• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Μαχες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser163
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser163

Guest
Πειτε εκει στους μεγαλους απο πανω οτι δεν γινεται να παιξουμε ετσι πως τα καναν, ολο χανω τις μαχες και μονο με αγαθα γινεται κατι παιζω σχεδον πολυ λιγο απο αυτο που επαιζα γιατι δεν με αφηνει το παιχνιδι. Καντε κατι γιατι βλεπω ο κοσμος να φευγει, απλα δεν γινεται να παιξεις μαχες δεν καταλαβαινω τι καναν αλλα απλα δεν νικαω ποτε για καποιο λογο. Το Μποτ ειναι πολυ δυνατο δεν γινεται ο υπολογιστης να ειναι τοσο τουμπανο και να με δινει μια και να με εξαφανιζει. Και παιζω σωστα αλλα τα στατιστικα στα μποτακια ειναι φευγα. Απλα το λεω γιατι δεν γινεται παιχνιδι δεν καταλαβαινω το νοημα και δεν καταλαβαινω γιατι δεν εχει αλλαξει αυτο ακομα και ετσι ειπα να πω εδω τι γινεται μπας και γινει κατι αλλιως βλεπω να καθομαι να παιζω κανα pac-man. Tα μποτακια ειναι λες και τους εδωσαν το σπαθι της κολασης να πουμε σε δινει μια και σε ξαπλωνει. Τι ειναι αυτο δηλαδη, δωσε μου κατι να νικησω και γω σαν παικτης.
 

DeletedUser134

Guest
Δυστυχώς δεν γίνεται να κερδίσεις καμία μάχη αν έχεις προχωρήσει πολύ. Είναι αδύνατον. Όσο και αν προσπαθείς απλά κάθε φορά θα χάνεις μονάδες. Η συμβουλή μου είναι προς το παρόν να ξεκλειδώνεις επαρχίες μόνο με υλικά. Όσο για τον στρατό φτιάχνε μόνο για τα τουρνουά και μην τα βάζεις σε μάχες στις επαρχίες.
 

DeletedUser119

Guest
Καλησπέρα,

Υπάρχουν ήδη θέματα όπου μπορείτε να συζητήσετε τον επανασχεδιασμό των μαχών, όπως αυτό που είναι σχετικά πρόσφατο. Επίσης παρακαλώ μην χρησιμοποιείτε το tag Feedback για τέτοια θέματα, καθώς συνήθως χρησιμοποιείται από την ΟΔ για τη δημιουργία θεμάτων που αφορούν νέες αναβαθμίσεις.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή