• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. efidra

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Δεκεμβρίου 2022 - Μέρος 1ο

    Μιά φορά κι έναν καιρό ένα μικρό ξωτικό, περίεργο και με μεγάλη φαντασία απο την φύση του, αποφάσισε να αφήσει το χωριό του και να περάσει το παγωμένο δάσος μόνος του για να πάει στην Χώρα των Παγετώνων όπου είχε ακούσει οτι γίνεται ένα τρελό Χειμερινό Πανηγύρι! Στο δρόμο φοβήθηκε πολύ και ήταν...
  2. efidra

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός συνταγών Elvenar!

    ΤΟ ΨΩΜΙ ΤΩΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗΔΩΝ Όταν πρωτοήρθαν οι Μικρούληδες στο Elvenar διαπίστωσαν ότι τα πράγματα θα γινόταν όλο και ποιό δύσκολα για τους εργάτες που κόπιαζαν καθημερινά για την πρόοδο και εξέλιξη των φυλών! Οπότε σε συνεννόηση με τους Νάνους, Νεράιδες, Ξωτικά, που σαν παλιότεροι ήξεραν μερικά...
  3. efidra

    [Feedback] Το Μυστήριο του Ομιχλώδους Δάσους

    THE MISTY FOTEST ( ΤΟ ΟΜΙΧΛΩΔΕΣ ΔΑΣΟΣ ) 1.Αγορασε 4 π.γ 2.Αποκτησε μεγαλη ποσοτητα νομισματων 3.Παραγωγη ποτα 8 φορες 4.Ξοδεψε 8 π.γ 5.Επιλυσε 4 συναντησεις ή/και 4 συναντησεις τουρνουα -- Παραγωγη ψωμι 6 φορες 6.Αποκτησε 1 συνδυαστικο καταλυτη ή 4 τεχνουργηματα -- Τοποθετησε 3 προσφορες στην...
  4. efidra

    [Νέα Ιδέα] [Περιπέτειες της Συντροφιάς] Αναβάθμιση

    Εχεις απολυτο δικιο σ αυτο, και βαζω και τον εαυτο μου μεσα:rolleyes:, και η μονη δικαιολογια που βρισκω ειναι οτι λογω Χριστουγεννων ολοι μπαινουμε λιγο στα "κλεφτα' εδω αναμεσα σε παρεα, φαγητα...μελομακαρονα...κλπ γλυκα:p, οποτε καταλαβαινεις φανταζομαι!!! Μπραβο παιδια μπηκατε σε μεγαλο κοπο...
  5. efidra

    επανατοποθετήση εργοστάσια

    Τι εννοεις ειναι κλειδωμενα απο το συστημα? Οτιδηποτε εργοστασιο κ αν πεταξες μπορεις να το ξαναχτισεις απλα ξεκιναει φυσικα απο το λβλ 1 και το ανεβαζεις απο την αρχη.
  6. efidra

    [Feedback] Φθινοπωρινό event!

    Κι εγω το ιδιο την συμπληρωσα. την καφε αρκουδιτσα μου,αλλα οντως με κοπο, πολλα νευρα με τις επαναλαμβανομενες χρονοβορες αποστολες:mad:, και φυσικα ενα ολοκληρο καταλογο απο μειωσεις!!!:rolleyes::rolleyes: Ελπιζω στο μελλον σε κατι καλυτερο! Φτανει πια με τα κτιρια που εξελισονται!!
  7. efidra

    [Feedback] Φθινοπωρινό event!

    Α ρε Αρχηγαρα που εχω!!!! Το τελειο κοματι για καθε περισταση βρισκει!!!:D:D:D:p:p
  8. efidra

    [Feedback] Φθινοπωρινό event!

    μονο τις πρωτες που απ οτι φαινεται ειναι ιδιες σε ολους μας 1.αποκτησε μια ποσοτητα νομισματων 2.παραγωγη ποτα 3 φορες 3.ξοδεψε 2 πγ 4.κερδισε 1 τεχνουργημα 5.επιλυσε 2 συναντησεις ή 10 συναντησεις τουρνουα 6.παραγωγη απλα εργαλεια 5 φορες 7.κερδισε 1 ξορκι 8.αποκτησε μια ποσοτητα προμηθειων...
  9. efidra

    φλεγομενη λιμνη (κτηριο απο ιβεντ του φοινικα)

    πολιτισμο και μανα.Αντικαθιστα το υλικο 3ης κατηγοριας (σκονη στην περιπτωση σου) με μανα. Αρκει να το παρεις οταν θα εισαι στο αναλογο κεφαλαιο, γιατι αυτο που εχεις εσυ στην αποθηκη σου θα δινει παντα οτι λεει το κεφαλαιο που ησουν οταν το πηρες.
  10. efidra

