• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Event: "Το Καθήκον του Mehnirok"

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Το μεσημέρι της 8ης Μαϊου έφτασε και θα παρέλθει, το event να εμφανιστεί δεν πρέπει;
 

Vagos The Greek

Ξωτικό του Δάσους
Φαντάζομαι πως η αναβάθμιση είναι κοινή για όλο τον κόσμο οπότε η έννοια μεσημέρι είναι σχετική με τις διαφορές ώρας ;)
 

DeletedUser3

Guest
H έννοια μεσημέρι, έχει ένα εύρος από τις 12.00 έως τις 15.00.

Καλή διασκέδαση!
 

DeletedUser3

Guest
Ενημερώνουμε ότι σε ορισμένες αποστολές υπάρχει τυπογραφικό σφάλμα.

Πχ στην αποστολή που απαιτεί την παραγωγή Ποτών 30 φορές, θα έπρεπε να λέει παραγωγή Ψωμιού 30 φορές.

Ενώ έχει γίνει η διόρθωση, δυστυχώς δεν θα εμφανιστεί πριν την επόμενη έκδοση.

Θα ενημερώσουμε εαν εντοπίσουμε οποιοδήποτε άλλο πρόβλημα.
 

DeletedUser716

Guest
Καλησπέρα,
στην ίδια αποστολή η απαίτηση για 10 μικρά εργαλεία , τελικά είναι απαίτηση για 10 προηγμένα εργαλεία .
Μήπως , εφόσον τα γνωρίζετε, μπορείτε να μας πείτε τι άλλα τυπογραφικά σφάλματα υπάρχουν στις αποστολές ;
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Καλησπέρα,
στην ίδια αποστολή η απαίτηση για 10 μικρά εργαλεία , τελικά είναι απαίτηση για 10 προηγμένα εργαλεία .
Μήπως , εφόσον τα γνωρίζετε, μπορείτε να μας πείτε τι άλλα τυπογραφικά σφάλματα υπάρχουν στις αποστολές ;

http://prntscr.com/f5k7cp το τυπογραφικό λάθος αφορά το πρώτο σκέλος της αποστολής, αντί ψωμιά (1 ώρα προμηθειών) έχει αναγραφεί ποτά (5λεπτα προμηθειών). Το δεύτερο σκέλος δεν αναφέρεται σε απλά εργαλεία αλλά σε προηγμένα και είναι σωστό.
 

DeletedUser3

Guest
Screenshot_14.png
Screenshot_15.png


To συγκεκριμένο ζήτημα υπάρχει στην 10η και στη 12η Αποστολή. Απαιτείται η παραγωγή Ψωμιού και όχι Ποτών.
 

DeletedUser727

Guest
μου ζητα να κανω 30 ποτα , εχω κανει 11 φορεσ από 10 εργοστάσια και μου εχει κολλήσει πωσ εχω κανει μονο 6 από τα 30 και δεν λεει να ξεκολλήσει και να μου μετρήσει οσα κανω. εχω χασει τοση ωρα και εχω μονο 6 αντι να εχω σχεδόν και τα 30 που ζητα:(
 

DeletedUser728

Guest
Elvenar   Το παιχνίδι φαντασίας ανάπτυξης πόλεων.png


Μου βγάζει αυτό το μνμ στο log in, αλλά δεν βγαίνει ολόκληρο. Προφανώς είναι λάθος κάποιες αποστολές, αλλά δεν βρίσκω κάπου απάντηση για το τι θα πρέπει τελικά να κάνουμε.Elvenar   Το παιχνίδι φαντασίας ανάπτυξης πόλεων.png
 

Συνημμένα

  • Elvenar   Το παιχνίδι φαντασίας ανάπτυξης πόλεων.png
    Elvenar Το παιχνίδι φαντασίας ανάπτυξης πόλεων.png
    362,6 KB · Προβολές: 74

DeletedUser118

Guest
Θα ήταν απίστευτα χρήσιμο αν διαβάζατε το φόρουμ ή τουλάχιστον κάνατε χρήση της αναζήτησης σε αυτό.

Υπάρχει θέμα συζήτησης για το Event. Επίσης η απάντηση στο θέμα αυτό βρίσκεται εδώ. Ναι ακριβώς στο θέμα συζήτησης για "Το Καθήκον του Mehnirok".

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Θα το διορθώσουμε άμεσα.

Όσο για την απάντηση στο ερώτημα σας βρίσκεται εδώ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser474

Guest
στον διαγωνισμό μου ζητάει φτιάξε 30 φόρες ποτά δεν μου δίνη το οκ οτι τα παρήγαγα τη να κάνω να τα συλλέξω?
 

DeletedUser721

Guest
Έχει γίνει λάθος. Γράφει ποτά αλλά κανονικά είναι ψωμί. Αν δεις και το εικονίδιο δίπλα σε αυτό που ζητάει να παράγεις είναι ψωμί.
 

DeletedUser712

Guest
Καλημερα και καλό Σ/Κ
Στην εργασία 15 στο τρίτο βήμα οταν λέει "ολοκλήρωσε την παραγωγή 4 αξιοθαύμαστων βωμών" εννοεί να χρησιμοποιήσουμε διαμαντια?
 

DeletedUser118

Guest
Καμία αποστολή δεν απαιτεί διαμάντια.
Στην συγκεκριμένη περίπτωση, απλώς θα πρέπει να κάνετε αυτή την παραγωγή 4 φορές.
 

aeolo

Νέο Μέλος
Καλησπέρα, μόλις ολοκλήρωσα την σειρά αποστολών ‘’το καθήκον του Menhirok’’και θέλω να μου πείτε που θα βρω τον ‘’τύμβο του Menhirok’’ Οπως καταλάβατε είμαι νέα στο παιχνίδι !!
 

aeolo

Νέο Μέλος
Καλησπέρα, μόλις ολοκλήρωσα την σειρά αποστολών ‘’το καθήκον του Menhirok’’και θέλω να μου πείτε που θα βρω τον ‘’τύμβο του Menhirok’’ Οπως καταλάβατε είμαι νέα στο παιχνίδι !!
Καλησπέρα, μόλις ολοκλήρωσα την σειρά αποστολών ‘’το καθήκον του Menhirok’’και θέλω να μου πείτε που θα βρω τον ‘’τύμβο του Menhirok’’ Οπως καταλάβατε είμαι νέα στο παιχνίδι !!
Βήμα 1ο : Κλικάρεις στο απόθεμα στην μπάρα που βρίσκεται κάτω στην οθόνη σου http://prntscr.com/f9bjxb
Βήμα 2ο : Κλικάρεις στην καρτέλα " κτίρια " http://prntscr.com/f9bkzp
Βήμα 3ο : Επιλέγεις το κτίριο που θέλεις να χτίσεις http://prntscr.com/f9blmr

Ευχαριστώ πολύ, καλή συνέχεια!

@Lighting Shadow : Κάντε χρήση της επεξεργασίας αν δεν έχει απαντήσει κάποιος άλλος χρήστης. Μην δημιουργείτε πολλές δημοσιεύσεις.
 
Κορυφή