• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. jimismwd

    xrisafenios finikas

    Φιλε @kikitsos πιστευω πως πηρες λιγο στραβα την απαντηση της @Jaheira που πολυ σωστα αλλα και ευγενικα σου υπενθυμισε τον κανονα της γλωσσας στο Ελληνικο Φορουμ. Δεν ειναι τυχαιο και το Like του @NeoRomeo . Ειναι οξυμωρο συμφωνο, οχι ομως η @Jaheira , καθως στις 22 Δεκ σε αλλο Θεμα γραφεις...
  2. jimismwd

    [Feedback] Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας

    Πιστευω πως οι @Jaheira και @XANIA7 γραψανε σε 2 μηνυματα κατι το οποιο θα συμφωνησουν πολλοι και ευχομαι να πιασουν τοπο τα συγκεκριμενα μηνυματα των 2 παιδιων. Καλες Γιορτες σε ολους παιδια και στην Ομαδα του Φορουμ και Υποστηριξης γεμιστε τις μπαταριες σας καλα για να μας ανεχεστε πολλα...
  3. jimismwd

    [Feedback] Έκδοση 1.91

    Τωρα Μαλιστα! Με γεια! Ομορφυνε το Φορουμ μας!
  4. jimismwd

    [Feedback] Έκδοση 1.91

    Τι εγινε ρε παιδια; Μου βγηκαν τα ματια! Τι χρωματισμοι ειναι αυτοι ; Ολα σκουρα; Background και γραμματα ; Δεν πληρωσατε την ΔΕΗ :)
  5. jimismwd

    [Feedback] Έκδοση 1.91

    Νεα ημερομηνια πηρε η αναβαθμιση για αυριο 6 του μηνα
  6. jimismwd

    Συζήτηση Οι Elvenar

    Εαν εχεις ξεκλειδωσει και την ερευνα των Ανιχνευτων για να μπεις επισημα στην Φυλη οπως ειπες τοτε θα πρεπει να εμφανιστουν και οι αποστολες της νεας φυλης. Απορριψε καποια αποστολη ή ολοκληρωσε μερικες απο αυτες που υπαρχουν για να εμφανιστουν οι νεες της Φυλης, αλλιως επικοινωνησε με την...
  7. jimismwd

    Συζήτηση Οι Elvenar

    Θα συμφωνησω και εγω με τον @dimdalax πως θα επρεπε να βγουν νωριτερα τα συγκεκριμενα θαυματα εκτος και αν μας εχετε καμια εκπληξη ριχνοντας αλλες 3-4 φυλες στο καπακι! ;)
  8. jimismwd

    [Feedback] Έκδοση 1.90

    Ενα μεγαλο Μπραβο για την νεα προσθηκη της Εμφανισης Επισκοπησης Επαρχιων, ειναι μια πολυ καλη προσθηκη για την γρηγορη ενημερωση μας στις ανοιχτες Επαρχιες μας
  9. jimismwd

    Θεικη σπορα

    Οπως ειπε και ο @SOKRATIS72 απο διαφορα κτηρια σε Events. Επισης απο την Αγορα οταν ανοιξεις την ερευνα στους Μικρουληδες οπου παραγει Θεικη Σπορα καθε 24 ωρες και δινει επιπλέον Μπονους συλλογης καθε 3ωρες. Απο το Αρχαιο Θαυμα Κεντρο Εμποριου καθε 12 ωρες και το ποσο τις σπορας βγανει απο το...
  10. jimismwd

    [Feedback] Φθινοπωρινό event!

    Οι Simon and Garfunkel δημιουργησαν ενα υπεροχο τραγουδι αλλα οι Disturbed εβαλαν την δικια τους πινελια και το απογειωσαν! Για το συγκεκριμενο Event δεν εχω να πω κατι θετικο , δυστυχως μονο Silence.
  11. jimismwd

    [Feedback] Αναβάθμιση στην Έκδοση 1.25

    Καλημέρα, μήπως πρέπει κάποια στιγμή η Εταιρία να εμφανίσει και τα Σχέδια μαζί με τα υπόλοιπα αποκτηθέντα στην καρτέλα των στιγμιαίων; Γιατί αυτό το πολυπόθητο απόκτημα να παραμένει κρυφό τόσο καιρό; Υπάρχει περίπτωση να εισηγηθείτε μια πρόταση στο να είναι εμφανή πλην από αυτό που γράφεις...
  12. jimismwd

