• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. FabulousGeorgia

    Ανταμοιβές κωδωνοστάσιο

    Με αφορμή την ενημέρωση για τις νέες ανταμοιβές του κωδωνοστασίου θα ήθελα μα ρωτήσω το εξής: Έχω τον δάσκαλο κοκκινο πάντα στην πόλη μου στο 10ο επίπεδο…και μου δίνει το κωδωνοστάσιο 8 τεχνεργα…να τα κάνω τι ακριβώς αν δεν μου δώσει με κάποιο τρόπο ξανά το κτίριο ;; Οκ…καταλαβαίνω ότι κάποιοι...
  2. FabulousGeorgia

    [Aπορρίπτεται] Καφέ αρκούδα

    Καλησπέρα! Νέα ιδέα και απορία μαζί… Γιατί το bonus παραγωγής μονάδων που δίνει η καφέ αρκούδα στα στρατόπεδα, να μην ισχύει και στα θαύματα που δίνουν μονάδες; Πχ Πυραμίδα,Φρυνοι κτλ Η σπουδαιότητα της καφέ αρκούδας είναι πολύτιμη έτσι και αλλιώς για κάθε πόλη…με προϋποθέσεις όμως…δηλαδή να...
  3. FabulousGeorgia

    Τι έχουν τα έρημα και ψοφάνε

    Γεμίσαμε εξελίξιμα κτιρια χωρίς να έχουμε τροφές…Στην Ακαδημία δίνει σπάνια…καμία ισορροπία …Κατι πρέπει να αλλάξει επιτέλους με τις τροφές! Κουκουβάγιες…αρκούδες…φοίνικες…πάντα…πεινάνε! :)
Κορυφή