• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Συζήτηση Ας οργανωθούμε....

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser134
  • Ημερομηνία έναρξης

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
παιδια αυτο λεω και γω. Εγω που δινω βαση στο να μεγαλωσω τα κτηρια μου, μου ειναι σχεδον αδυνατον να πιασω το 125% ποσο μαλλον το 150%.
απο εκει και περα συμφωνω οτι κανοντας μαχες περνεις επεκτασεις αλλα απο ενα σημειο και μετα τις παρατας γιατι πρεπει να φτασεις σε μεγαλες αναβαθμησεις και του στρατευματος και το πληθος της δημοιριας για να μπορεσεις να νικησεις. Αν πας σε διαπραγματευση χανεις απο πορους που σημενει λιγοτερη αναπτυξη των κτηριων.

εγω σε αυτο που καταληγω ειναι λιγο πολυ στο συμπερασμα του βασιλη. Ή μεγαλωνεις τα κτηρια σου οποτε χανεις σε πολιτισμο ή εχεις πολιτισμο αλλα μενεις πισω στην αναπτηξη σου.
 

DeletedUser30

Guest
Νομιζω οτι πολυ βαση εχουμε δωσει στον πολιτισμο στην ουσια η ουσιαστικη βοηθεια ειναι στους χτιστες και κεντρικο κτιριο απο καποιο επιπεδο και μετα , εγω εχω να ανεβω πανω απο 100% ισως και 1,5 μηνα ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Νομιζω οτι πολυ βαση εχουμε δωσει στον πολιτισμο στην ουσια η ουσιαστικη βοηθεια ειναι στους χτιστες και κεντρικο κτιριο απο καποιο επιπεδο και μετα , εγω εγω να ανεβω πανω απο 100% ισως και 1,5 μηνα ..

αν εξερεσεις πριν καμια εβδομαδα που για καμια ωρα επιασα το 125% εχω ξεχασει απο ποτε εχω να το ξεπερασω.

συμφωνω σε αυτο που λες για τους χτιστες και λιγοτερο για το κεντρικο κτηριο.
 

DeletedUser16

Guest
συμφωνω σε αυτο που λες για τους χτιστες και λιγοτερο για το κεντρικο κτηριο.

Οταν φτάσεις στο σημειο να σου ζηταει 1,5-2μ για μια εξερευνηση επαρχιας, τοτε θα δεις οτι βοηθειες στο κεντρικο ειναι πολυτιμες! :D
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
σωστο και αυτο, απλα προς το παρον ειμαι περιπου στις 400.000 και επειδη εχω το κεντρικο στο 15 και περναω καθε μερα απο ολη τη συμμαχια και απο ολους τους γειτονες μου εχω καβατζα σχεδον 2μ
 

DeletedUser30

Guest
Πολυ παραπανω εγω φιλος , αλλα ποτε δεν ειναι αρκετα , βοηθαει πολυ πιστεψε με .. ;)
 
Κορυφή