    [Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς - Ιούλιος 2019

    ναι το παρατηρησα κ εγω αυτο που λες, αλλα μην τα θελουμε κ ολα δικα μας!!! ;) Σε λιγο θα ζηταμε να τα αποθηκευει αυτοματα και να μην χρειαζεται να κλικαρουμε καν το πρασινο "τσεκ" που βγαζει!! :D:D Ας ειμαστε και λιγο προσεκτικοι στο μαζεμα!
  11. efidra

    [Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς - Ιούλιος 2019

    Λογικο με τοσο πετυχημενη αλαγη!! :D:DΕπιτελους παιζουμε περιπετειες χωρις το αγχος της τενοντιτιδας και τον εκνευρισμο του να πατας ολες τις αποστολες φτου κ απο την αρχη μεχρι να ξαναβρεις αυτη που θελεις!! Η μιση μου ομαδα ειναι διακοπες και συνεχιζει και παιζει περιπετειες απο το κινητο...
  12. efidra

    [Feedback] Θερινό Ηλιοστάσιο

    Εχει λογικη αυτο που ειπες??? Σε ολα τα ηβεντ, το λογικο ειναι πως μολις τελειωσεις της αποστολες, θα πρεπει να παιρνεις και ολες τις αναβαθμισεις.. αλλιως ποιος ο λογος να ασχοληθεις με το ηβεντ.. ποσο μαλλον οταν το ηβεντ ειναι μεγαλο και δυσκολο οπως αυτο που καναμε τωρα... Το λογικο ειναι...
  13. efidra

    [Feedback] Θερινό Ηλιοστάσιο

    Εγω αναρωτιεμαι γιατι συνεχιζετε και διαφωνητε για ενα event που εχει τελειωσει!! Οτι πηρε ο καθενας πηρε! Εγω προσωπικα δεν πηγαινα καθολου για το στοουνχεντς αλλα μονο για μερικα καθημερινα πολυ καλα που ειχε.και παρολα αυτα μαζεψα 8 εξελιξεις και το εφτασα στο 9ο επιπεδο!!! Δεν ειχα σκοπο να...
  14. efidra

    [Feedback] Θερινό Ηλιοστάσιο

    Και με την υποδομη των 200.000 που εχω εγω το ιδιο ειναι! Και δεν ειναι μονο το οτι εχει υπερβολικα πολλες απαιτησεις που σιγουρα ειναι παρα πολλοι οι παικτες που δεν μπορουν να ανταποκριθουν αλλα δεν σε ανταμειβει και με κατι που να αξιζει πραγματικα! Εκει χανει αυτο το event!! Αν παλευες για...
  15. efidra

    [Feedback] Η Εξέλιξη του Φοίνικα

    Δεν εχει καμια σημασια οτι ηταν λιγο παραπανω χρονοβορες οι αποστολες! Ηταν ευκολες πανως και ουτως ή αλλως υπηρχε απλετος χρονος, και ακομα υπαρχει για οσυς δεν τελειωσαν με τις αποστολες, μεχρι το τελος του event! Σιγουρα μας χρειαζοταν τα εξτρα ελαια που πηραμε! Εγω βεβαια τον εφτασα μεχρι...
  16. efidra

    [Feedback] Ενημέρωση στην Έκδοση 1.78

    Τωρα που το ανεφερες το προσεξα κ εγω. Επισης ξωτικο στο 25 οι κατοικιες μου 1860 πληθυσμος στο wiki, 1820 (-40) σε μενα!! Μαλλον γενικοτερο λαθος του wiki για να συμβαινει σε ολα τα επιπεδα? http://prntscr.com/njmk7u
  17. efidra

    [Feedback] Ενημέρωση στην Έκδοση 1.78

    Το λογικο θα ηταν και σε ολους εμας που περασαμε το 20 επιπεδο στις κατοικιες να δωθουν απο 100 πληθυσμος για καθε σπιτι, αλλιως ειναι αδικο για ολους τους παλιοτερους παικτες! Γιατι 100 χ 30 σπιτια περιπου που εχει ο καθενας ειναι 3000 κοσμος που ολοι εμεις οι υπολοιποι ιδρωναμε για να βρουμε...
  18. efidra

    [Feedback] Η Εξέλιξη του Φοίνικα

    Σε ολους μας ζηταει. Τι ειναι αυτο? Ξεχασαν καποια αποστολη και την συμπληρωνουν τωρα?:D
  19. efidra

    προβλημα συνδεσης

    Δυστηχως δεν ειναι θεμα συνδεσης δικιας μου γιατι το εχουν κ αλλα παιδια της ομαδας μου, αλλοι περισσοτερο κ αλλοι λιγοτερο, εννοοντας σε ποιο αραια διαστηματα. Το εκανε τον τελευταιο καιρο ποτε ποτε αλλα χθες ηταν αδυνατον να παιξω. Σημερα παλι ειναι μια χαρα, λες και φοβηθηκε απο τα μπινελικια...
Κορυφή