• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Κατασκευές

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Να συμφωνήσω κι εγώ, ότι το καινούργιο χαρακτηριστικό, είναι πολύ ενδιαφέρον και πρόσθεσε αξία στην Ακαδημία Μαγείας, την οποία πιστεύω, ότι ειδικά οι παλιότεροι παίκτες και ιδιαίτερα εκείνοι που συμμετέχουν συχνά στα τουρνουά, σπάνια χρησιμοποιούσαν.
Από την άλλη, βλέποντας τις έως τώρα "συνταγές" δεν νομίζω ότι ενθουσιαστήκαμε, ιδιαίτερα ώστε να μπούμε στην διαδικασία να φτιάξουμε καμία!!!
Αυτό το οποίο,πιστεύω ότι θα ικανοποιούσε τους περισσότερους και σίγουρα θα τους ωθούσε στο να ασχοληθούν συστηματικά με όλο αυτό, θα ήταν να μπορούσαν να "ξεμαγεύονται" και τα διάφορα κτήρια που έχουμε κερδίσει στα event κλπ. και έχουμε ήδη τοποθετήσει στην πόλη μας, όχι μόνο αυτά που έχουμε στην αποθήκη. Απλά δηλαδή να προσθέτατε και να υπήρχε, ένα κουμπί "ξεμάγεμα" στο καθένα από αυτά!!
Είναι κρίμα κι άδικο νομίζω, αν δεν θέλεις, για τον οποιοδήποτε λόγο, κάποια κτήρια από αυτά,(παρόλο που δεν ήταν εύκολο να τα κερδίσεις) απλά να τα πουλάς. Να τα διαγράφεις επί της ουσίας, χωρίς να παίρνεις απολύτως τίποτα, αλλά αντίθετα να χάνεις τον αντίστοιχο, πολιτισμό, πληθυσμό ή αγαθά σου προσέφεραν.Κάτι που κάνουμε όλοι, για να αποκτήσουμε κυρίως χώρο, καθότι αυτό είναι συνεχώς το ζητούμενο και η δυσκολία του παιχνιδιού.
Αν δεν είναι τόσο δύσκολο, τεχνικά, νομίζω ότι αυτή η βελτίωση, θα σας έκανε άξιους, συγχαρητηρίων!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
απλα μου γεννηθηκε η απορια και πραγματικα θα ηθελα μια απαντηση.Ποιος ο λογος να σβησω κατι που εχω ηδη στα κτηρια μου για να το κερδισω μετα στην ενοτητα κατασκευες στην ακαδημια μαγειας...και οκ καταλαβαινω πως ισως καποιοι να μην το εχουν ,μα δεν θα επρεπε να υπαρχει μια προβλεψη γι αυτό? ευχαριστω πολύ...
47388285_2143283139270140_7339487033074647040_n.jpg
47211420_2143283272603460_713793057442496512_n.jpg
 

Vagos The Greek

Ξωτικό του Δάσους
απλα μου γεννηθηκε η απορια και πραγματικα θα ηθελα μια απαντηση.Ποιος ο λογος να σβησω κατι που εχω ηδη στα κτηρια μου για να το κερδισω μετα στην ενοτητα κατασκευες στην ακαδημια μαγειας...και οκ καταλαβαινω πως ισως καποιοι να μην το εχουν ,μα δεν θα επρεπε να υπαρχει μια προβλεψη γι αυτό? ευχαριστω πολύ...
47388285_2143283139270140_7339487033074647040_n.jpg
47211420_2143283272603460_713793057442496512_n.jpg
Αγαπητέ mpoultoza69 μπορεί για σένα ως κτήριο να μην προσφέρει κάτι για κάποιον όμως που χρησιμοποιεί μονάδες για τουρνουά και επαρχίες η συγκεκριμένη ανταμοιβή προσφέρει πολλά. οπότε δεν το θεωρώ τόσο κακό να έχεις τη δυνατότητα να φτιάχνεις και αυτά τα κτήρια
 

DeletedUser710

Guest
Υποθέτω πως ο συμπάικτης μας εννοούσε πως θα έπρεπε οι συνταγές να είναι πιο "προσωποποιημένες", ας πούμε.
Βέβαια, φαντάζομαι, πως αν αντί το συγκεκριμένο κτήριο που ήδη έχει στην αποθήκη του, τού έβγαζε κανένα..."εμπορείο", που κι από αυτά έχει 2-3, δεν θα είχε την ίδια απορία :p Ούτε κι εμένα θα με χαλούσε :rolleyes:
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
εννοω πως τα δωρα θα επρεπε να είναι αναλογα της φυλης που είναι καποιος παιδια..τιποτα παραπανω..σαφως και καποιος που δεν το εχει θα το παρει..το εγραψα.και σαφως όχι προσωποποιημένα όπως γραφτηκε πιο πανω..και για το εμπορειο να μου εβγαζε παλι το ιδιο θα ελεγα..τα ειχα και καθόντουσαν στην αποθηκη και τα εστειλα
 

Vagos The Greek

Ξωτικό του Δάσους
Για κάτι τέτοιο θα πρέπει να περιμένουμε τότε κάποια μελλοντική αναβάθμιση των κατασκευών μιας και τουλάχιστον εδώ οι περισσότεροι ζητάνε περισσότερες και πιο διαφορετικές συνταγές. Δεν ξέρω βέβαια ποια είναι και η τάση στους διεθνείς κόσμους. Αν υπάρχει αντίστοιχη απαίτηση
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
μεχρι τωρα παιδια δεν νομιζω οτι εχει βγαλει κατι αξιολογο για να αγορασει καποιος που βρησκετε στο ή στα τελευταια κεφαλαια του παιχνιδιου
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπέρα και χρονια πολλα...απορια και μη με πειτε γκρινιαρη γιατι θεωρω πως είναι ευλογη...οκ ξεμαγεψα ανικειμενα αχρηστα που ειχα στα κτηρια..εμειναν αυτά που θελω να κρατησω...και τωρα τι???? το να ξεμαγεψεις ξόρκια δεν μου φαινεται λογικο γιατι δινουν λιγα και χρειαζονται
...θα περιμενω να πετυχω κατι που δεν θελω στο ιβεντ που τρεχει θα μου πειτε..οκ και μετα παλι τι? θα περιμενω το επομενο μηπως μου τυχει κατι που δεν χρειαζομαι?
 
Κορυφή