• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] O Crash και οι Απέθαντοι (μόνο για Mobile)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest
Εδώ περιμένουμε τα σχόλια και τις εντυπώσεις σας από το event του Crash και των Απέθαντων.

Υπενθυμίζουμε ότι έχετε τη δυνατότητα να παίξετε στο συγκεκριμένο event, μόνο μέσω της mobile έκδοσης!
 

nregister86

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Θα χρειαστεί update για τα τρέξει το event ή θα ενεργοποιηθεί μόνο του κάποια στιγμή μέσα στην μέρα?
 

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα σας.

Για τους χρήστες οι οποίοι είναι κολλημένοι στην Έρευνα και δεν μπορούν να ξοδέψουν Πόντους Γνώσης σε Αρχαία Θαύματα, υπάρχει κάτι που πρέπει να γνωρίζουν; Είναι το 1ο quest και ήδη υπάρχει πρόβλημα.
 

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα σας.

Για τους χρήστες οι οποίοι είναι κολλημένοι στην Έρευνα και δεν μπορούν να ξοδέψουν Πόντους Γνώσης σε Αρχαία Θαύματα, υπάρχει κάτι που πρέπει να γνωρίζουν; Είναι το 1ο quest και ήδη υπάρχει πρόβλημα.

Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Τμήμα Υποστήριξης.
 

asterix8814

Περιπλανώμενο Ξωτικό
έχουμε κάποια ενημέρωση για τους Πόντους Γνώσης σε Αρχαία Θαύματα?
 

DeletedUser3

Guest
Η αποστολή που ζητάει να βάλετε 2 ΠΓ, στην περίπτωση που δεν έχετε τη δυνατότητα να την ολοκληρώσετε σε browser, μπορείτε να επικοινωνείτε με την Υποστήριξη ώστε να την θέτουμε ως ολοκληρωμένη.
 

j.k.

Chef
Για τους χρήστες οι οποίοι είναι κολλημένοι στην Έρευνα και δεν μπορούν να ξοδέψουν Πόντους Γνώσης σε Αρχαία Θαύματα, υπάρχει κάτι που πρέπει να γνωρίζουν; Είναι το 1ο quest και ήδη υπάρχει πρόβλημα.
Καλημερα εγω εκανα το εξης μπηκα απο το ταμπλετ για να ξεκινησει το event και μετα μπηκα απο το Η/Υ και εβαλα 2 τομους σε θαυμα μετα μπηκα στο ταμπλετ και η αποστολη ειχε ολοκληρωθει ..
 

Asterismos

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Ετοιμη και η λίστα μεταφρασμένη

1 - Ξόδεψε 2 πόντους γνώσης
2 - Κερδίστε μια αξιοπρεπή ποσότητα Νομισμάτων
3 - Φτιάξτε απλά εργαλεία 7 φορές
4 - Μετακίνησε ένα κτήριο
5 - Kερδίστε μια ποσότητα Μαρμάρου
6 - Kερδίστε μια ποσότητα Ατσάλι
7 - Kερδίστε μια ποσότητα Ξυλίας
8 - Φτιάξτε Ψωμί 3 φορές
9 - Φτιάξτε απ το 1ο ενισχυμένο σας αγαθο 7 φορές χ 3ωρες
10 - Φτιάξτε απo το 1ο ενισχυμένο σας αγαθο 5 φορές χ 9ωρες
11 - Φτιάξτε 1χ3ωρο μάρμαρο - 1χ3ωρο Ατσάλι - 1χ 3ωρο Ξύλο
12 - Φτιάξτε 1χ9ωρο μάρμαρο - 1χ9ωρο Ατσάλι - 1χ 9ωρο Ξύλο
13 - Ξόδεψε 25 πόντους γνώσης
14 - Αγόρασε 17 πόντους γνώσης
15 - Απόκτησε 19 τεχνουργήματα
16 - Φτιάξτε απ το 1ο ενισχυμένο σας αγαθο 4 φορές χ 1 ημέρα
17 - Απέκτησε ή χρησιμοποίησε 1 φορά την Μαγεμενη χορηγία
18 - Μάζεψε έναν αρκετά μεγάλο αριθμό νομισμάτων
19 - Εκπέδευσε ενα αρκετά μεγάλο αριθμό μονάδων στον στρατώνα
20 - Εξερεύνησε μια τεχνολογία ή αναβάθμισε ενα κτήριο το επίπεδο 17 και άνω
21 - Φτιάξε Ψωμί 25 φορές
22 - Φτιάξε προηγμένα εργαλεία 15 φορές
23 - Φτιάξε ποτά 33 φορές
24 - Φτιάξτε καλάθι με λαχανικά 10 φορές
25 - Κερδίστε μια αξιοπρεπή ποσότητα προμηθειών
26 - Επίλυση 17 συναντήσεων
27 - Φτιάξτε εργαλειοθήκη 7 φορές
28 - Φτιάξτε Aπλά εργαλεία 37 φορές
29 - Ανίχνευσε 1 επαρχία
30. Αναβαθμισε 4 κτηρια στο επιπεδο 5 και πανω
31. Επιλυσε 23 Συναντήσεις

