• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Αναβάθμιση στην Έκδοση 1.6

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
με το τόσο επαρχιες που ανοιξες πιο πολύ θα ανέβαινε.
εμένα πριν το τουρνουα το ελιξήριο ήταν με 155 τεχνουργήματα στο 381% και μετα το τουρνουα με 321 τεχνουργηματα στο 557%.
άξιζε τον κοπο η θυσία των παλαδινών
 

DeletedUser16

Guest
Οχι απαραίτητα...
Στο wiki υπάρχει ένας πινακας που δειχνει την ενισχυση αναλογα με τον αριθμο των τεχνουργημάτων (ο οποιος ισως θα επρεπε να ανανεωθει)
Οπως θα παρατηρήσεις απο καποιο σημειο και μετα ζητάει ολο και περισσότερα τεχνουργηματα για να ανεβει το μπονους..
 

DeletedUser

Guest
δεν ξέρω εαν λες αυτον που πάει μέχρι τα 204 τεχνουργήματα.
ο συγκεκριμμενος στις τελευταίες σειρές σταθερός μου φαινεται. ανα 8-9 τεχνουργηματα δίνει 10-11%
 

DeletedUser354

Guest
με ολο το σεβασμο ημαστε σιγουροι πως ειναι γερμανικο παιχνιδι και οχι Ελληνικο?πανω που λειτουργουσε μια χαρα το κουμπακι για την βοηθεια γειτωνων και συντροφιας το κουμπακι πηγε κατω με αποτελεσμα να χρειαζεται περισσοτερος χρονος.......

Υπάρχει και η συντομευση πληκτρολογιου. Το γραμμα Ε στο πληκτρολογιο ενεργοποιει τωρα το κουμπακι για τη βοηθεια και για τη συντροφια και για τους γειτονες.
Στους γειτονες μαλιστα με συνδιασμο w - κλικ - Ε - κλικ ειναι οτι καλυτερο προς το παρον [Σιγουρα μπορουν να το κανουν καλυτερο!!...το θεμα ειναι αν θελουν!!!]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
συμφωνω και την γνωριζω τη λυση αυτη.μα καποια πληκτρα που υπαρχουν χαλασμενα στο πληκτροτρολογιο μου αδυνατον....
 
Κορυφή