• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. aeolo

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΤΩΝ H3LLVENAR

    χρονια πολλα .......... Στους αλήτες που αγαπήσανε στους φευγάτους που γυρίσανε στους φαντάρους που τα παίξανε στους τρελούς που λογικέψανε Στους κουρσάρους που σαλτάρισαν στους προφήτες που σαλπάρισαν στους παπάδες που κολάστηκαν στους ροκάδες που κουράστηκαν Χρόνια πολλά σε σένα χρόνια πολλά...
  2. aeolo

    [Q&A] Πολλαπλοί λογαριασμοί και διαμοιρασμός στοιχείων σύνδεσης

    Αν δεν κάνω λάθος τους κανόνες που αφορούν την διαμοίραση στοιχείων και τους διπλούς λογαριασμούς τους έθεσε η εταιρεία για την ομαλή λειτουργία του παιγνιδιού και την προστασία των παιχτών από τον αθέμιτο ανταγωνισμό. Είναι λοιπόν αυτονόητο για μένα ότι η εταιρεία ειναι υπεύθυνη για την...
  3. aeolo

    [Feedback] Χειμερινό Event 2017

    Respect!!! Πολύ χρήσιμο!!! ;)
  4. aeolo

    [Feedback] Halloween Event 2017

    ....και γω ευχαριστώ για την λίστα των αποστολών! Ναστε καλά!
  5. aeolo

    [Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς

    Μπορώ να κατανοήσω –αν και άσχετη- την πολυπλοκότητα αντιμετώπισης του τεχνικού προβλήματος που αφορά το event ‘’περιπέτειες της συντροφιάς’’ Αυτό που δεν μπορώ να κατανοήσω είναι η ανευθυνότητα και η ασυνέπεια της InnoGames.com ως προς την ενημέρωση των παιχτών- πελατών της σχετικά με την...
  6. aeolo

    [Feedback] Event: "Το Καθήκον του Mehnirok"

    Ευχαριστώ πολύ, καλή συνέχεια! @Lighting Shadow : Κάντε χρήση της επεξεργασίας αν δεν έχει απαντήσει κάποιος άλλος χρήστης. Μην δημιουργείτε πολλές δημοσιεύσεις.
  7. aeolo

    [Feedback] Event: "Το Καθήκον του Mehnirok"

    Καλησπέρα, μόλις ολοκλήρωσα την σειρά αποστολών ‘’το καθήκον του Menhirok’’και θέλω να μου πείτε που θα βρω τον ‘’τύμβο του Menhirok’’ Οπως καταλάβατε είμαι νέα στο παιχνίδι !!
Κορυφή