32. Αποκτησε 29 Τεχνουργήματα

Ευχαριστώ τον jimismwd για την διόρθωση*
 
Τελευταία επεξεργασία:

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Ετοιμη και η λίστα μεταφρασμένη

1 - Ξόδεψε 2 πόντους γνώσης
2 - Κερδίστε μια αξιοπρεπή ποσότητα Νομισμάτων
3 - Φτιάξτε απλά εργαλεία 7 φορές
4 - Μετακίνησε ένα κτήριο
5 - Kερδίστε μια ποσότητα Μαρμάρου
6 - Kερδίστε μια ποσότητα Ατσάλι
7 - Kερδίστε μια ποσότητα Ξυλίας
8 - Φτιάξτε Ψωμί 3 φορές
9 - Φτιάξτε απ το 1ο ενισχυμένο σας αγαθο 7 φορές χ 3ωρες
10 - Φτιάξτε απo το 1ο ενισχυμένο σας αγαθο 5 φορές χ 9ωρες
11 - Φτιάξτε 1χ3ωρο μάρμαρο - 1χ3ωρο Ατσάλι - 1χ 3ωρο Ξύλο
12 - Φτιάξτε 1χ9ωρο μάρμαρο - 1χ9ωρο Ατσάλι - 1χ 9ωρο Ξύλο
13 - Ξόδεψε 25 πόντους γνώσης
14 - Αγόρασε 17 πόντους γνώσης
15 - Απόκτησε 19 τεχνουργήματα
16 - Φτιάξτε απ το 1ο ενισχυμένο σας αγαθο 4 φορές χ 1 ημέρα
17 - Απέκτησε ή χρησιμοποίησε 1 φορά την Μαγεμενη χορηγία
18 - Μάζεψε έναν αρκετά μεγάλο αριθμό νομισμάτων
19 - Εκπέδευσε ενα αρκετά μεγάλο αριθμό μονάδων στον στρατώνα
20 - Εξερεύνησε μια τεχνολογία ή αναβάθμισε ενα κτήριο το επίπεδο 17 και άνω
21 - Φτιάξε Ψωμί 25 φορές
22 - Φτιάξε προηγμένα εργαλεία 15 φορές
23 - Φτιάξε ποτά 33 φορές
24 - Φτιάξτε καλάθι με λαχανικά 10 φορές
25 - Κερδίστε μια αξιοπρεπή ποσότητα προμηθειών
26 - Επίλυση 17 συναντήσεων
27 - Φτιάξτε εργαλειοθήκη 7 φορές
28 - Φτιάξτε Aπλά εργαλεία 37 φορές
29 - Ανίχνευσε 1 επαρχία
30 - Απόκτησε 29 τεχνουργήματα



29. Ανιχνευσε μια Επαρχια
30. Αναβαθμισε 4 κτηρια στο επιπεδο 5 και πανω *****
31. Επιλυσε 23 Συναντήσεις *****

32. Αποκτησε 29 Τεχνουργήματα

***** Συμπληρωματικες Αποστολες στην Λιστα *****
Ευχαριστουμε για τις Αποστολες και για 2η προσπαθεια την μεταφραση σου, συμπληρωσα κατι που έλειπε ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser1534

Guest
Καλησπέρα. Μια ερώτηση για να προγραμματίσω τις αποστολές μου. Στην ανίχνευση επαρχίας, η αποστολή ολοκληρώνεται όταν στείλω τον ανιχνευτή ή όταν τελειώσει την ανίχνευση?
Ξέρει κανείς?
 

Asterismos

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Καλησπέρα. Μια ερώτηση για να προγραμματίσω τις αποστολές μου. Στην ανίχνευση επαρχίας, η αποστολή ολοκληρώνεται όταν στείλω τον ανιχνευτή ή όταν τελειώσει την ανίχνευση?
Ξέρει κανείς?
Όταν τελιώσει!
 

DeletedUser937

Guest
Οταν τελειώσουν οι 32 αποστολές του quest, τι πρέπει να κάνω μετά? Πως παίρνω τις ανταμοιβές?
 

