• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Νέα Ιδέα] Ξόρκι για Προσωρινή Επέκταση

AndyAndre

Νέο Μέλος
Θα ήταν πολύ όμορφα, για όλους εάν γινόταν να φτιάχναμε ξόρκια για μια προσωρινή επέκτασή, ώστε να μπορούσανε πιο άνετα Όλοι οι παίχτες να διερευνήσουν η αλλάξουν θέσεις στα κτίρια η και να μπορούν να εντάξουν κάποια καινούργια...
Με κάποιο όριο ίσως για το πόσο θα ισχύσει ο προσωρινός χώρος (* ίσως να ήταν και αιωρούμενη πλατφόρμα μεταβίβασης , να μπορούσαμε να χρησιμοποιούμε και πάνω από μια διάσταση , εάν διαθέτει κάνεις τα ξόρκια , ×2, η ×3 κτλπ ,για να μεγάλωνε και ο χώρος που θα είχαμε αλλά και η διάρκεια ίσως ?!)*Και όσοι δεν προλάβουν να τα ξαναβαλουν τα κτίρια να μπούνε σε μια προσωρινή αποθήκη, με ανενεργά τα προσόντα του κάθε κτίριου , όπως όταν τα κερδίζουμε/ αποκτήσουμε .
Πολλά θα μπορούσαν να γίνουν, πάντως μέχρι τώρα, κτίρια που με πολύ πολύ κόπο φτιάχνονται αναγκαζόμαστε πολλές φορές να τα "σκοτώσουμε " γιατί χρειάζεται να βάλουμε , για αποστολές η ότι, κάτι άλλο στην θέση τους η απλός δεν έχουμε το χώρο να κινηθούμε για διαφορετική ανακατανομή πού θέλουμε να γίνει.
Κάποιο τρόπο θα πρέπει να σκεφτούμε για αυτό το ζήτημα...;););)
:oops: Ελπίζω να εισακουστεί η πρόταση μου και πολύ θα χαιρόμουν να το έβλεπα να υλοποιηθεί....
Είμαι σίγουρη ότι η καταπληκτική ομάδα προγραμματιστών θα βρει λύση !!!!:);):rolleyes::)
Ευχαριστώ πολύ!!!
Με εκτίμηση,
AndyAndre
 

DeletedUser1819

Guest
Ωραία ιδέα! Θεωρώ ότι σε πολλές περιπτώσεις θα μας έλυνε τα χέρια..
Μακάρι να γίνει πραγματικότητα...
 
Κορυφή