• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναθεώρηση μαχών

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser134
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest
Δεν διαφωνώ ότι είναι δημόσια. Απλά λέω, ότι δεν μπορώ να απολογηθώ εγώ για οτιδήποτε έκανε όποιος έσβησε το post. Και απλά λέω για πολλοστή φορά, ότι από την ΟΔ εδώ δεν νομίζω να έχει φάει κανείς ban επειδή είπε τη γνώμη του για κάποιο χαρακτηριστικό.

Ίσα ίσα, που γνωρίζουμε πάρα πολύ καλά το ρόλο μας, ο οποίος είναι κάποιες φορές να είμαστε δυσάρεστοι/ευχάριστοι προς εσάς και κάποιες φορές δυσάρεστοι/ευχάριστοι προς την εταιρεία.
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
δεν ζητησα να απολογηθεί κανεις.ουτε ζητησα να μαθω ποιος εσβησε το ποστ .απλα αναφερω το γεγονος και πως σαν εταιρια σε μια δημοσια σελιδα που εχει θα επρεπε να δεχεται ολες τις κριτικες και όχι να μονο τα καλα σχολια..στο κατω κατω δεν εβρισα ουτε προσβαλα καποιον ισα ισα εξεφρασα μια απορια στη σελιδα στο φβ.και με ενοχλησε αρκετα η συμπεριφορα τους και η κινηση τους.αυτο ανεφερα
 

DeletedUser584

Guest
Χαιρετε μια αλλη ιδεα ειναι να ζητηθει απο την εταιρια να μειωσει λιγο των αριθμο επαρχιων που χρειαζετε για μια επεκταση!δεν ξερω κατα ποσο μπορει να γεινει κατι τετοιο αλλα πιστευω οτι αν σε περιπτωση γεινοταν κατι τετοιο θα ηταν μια μικρη βοηθεια προς ολουσ τους παιχτεσ ανεξερετος επιπεδου !!!!αντι για 8 η 9 που θελει ας λεγαμε 6 με 7!!!!!
 
Κορυφή