Vagos The Greek

Ξωτικό του Δάσους
Οταν τελειώσουν οι 32 αποστολές του quest, τι πρέπει να κάνω μετά? Πως παίρνω τις ανταμοιβές?
διπλα απο την εικονα του avatar σου υπαρχει ένας πάπυρος με μια νεκροκεφαλή πανω που μετραει αντιστροφα την ωρα. αν πατησεις αυτο θα βρεις αυτό που ψάχνεις
 

Yeilos

Νέο Μέλος
Καλησπέρα ωραία το ξεκινήσαμε αλλά μόλις τα έβαλα κάτω και δεν βγαίνουν οι επαρχίες για επίλυση 40 συναντήσεων ( 17+23). Καθώς είχα τρεξίματα δεν μπόρεσα να το ρίξω μια ματιά από πριν και διαπίστωσα ότι για άλλη μια φορά δεν βγαίνουν χρονικά οι ανιχνεύσεις των επαρχείων ώστε να επιλύσω της συναντήσεις. Τι να πω... δεν έχω λόγια, υποτίθεται το συγκεκριμένο πρόβλημα είχε εντοπιστεί από την εταιρία ότι συμβαίνει σε παίκτες που είναι προχωρημένοι στις ανιχνεύσεις τους. Δεν βρισκω τον λόγο που συμβαίνει αυτό για άλλη μια φορά ενώ θα μπορούσε να είχε προβλεφθεί!!:(
 

DeletedUser238

Guest
Καλησπέρα ωραία το ξεκινήσαμε αλλά μόλις τα έβαλα κάτω και δεν βγαίνουν οι επαρχίες για επίλυση 40 συναντήσεων ( 17+23). Καθώς είχα τρεξίματα δεν μπόρεσα να το ρίξω μια ματιά από πριν και διαπίστωσα ότι για άλλη μια φορά δεν βγαίνουν χρονικά οι ανιχνεύσεις των επαρχείων ώστε να επιλύσω της συναντήσεις. Τι να πω... δεν έχω λόγια, υποτίθεται το συγκεκριμένο πρόβλημα είχε εντοπιστεί από την εταιρία ότι συμβαίνει σε παίκτες που είναι προχωρημένοι στις ανιχνεύσεις τους. Δεν βρισκω τον λόγο που συμβαίνει αυτό για άλλη μια φορά ενώ θα μπορούσε να είχε προβλεφθεί!!:(
Επειδή έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα ( ή μάλλον είχα) εκείνο που κάνω τώρα είναι να εξερευνώ επαρχίες και να τις αφήνω 'ανοικτές'. Περιμένω τα ιβεντς και τότε μόνο επιλύω επαρχιές, διαφορετικά δεν γίνεται όταν ζητάει τόσες πολλές συναντήσεις ένα ιβεντ.
Δεν είναι και η φοβερή ιδέα όλων των εποχών αλλά δεν έχω σκεφτεί κάτι άλλο.
 

asterix8814

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Το ίδιο πρόβλημα έχουν κλαι οι παίκτες,οπως εγώ,που είναι ποιο χαμηλά. Είτε δεν υπάρχει στρατός είτε τα αγαθά δεν επαρκούν για την επίλυση των συναντήσεων.δυστηχώς....ίσως την επόμενη φορά διορθώσουν τις όποιες 'λανθασμένες' απαιτήσεις,αλλιώς τζάμπα χρόνος.
 

Yeilos

Νέο Μέλος
Επειδή έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα ( ή μάλλον είχα) εκείνο που κάνω τώρα είναι να εξερευνώ επαρχίες και να τις αφήνω 'ανοικτές'. Περιμένω τα ιβεντς και τότε μόνο επιλύω επαρχιές, διαφορετικά δεν γίνεται όταν ζητάει τόσες πολλές συναντήσεις ένα ιβεντ.
Δεν είναι και η φοβερή ιδέα όλων των εποχών αλλά δεν έχω σκεφτεί κάτι άλλο.
Το πρόβλημα είναι ότι χρειάστηκα την επέκταση με αποτέλεσμα να κλείσω όλες τις ανοιχτές επαρχίες. Όπως και να έχει το ανάφερα καθώς το θεώρησα πισωγύρισμα το γεγονός ότι δεν είχε προβλεφθεί ότι θα αντιμετώπιζαν πρόβλημα και μεγάλοι και μικρού επιπέδου παίκτες.(μα 5 επαρχίες... τι σκεφτόσασταν!!) Κρίμα γιατί κάψανε μια προωθητική ενέργεια άνευ λόγου, να λέμε την αλήθεια δεν είναι και τόσο εύχρηστο να κάνεις το δρώμενο από τον εφαρμογή και μετά και από αυτήν την απογοήτευση δεν ξέρω αν θα ήθελα να ξαναδοκιμάσω!
 

DeletedUser

Guest
Μα μόνο 17 είναι οι συναντήσεις, τα υπόλοιπα που ζητάει είναι τεχνουργήματα. Μπορεί να γίνει και μέσω browser σε κάποιο τουρνουά.
 
Κορυφή