• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από aart

  1. [Discord] Σε τι χρησιμεύει!

    Είχα βάλει τελεία και παύλα, πράγμα που σήμαινε ότι δεν θα το συνεχίσω. Δεν μπορώ όμως να σιωπήσω όταν μου λένε ότι το discord είναι το ίδιο με το forum. Είναι δυο τελείως διαφορετικά πράγματα. Στο forum αυτό που θα γράψει κάποιος θα το δουν όλοι όσοι μπουν, είτε είναι εγγεγραμμένα μέλη είτε...
  2. [Discord] Σε τι χρησιμεύει!

    Το μόνο που θα κρατήσω και για λίγο καιρό ακόμη, είναι το ότι εδώ στο φόρουμ είμαστε ελεύθεροι να καταθέτουμε την άποψή μας. Είπα για λίγο καιρό ακόμη, δεδομένου ότι έχει αναγγελθεί επισήμως το τέλος του κάποια στιγμή. Βεβαίως επιπροσθέτως να σε ευχαριστήσουμε, ή μάλλον να χρησιμοποιήσω ενικό...
  3. [Discord] Σε τι χρησιμεύει!

    Μπράβο!!!! Δεν απάντησε κανείς μέχρι τώρα. Λέγοντας κανείς εννοώ από πλευράς χρηστών του φόρουμ καλά έκαναν, όπως και καλά θα κάνουν να μην κάνουν εγγραφή σ΄αυτήν την αηδία, ενώ από πλευράς διαχειριστικής ομάδας δεν θα απαντήσει κανείς, επειδή κι αυτά τα παιδιά κατάλαβαν τους σκοτεινούς σκοπούς...
  4. [Discord] Σε τι χρησιμεύει!

    Σήμερα έκανα εγγραφή στο Elvenar Discord και από μια πρώτη ματιά που έριξα δεν μπόρεσα να καταλάβω τον λόγο της δημιουργίας του, μιάς και είδα ότι δεν εξυπηρετεί τους σκοπούς που δημιουργήθηκε, δηλαδή : Από τις 3 πρώτες "τελείες" λόγους δηλαδή δημιουργίας του, δεν είδα πουθενά κάτι τέτοιο...
  5. [Discord] Σε τι χρησιμεύει!

    Σήμερα έκανα εγγραφή στο Elvenar Discord και από μια πρώτη ματιά που έριξα δεν μπόρεσα να καταλάβω τον λόγο της δημιουργίας του, μιάς και είδα ότι δεν εξυπηρετεί τους σκοπούς που δημιουργήθηκε, δηλαδή :
  6. [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση της Πύλης του Παρελθόντος

    Ο νέος μηχανισμός που παρουσιάζεται σ' αυτήν την εκδήλωση θα μπορούσα να πω ότι είναι ο πιό βλακώδης που έχω συναντήσει. Βεβαίως δεν εκπλήσομαι γιατί οι γερμανοί μας έχουν συνηθίσει σ' αυτά, στο να πηγαίνουν από το κακό στο χειρότερο. Που να πιάσει κι ο χειμώνας και κλείσουν οι στρόφιγγες του...
  7. Συζήτηση Συζήτηση για την εκδήλωση Φυσικά Συναρπαστικό

    Με την σημερινή αναβάθμιση το τρέχον ηβεντ έγινε μαντάρα , μια εικόνα 1000 λέξεις. Αν ειπωθεί ότι όλα εντάξει, πείτε μου πόσο θα διαρκέσει το ηβεντ και πόσους μήνες χρειάζεται για να συγκεντρώσει κανείς 61000 τεχνουργήματα!!!!!
  8. [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση Απαγορευμένων Ερειπίων

    Έχεις όρεξη για παιχνίδια πράγμα που δεν έχω εγώ. Να είσαι καλά και να σε αναβαθμίσει η εταιρία, να σε τοποθετήσει δηλαδή σε υψηλότερη θέση, επειδή κρίνω, από αυτά που βλέπω ότι είσαι άξιος υπερασπιστής της στα σωστά και στα λάθος, Αλήθεια με έναυσμα την τελευταία σου ερώτηση αν θα σκάσω τα...
  9. [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση Απαγορευμένων Ερειπίων

    Νομιζω ότι ήρθε η ώρα να σας τα ψάλω, ναι σ΄ εσάς που είστε αναφανδόν και άνευ όρων, όχι σ΄ αυτά καθ΄αυτά τα ηβεντ, αλλά στην φιλοσοφία των τελευταίων ηβέντ, που όπως είπαμε, μην το ξεχνάμε, σκοπό έχουν την υποχρεωτική βύθιση των χεριών τους στις τσέπες μας. Για να γίνω πιό σαφής, ποιός από σας...
  10. [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση Απαγορευμένων Ερειπίων

    Αλλά και οι περισσότεροι, που διαβάζουν ότι γράφονται εδώ αλλά δεν απαντούν, μην θεωρηθεί από τους γράφοντες ότι " είδες τους κατατρόπωσα και δεν μπορούν να πουν τίποτε" αυτή η κατατρόπωση φαίνεται στα λάικ και ο νοών νοήτω!!!
  11. [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση Απαγορευμένων Ερειπίων

    Όσο υπάρχουν ανυπόμονοι και περίεργοι παίκτες, που θέλουν να δουν τι κρύβει η επόμενη κατάσταση αλλά και να εξελιχθούν γρήγορα,, αν τα καταφέρουν, πράγμα που το βλέπω αδύνατο και ακατόρθωτο και γι αυτό αγοράζουν διαμάντια, τόσο η εταιρία θα χώνει ηβεντ και διάφορες ανούσιες λαλακίες για να...
  12. [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση Απαγορευμένων Ερειπίων

    Η συνεχώς επαναλαμβανόμενη τοποθέτηση διαφόρων ηβεντ, χωρίς να μπορέσουν οι παίκτες να πάρουν ανάσα, έχει καταντήσει, ναι για κατάντια μιλάμε, απελπιστικά βαρετή και εξουθενωτική. Καταλαβαίνω και συμφωνώ το να θέλει η εταιρία να πουλήσει διαμάντια κτλ, όμως ο συνεχόμενος και αδιάκοπος...
  13. Αλλαγή σε HTML5

  14. Αλλαγή σε HTML5

    IcedCoffee Σ' ευχαριστώ πολύ για την άμεση ενωμέρωση. Όντως παλαιότερα που προσπάθησα να χρησιμοποιήσω τον εν λόγω κώδικα τον έκρινα πολύ-πολύ αργό και έκτοτε δεν τον έλεγξα ξανά. Τώρα με την απόσυρση του παλιού και την επαναχρησιμοποίηση του νέου δεν είδα κάποια βελτίωση, για μένα συνεχίζει να...
  15. Αλλαγή σε HTML5

    Έχω δοκιμάσει πολλές φορές το HTML5 και μάλιστα έκανα και την επιτάχυνση (acceleration) στον browser που χρησιμοποιώ, αλλά πρέπει να τονίσω ότι το παιχνίδι γίνεται απελπιστικά αργό και το " απελπιστικά" δεν είναι σχήμα λόγου είναι η απόλυτη πραγματικότητα. Αναρωτιέμαι τι μεσολάβησε και η adope...
Κορυφή