• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] To Δένδρο της Γοητείας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser238

Guest
Καλησπέρα σας,
μαθευτηκε οτι το τελευταιο βήμα της αποστολής ειναι :
επίλυση 24 συναντήσεων.

Ερώτημα:
Στις συναντήσεις αυτες μετράνε και του τουρνουα?
Αν μετράνε έχει καλώς
Αν δεν μετράνε... πιστεύεται οτι είναι δυνατόν κάποιος να έχει ανοιχτες 3 επαρχίες και να περιμένουν ώστε να επιλυθουν για το ιβεντ?
Ακόμα και που ξερουμε από τώρα αυτο το τελευταιο βήμα δεν νομίζω οτι προλαβαίνουμε να ανοιξουμε 3 επαρχίες.
Πόσο μαλλον κάποιος που θα δει ξαφνικά μπροστά του το τελευταιο αυτο βήμα....

Θα εκτιμούσα μια απάντηση!
Σας ευχαριστώ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan

DeletedUser118

Guest
Πάντα σε όσες αποστολές ζητούν την επίλυση συναντήσεων μετρούν και οι συναντήσεις των Τουρνουά.
Οπότε ναι, οι συναντήσεις των Τουρνουά μετρούν και για αυτή την αποστολή.

Όπως έχουμε πει πολλές φορές, οι αποστολές είναι σχεδιασμένες έτσι ώστε ο κάθε παίκτης να μπορεί να τις ολοκληρώσει όλες με επιτυχία. Εννοείται παίκτες που πραγματοποιούν μία είσοδο κάθε δύο (ή παραπάνω) ημέρες δεν είναι δυνατόν να ολοκληρώσουν τις αποστολές!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan

DeletedUser238

Guest
Καλημέρα σας,
σας ευχαριστώ για την απάντηση. Με το δεδομένο ότι ισχύουν οι συναντήσεις των τουρνουά δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα ολοκλήρωσης του βήματος και φυσικά πολύ σωστά λέτε αυτό ισχύει πάντα για παίκτες που ασχολούνται συστηματικά με το παιχνίδι.
Σας ευχαριστώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan

DeletedUser3

Guest
Διόρθωση: Όσο δυσάρεστο κι αν ακούγεται και προκειμένου να μη βρεθείτε προ εκπλήξεων, δυστυχώς, οι συναντήσεις των Τουρνουά δεν μετράνε για την ολοκλήρωση των αποστολών που απαιτούν την επίλυση Χ συναντήσεων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan

DeletedUser238

Guest
Μας κάνατε την καρδιά περιβόλι κύριε Romeo :(
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
τοσο δυσκολο ειναι ειτε μεσω διαπραγματευσης ειτε μεσω μαχων να κατακτησετε 3 επαρχιες για να ολοκληρωθει η αποστολη ??
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan

DeletedUser797

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΚΕΡΔΙΣΤΕ 24 ΛΕΙΨΑΝΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ? ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan

DeletedUser710

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΚΕΡΔΙΣΤΕ 24 ΛΕΙΨΑΝΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ? ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ?
Φαντάζομαι εννοείς τεχνουργήματα. Τα κερδίζεις, από τα τουρνουά, από τις συναντήσεις που επιλύεις σε επαρχίες και κάποια από τους θησαυρούς των σεντουκιών όταν δίνεις βοήθεια γειτόνων.

τοσο δυσκολο ειναι ειτε μεσω διαπραγματευσης ειτε μεσω μαχων να κατακτησετε 3 επαρχιες για να ολοκληρωθει η αποστολη ??
Ε δεν το λες και εύκολο χαχαχαχαχαχα! Για να συνέλθεις μετά είτε από στρατό είτε από υλικά θες κάνα δυο βδομάδες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan

DeletedUser238

Guest
τοσο δυσκολο ειναι ειτε μεσω διαπραγματευσης ειτε μεσω μαχων να κατακτησετε 3 επαρχιες για να ολοκληρωθει η αποστολη ??

Έστω ότι αυτό δεν είναι δύσκολο. Το δύσκολο είναι κατά την γνώμη να εξερευνηθούν τρεις επαρχίες ... οι οποίες είναι 30+ώρες η καθεμία! Και όπως είπε και η Jaheira για να επανέλθεις από στρατό και αγαθά είναι ένα δράμα :(
 

DeletedUser733

Guest
Καλησπέρα! στη 16 αποστολή μας ζηταει να ολοκληρωσουμε την ερευνα 1 τεχνολογιας. τι εννοει? μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει? ευχαριστώ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fanfan

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Καλησπέρα! στη 16 αποστολή μας ζηταει να ολοκληρωσουμε την ερευνα 1 τεχνολογιας. τι εννοει? μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει? ευχαριστώ!
Καλησπέρα, κατω στο κεντρο της οθονης εχει κατι σχεδιακια, το βιβλιο ειναι η ερευνα, μπαινεις μεσα και ολοκληρωνεις καποια ερευνα
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Έστω ότι αυτό δεν είναι δύσκολο. Το δύσκολο είναι κατά την γνώμη να εξερευνηθούν τρεις επαρχίες ... οι οποίες είναι 30+ώρες η καθεμία! Και όπως είπε και η Jaheira για να επανέλθεις από στρατό και αγαθά είναι ένα δράμα :(

φιλε μου εμενα οι επαρχιες μου θελουν 55+ ωρες και παρολα αυτα εχω αρκετο περισευμα απο επαρχιες για κατακτηση, Τα παντα ειναι θεμα προτερεοτητων, αν αφηνεις την εξερευνιση και την κατακτηση μονο για οταν την χρειασθεις τοτε δεν θα εχεις ποτε διαθεσιμες επαρχιες. Καλο ειναι να κανεις εξερευνηση καθε φορε που τελειωνει μια και ανα τακτα διαστηματα να κατακτας επαρχιες για να ανοιγεις νεες προς εξερευνηση
 

DeletedUser804

Guest
Καλησπερα.Μηπως γνωριζει κανεις την 18η κ την 19η αποστολη του δεντρου της γοητειας?
 
Κορυφή