• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από AndyAndre

  1. AndyAndre

    Περιπέτεια Συντροφιάς

    Ευχαριστώ πολύ και εκ μέρους όλων των παικτών της ομάδας. Έννοιτε ότι είναι μια λύση και μάλιστα άμεση.
  2. AndyAndre

    Περιπέτεια Συντροφιάς

    Πρέπει να υπάρχει τρόπος το σεντούκι να μην μπορεί να το ανοίξει οποιοσδήποτε παίκτης που συμμετέχει. Έχει γίνει επανειλημμένα λάθος, είτε από κεκτημένη ταχύτητα είτε και από πρόθεση...ποιός ξέρει!!! Δεν γίνεται να ορίζονται αρμοδιότητες μέσα σε μια περιπέτεια και να μην μπορούν οι άλλοι...
  3. AndyAndre

    Διαγωνισμοι

    Ωωω ! Ευχαριστώ πολύ!:eek: Δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι είχα κερδίσει και εγώ σε κάποιο από τους διαγωνισμούς που συμμετείχα! ;) :gem::gem::gem:Πολύ χάρηκα για τα αποτελέσματα του Ιανουαρίου λοιπόν !!! Και στο επόμενο με το καλό! :diamond::gem::elf:
  4. AndyAndre

    Κωδονοστασιο αιωνιότητας

    Γειά σας. Θα ήθελα να αναφέρω ότι εδώ και 3 κύκλους, από όταν εμφανίστηκε ουσιαστικά το τεχνεργο Του Στουνχετζ( το οποίο & θα χρειαζόμουν), στο κωδονοστασιο τα σεντούκια μου δίνουν μόνο αποσπάσματα ξορκιον, χρόνους και ενίοτε κάποια λίγα διαμάντια... Κανένα κτίριο εδώ κ 3 γύρους, στον 4ο...
  5. AndyAndre

    Αναμόρφωση χάρτη-απομάκρυνση ενεργών παικτών

    Δεν νομίζω ότι φταίει το μήνυμα που έγραψες για την μεταφορά σού..όλοι λίγο πολύ μετακινήθηκαν , άλλοι και 2 φορές μάλιστα εντός λίγων ημερών... Απλά γίνεται ξεκαθάρισμα όπως φαίνεται και μόνο σε καλό πιστεύω θα αποβεί εντέλει για όλους! Καλή συνέχεια στο παιχνίδι σού!
  6. AndyAndre

    Περιπέτεια Συντροφιάς

    Γεια σας! Θα ήταν πολύ ωραία για όσους παίχτες φτάνουν να παίξουν το παιχνίδι στο πηγάδι όπου υπάρχουν επαναλαμβανόμενες αποστολές, να μπορούσαν να ανταλλάξουν τα έμβληματα που δεν χρειάζονται αλλά συνεχίζουν να έχουν στο απόθεμα τούς με έμβληματα που χρειάζονται , κάποιο τύπου ανταλλακτήριο...
  7. AndyAndre

    [Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς - Ιούλιος 2019

    Εντάξει...ο Πολύ ωραία η ανταμοιβές σε Εξέλιξης, αν και ο τρίτος χάρτης απίστευτα δύσκολο για όλες τις μικρές συντεχνίες να το βγάλουμε! Μπράβο σας πάντως για την πόλυ καλή και εκσυγχρονισμένη προσπάθεια! Ελπίζω στο επόμενο να υπάρχουν και άλλες εκπλήξεις!!!
  8. AndyAndre

    Συζήτηση Μάχες στο Αυτόματο με το νέο σύστημα

    Ναι , όντως, όσα γράφεις ισχύουν... Και τελικά τελείωσα και την πύλη και όσες αποστολές έμειναν Στους Νάνους αφού με αποχαιρέτησαν! Δίνουν και εδώ διαμάντια και χαίρομαι που δίνουν κ στις υπόλοιπες φυλές! Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, είναι πολύ χρήσιμα ( * εάν το ήξερα δεν θα πουλούσα...
  9. AndyAndre

    Συζήτηση Μάχες στο Αυτόματο με το νέο σύστημα

    Ναι , Ευχαριστώ! Βασικά διαβάζω διάφορα τώρα τελευταία στο forum γιατί θέλω να μάθω πιο πολλά εμπειρικά από τούς παίχτες ... Όσο γι'αυτό πού λές, Ναι έννοιτε είναι πολύ καλό πάντα να έχεις το προβάδισμα, απλά πολλές φορές συμβαίνουν διάφορα που αναγκαστικά σε γυρίζουν πίσω Πχ : στην δική μου...
  10. AndyAndre

    Συζήτηση Μάχες στο Αυτόματο με το νέο σύστημα

    Ναι Ναι συμφωνώ με κάποια από αυτά πού γράφεις, αλλά και οι μάχες είναι μέρος του παιχνιδιού, όπως και εξάλλου εάν ακολουθείς την γραμμή Του παιχνιδιού, θα χρειαστεί να κάνεις μάχες...που πολλές φορές εάν έχεις προχωρήσει αρκετά με εξαγορές να μην μπορεί ο Στρατός σού να Τις κάνει ποτέ... το...
  11. AndyAndre

    [Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς - Ιούλιος 2019

    @ Περιπέτεια #Ανταμοιβές Μήπως θα μπορούσε να γίνουν σαν ανταμοιβή κάποια πολύ σημαντικά πράγματα, όπως έναν επιπλέον χτιστη για όσους δεν έχουν το μέγιστο των 5 η κάποια επέκταση ίσως! Όπως και πολύ σημαντικό πιστεύω θα ήταν και η δυνατότητα πρόσβασης και συμμετοχή στα αρχεία θαύματα των...
  12. AndyAndre

    [Απαντημένη] Βοηθητική λειτουργία παραγωγής αγαθών

    Καλησπέρα! Πάντως παρόλο το ότι απορρίπτει την ιδέα ΧΘΕΣ, σήμερα έχει κατά κάποιο τρόπο υλοποιηθεί, διότι πλέον στο mobile, τα εργαστήρια έχουν πάνω πάνω την επιλογή διαθέσιμα για μαζική παραγωγή, όπως κ τα εργοστάσια, βελάκια Για το επόμενο ώστε να μην χάνεις χρόνο!!! Οπότε ουσιαστικά, με...
  13. AndyAndre

    [Νέα Ιδέα] Ξόρκι για Προσωρινή Επέκταση

    Θα ήταν πολύ όμορφα, για όλους εάν γινόταν να φτιάχναμε ξόρκια για μια προσωρινή επέκτασή, ώστε να μπορούσανε πιο άνετα Όλοι οι παίχτες να διερευνήσουν η αλλάξουν θέσεις στα κτίρια η και να μπορούν να εντάξουν κάποια καινούργια... Με κάποιο όριο ίσως για το πόσο θα ισχύσει ο προσωρινός χώρος...
Κορυφή