• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. kailaris

    [Διορθωμένο] ταισμα καφε αρκουδας

    καλησπερα αν κ εχω μιλησει με την υποστηριξη το βαζω εδω για να δουμε ποσοι την πατησαν σαν εμενα αν θελετε το δηλωνετε προχθες ταισα την καφε αρκουδα για να εχω το +50 παραγωγη στρατου οταν εβαζα παραγωγη στο στρατωνα μου εδειχνε το +50 αλλα οταν πατουσα να συλλεξω το στρατο μου εδινε μονο την...
  2. kailaris

    αναβαθμιση χρυση αβυσσος

    καλησπερα μια απορια για τα αρχαια θαυματα οταν φτασουν στο 30 επιπεδο κ πανω ζητανε εμψυχα αγαθα για την αναβαθμιση?
  3. kailaris

    Επιβραβεύσεις Forum

    μου ηρθε μια ειδοποιηση για καποιο βραβειο επειδη εκανα 30 σχολια τι ειναι αυτο το βραβειο κ που το βρισκω?
  4. kailaris

    πωληση πυλης των νανων

    καλησπερες καπου διαβασα οτι υπαρχει θεμα με την πωληση της πυλης των νανων επειδη ειμαι στο να την πουλησω τωρα τελικα αν την πουλησω θα χαθουν ολα τα αγαθα που εχω? χρειαζοντε απο εδω κ περα? κατι τετοιο διαβασα γι αυτο το ρωταω (η αναζητηση δεν μου εβγαλε κατι σε αυτο το θεμα γι αυτο ανοιξα νεο)
  5. kailaris

    Θραύσματα Ρούνων για Προπύργιο Νάνων

    καλημερα στο προπυργιο νανων πως παιρνεις ρουνους? εχω 2 σπασμενους αλλα δεν ξερω πως τους πηρα εχω παρει επαρχιες αλλα δινει ρουνους για τα αλλα κτιρια εψαξα στο φορουμ κ στο wiki αλλα δεν βρηκα τι χρειαζεται
Κορυφή