    [Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς - Ιούλιος 2019

    Θα ειναι ιδια η διαρκεια του Τουρνουα και θα κλεισει την Κυριακη; ή θα ειναι 1 μερα λιγοτερη με κλεισιμο Σαββατο οπως ξερουμε;
  13. jimismwd

    [Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς - Ιούλιος 2019

    Τα συγχαρητηρια μου για αυτην την πολυ λειτουργικη εξελιξη. Μπραβο!
  14. jimismwd

    [Feedback] Θερινό Ηλιοστάσιο

    Καλησπερα, Καλο Μηνα! Ειναι κριμα φιλε Γιωργο απο αυτα που εγραψε η Ηλιαχτιδα σου, να κοιταξες το μεγεθος της! Ολοι αυτοι οι Παιχτες, με τετοια Μεγεθη που μπαινουν και δινουν συμβουλες πως να διορθωσετε το οποιο λαθος κανατε εαν κανατε ετσι ωστε να γινετε ακομα καλυτεροι απο την εμπειρια τους ...
  15. jimismwd

    [Feedback] Ενημέρωση στην Έκδοση 1.78

    Εγω τουλαχιστον ετσι μπερδευτικα, διαβαζω την αυξηση +100 , πολυ ωραια , "ώστε τα οφέλη που παρέχουν να είναι αντίστοιχα με το χώρο" και μετα λετε "Τα υπόλοιπα επίπεδα δεν επηρρεάζονται" δλδ απο το 20 στο 21 θα εχω + 150 κ.ο.κ. οπως γραφει το WIKI και ερχομαι στο τελος να εχω +100 Εαν ειναι...
  16. jimismwd

    [Feedback] Ενημέρωση στην Έκδοση 1.78

    Ωραια με την νεα αλλαγη στο 20 επιπεδο. Εαν οπως το λετε μπουν + 100 πληθυσμο, η οποια αλλαγη γινει θα πρεπει λογικα να επηρεασει το συνολο (ποσο χαζος ειμαι;) . Μια που δεν αναφερετε πουθενα μετα το 20 καποια αλλη αλλαγη και η σκεψη μου ειναι πως θα εχω + 100 για καθε κατοικια πανω απο το 20...
  17. jimismwd

    [Feedback] Ενημέρωση στην Έκδοση 1.78

    Καλησπέρα , καλο μηνα και Χριστος Ανεστη! Για τις κατοικιες στην αναβαθμιση, Κατοικίες επιπέδου 20 (Άνθρωποι και Ξωτικά Παρεχόμενος Πληθυσμός: 750 → 850 οσοι εχουν ηδη Κατοικιες μεγαλυτερες απο το 20 επιπεδο θα υπαρξει καποια αριθμητικη προσαυξηση στον πλυθυσμο...
  18. jimismwd

    Συζήτηση Ενημέρωση στην έκδοση 1.76

    χαχαχαχα Καλο Μηνα παιδια, κλαίω με τις διορθωσεις σφαλματων!!! χαχαχαχα
  19. jimismwd

    [Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.74

    Μια εικονα χιλιες λεξεις, ετσι δεν λενε;; Αν και δεν τα εχω τοποθετηση ακομα στην πολη μου το Σετ, το κτηριο των Πυροτεχνηματων στους Amuni που το εχω δινει συνολικα 576.000 απο τις πληροφοριες που μου βγαζει το Σετ. Καλα θα κανεις να μιλησεις με την Υποστηριξη γιατι κατι δεν παει καλα και να...
  20. jimismwd

    Μικρουλιδες

    Καλησπερα και Χρονια πολλα, Για το χωραφι θελει την Θεικη σπορα που θα την βρεις απο το 2ο επιπεδο αναβαθμισης της Αγορας οπου θα το συλλεγεις οπως επισης και απο διαφορα κτηρια των Events, απο το Αρχαια Θαυμα το Κεντρο Εμποριου του Elvenar και το Μαγικο Λιπασμα απο τις Φαρμες
Κορυφή