταλληλο μερος ηταν η περιγραφη της συντροφιας..
Ασφαλώς και θα γινόταν και αυτό...
Κατι που απο οτι καταλαβα δεν δεχτηκες και αναρωτιεμαι το γιατι την στιγμη που εγω σαν αρχηγος της συντροφιας δεχτηκα ολους τους δικους σου ορους και ας μην μου ηταν καποιοι αρεστοι και δεν υπαρχει λογος να αναλυσω εδω γιατι και πως δεν μου ηταν..
Εδώ υπερβάλεις πολύ...θα θεωρήσω ότι δεν έχεις καν γνώση των συζητήσεων που έχω κάνει με το μέλος σας...θα με ενδιέφερε όμως να περιγράψεις τους όρους που υποτίθεται ότι έθεσα...Ξέρεις αυτή την στιγμή με κατηγορείς για πράγματα που δεν στέκουν...
Τωρα στα γραφομενα σου εδω ειδα μια διαθεση κριτικης και καποια μυστικοπαθεια .. Τι ειναι αυτο το τοσο σοβαρο που ειπωθηκε αναμεταξυ σας και τα κανατε μπαχαλο; Περιμενω να δω ισως και να εχει σημασια ..
Η μυστικοπάθεια εκ μέρους μου ήταν για να προστατέψω το μέλος σας από εσάς τους ίδιους...Μάλιστα στην αρχή είπα στα μέλη μου να μην δώσουμε συνέχεια στο θέμα αλλά πρόλαβε το μέλος σας να το κάνει και μάλιστα στο φόρουμ...Όσο αφορά την κριτική που λες δεν το πολύ κατάλαβα.
Τελος τα μελη που απαρτιζουν μια συντροφια δεν ειναι κτημα μας ειναι συμπαιχτες μας και ο ενας εχει αναγκη τον αλλον εγω τουλαχιστουν τους βλεπω ολους σαν ισους.. εσυ φιλε fallenangel;
Είπε κανείς το αντίθετο? Μην ξεχνάς ότι εγώ είμαι ο δημοκρατικός σε αυτή την περίπτωση , αλλά όπως είπα και πριν πιθανών να μην έχεις ενημερωθεί σωστά από το μέλος σας και για αυτό το λόγο να υπάρχει αυτή η σύγχυση.

Πάντως για να σε ενημερώσω (σωστά τουλάχιστον) Η ένωση έγινε χωρίς όρους. Το μόνο που ειπώθηκε ήταν ότι το όνομα της συμμαχίας μου θα παραμείνει ως έχει. Πραγματικά ήταν μια κίνηση για να "προστατέψω" τα μεγάλα σε βαθμολογία μέλη στο θέμα των αγορών και όχι των επισκέψεων...Δόξα το θεό έχουμε όλα τα μέλη ενεργά και από επισκέψεις δεν είχαμε θέμα...

Τώρα οι λόγοι που έγινε η διάλυση...
Μου ζητήθηκε απο το μέλος σας να βάλω μια περιγραφή που ασφαλώς και θα γινόταν...του είπα ότι θα το κάνω αργότερα γιατί έπρεπε να φύγω εκείνη την στιγμή και είχα πράγματα να κάνω που δεν μπορούσα να αναβάλω...
Μπαίνω αργότερα και βλέπω ένα επιθετικό μήνυμα εκ μέρους τους μπορώ να το πω καλύτερα αυταρχικό και μου είπε ότι ήθελα το πήρα (άσχετα πράγματα)...και επειδή εγώ αυταρχισμούς δεν σηκώνω του είπα ότι δεν θα γίνει καμία περιγραφή προς την "μεγάλη" συμμαχία...όπως λες και εσύ
τουλαχιστουν τους βλεπω ολους σαν ισους.. εσυ φιλε fallenangel;
εδώ κάπου είναι που θα έπρεπε να με δει σαν "ίσο" πράγμα που φυσικά δεν έκανε , δεν μπήκε καν στην διαδικασία να σκεφτεί ότι μπορεί να είχα δουλειές , μπορεί να μην τα κατάφερνα εκείνη την μέρα...και για μάντεψε ποια ήταν η αμέσως επόμενη κίνηση του? Δεν χρειάζεται να μαντέψεις την κατάληψη την ξέρεις...ξεκίνησε και πέταγε όλα τα μέλη έξω χωρίς καμία προειδοποίηση...

Αυτά...Φυσικά έχω όλες τις συνομιλίες και γραμένες σε κείμενο και σε screenshot και φυσικά θα είναι στην διάθεση σου ότι ώρα θελήσεις...αλλά για να γίνει αυτό θα ήθελα πραγματικά να μου πεις ποιοι είναι οι όροι που υποτίθεται ότι έβαζα...γιατί μου φαίνεται πως το μέλος σας , σας δουλεύει...

Επειδή αναφέρεις κάτι για επιστροφή για να ξεκαθαρίσω την θέση μου...Κάποια στιγμή κατά την διάρκεια της ένωσης μου είπε μέλος ότι οι ενώσεις δεν βγαίνουν σε καλό...καταλάβαινα την ανησυχία του γιατί τα είχα περάσει και εγώ σε άλλα παιχνίδια αλλά πραγματικά πίστευα ότι θα πάει καλά. Ασχέτως αν δεν πήγε καλά και επειδή είμαι δημοκρατικός , αν τα μέλη μου επιθυμούν να ενωθούν μαζί σας είνα φυσικά ελεύθερα να το κάνουν. Θα ήθελα όμως εμένα προσωπικά να μην μου ξανά αναφέρετε για ένωση...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30

Guest
Καταρχην σε ευχαριστω για την ενημερωση..
Δεν θα επεκταθω αλλο fallen γιατι ειναι ανουσιο την στιγμη που η σταση σου ειναι αρνητικη, ετσι σταματαω να απεθυνομαι σε σενα μετα και απο δικη σου επιθυμια, για ολους τους υπολοιπους ομως ισχυει το παραπανω μηνυμα που εχω ποσταρει..

Για την ιστορια παντως την στιγμη που δεν υπηρχε κανενας ορος απο μερια σου και οπως ο καθενας μπορει να καταλαβει η πετυχημενη ενωση χαλασε για το ονομα και γιατι μαλωσαν 2 ατομα για κατα φαντασιαν οπως μας λες ορους και απλα εμεινε να δουμε ποιος ευθηνεται περισσοτερο για αυτο .. ο ενας θυμωσε και ειπε χαλασε η ενωση γιατι μου σταλθηκε μηνυμα επιθετικο και αλλος ακομα πιο θυμωμενος τους πεταξε ολους εξω.. τραγικο ε;

Δεν πειραζει καλη καρδια ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: tatria

DeletedUser134

Guest
Τραγικό είναι να παραποιείτε τα πράγματα και να λέτε ψέματα (ίσως λόγω άγνοιάς τουλάχιστον από την πλευρά σου) για το τι πραγματικα έγινε και ποιος ευθύνεται...Για το συμβάν να στο πω και πιο απλά δεν φέρω καμία ευθυνη και την πλήρη ευθύνη την φέρει το μέλος σας...Καλή συνέχεια να έχετε αλλά προς Θεού δεν θα στείλω άτομα στην συμμαχία σας και να περάσουν πάλι τα ίδια για ένα μέλος σας με κυκλοθιμική συμπεριφορά...Εσύ θα τον ξέρεις καλύτερα...τα μέλη της συμμαχίας μου είναι ελεύθερα να πάνε όπου αυτά θέλουν αλλά προς Θεού όχι σε εσάς...και όχι ότι μου φταις εσύ σε κάτι...το δικό σου φταίξιμο είναι ότι έχεις άγνοια και δεν ρωτάς να μάθεις...

Και καθόλου καλή καρδιά μετά από αυτό που έγινε...αυτό που έκανε στα μέλη και τον τρόπο που τους φέρθηκε δεν θα τον ξεχάσω ποτέ...
 

DeletedUser30

Guest
Λες οτι δεν σου φταιω εγω αλλα εμενα συν κατηγορεις ..
Κοιτα εγω δεν ειμαι συνηγορος κανενος,τωρα πως εσυ με κατηγορεις σαν ψευτη εστω και απο αγνοια μονο εσυ ξερεις..
Που ειδες το ψεμμα απο μεριας μου;Εαν ηθελες να μην εχω αγνοια θα μου εδειχνες πριβε αφου στο δημοσιο φορουμ απαγορευται.. το εκανες; πρεπει να στο ζητησω; Σε ολα τα μηνυματα σου προσπαθεις να αποδειξεις οτι εσυ δεν φταις πουθενα και ξορκιζεις τους συμπαιχτες σου να μεινουν μακρια μας ..
Απο την αλλη οσο ποσταρεις τοσο ανεβαζεις και τους τονους το ιδιο που εκανε και αυτος που κατηγορεις δηλαδη..
Ξανα λεω καλη καρδια χαλαρωσε λιγο ενα παιχνιδι ειναι σιγα, ζητησε και συγνωμη δημοσια ο ανθρωπος..
Εσυ οπως το πας θα μαλωσεις και μαζι μου.. Και ισως τελικα ο φταιχτης οντως να ειμαι εγω ..
Τι λεω ισως..; εγω ειμαι .. ωραια τωρα πηρες και δικαιωση και ικανοποιηση ..
Αυτα δεν χρειαζεται να συνεχισουμε αλλο ειμαι και σε περιοδο νηστειας που προυποθετει συγχωρεση και δεν εχω την διαθεση να σκανδαλιστω μαζι σου ..

Να σαι καλα, καλη συνεχεια σου ευχομαι και χαλαρα ..
η ζωη ειναι ωραια ..

**Οποιος παιχτης θελει να συμμετεχει στην συντροφια μας μπορει να στειλει αιτηση ανεξαρτητως ποντων απλα να ειναι καθημερινα ενεργος ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
  • Like
Αντιδράσεις: tatria
Κορυφή