• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

KTIΡΙΑ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
Καλησπέρα σε όλους μίλησα είδη με την υποστήριξη του παιχνιδιού και είπα αν μπορούνε να κάνουνε μια αλλαγή στο παιχνίδι
που πιστεύω πολλά άτομα έχουνε νευριάσει η έχουνε σπάσει τα νευρά τους με αυτό
Αυτό που είπα ήτανε για ποιο λόγο να υπάρχει ξόρκι για την μεταφορά κτιρίου στο απόθεμα ?
αν θέλω να αλλάξω την πόλη μου και να την φτιάξω αλλιώς δεν θα ήτανε ποιο ωραίο να μπορούσα
να βάλω όποιο κτίριο θέλω στο απόθεμα για να μπορέσω να έχω χώρο να φτιάξω όπως θέλω εγώ την πόλη μου και να μην είναι μέσα
στην μέση τα κτίρια
θα μπορούσε άνετα να κάνουνε αλλαγή για παράδειγμα το ξόρκι αυτό που υπάρχει τώρα για να κανουμε μεταφορά τα κτίρια στην αποθήκη
και να τα ξαναχρησιμοποιηθούν θα μπορούσε να είναι ξόρκι που σου ανεβάζει χωρίς πόρους ένα επίπεδο όποιο κτίριο θέλεις
και θα μπορούσανε να φτιάξουνε να μπορούμε να αδειάζουμε την πόλη μας όποτε θελουμε και να τα βαζουμε στην αποθήκη
θέλω την βοήθεια σας από όλους έτσι να μπορέσουμε να κανουμε αυτή την αλλαγή που θα μας βοηθήσει και στο φτιάξιμο της πόλης αλλά και σαν ένα είδος δώρου
από το παιχνίδι με το ξόρκι που να ανεβάζει ένα επίπεδο όποιο κτίριο θελουμε εμείς
 

ttmmf

Περιπλανώμενο Ξωτικό
καλημερα σας.. εσυ καλα τα λες αλλα η φιλοσοφια του παιχνιδιου ειναι να μας δυσκολεψει σε θεματα δομησης.. αρα το να εχεις το ελευθερο να κανεις οτι θελεις, να βαζεις και να βγαζεις κτηρια αβερτα δεν εχει κανενα νοημα.. δεν λες και καλα που υπαρχει κι αυτο το ξορκι και εχουμε την δυνατοτητα μεταφορας ενω πριν απο αυτο το οποιο κτηριο ηθελες να βγαλεις απο την πολη το εχανες εντελως.. παρ ολα αυτα το αλλο ξορκι που προτεινεις μια χαρα μου ακουγεται σαν ιδεα, θα ηταν πολυ ωραιο ''δωρο''..
 

INFERNO NEMESIS

Νέο Μέλος
καλημερα και πάλι πιστευω οτι και παλι αναγκαζεσαι λογο πολλες φορες οτι δεν μπορεις να κανεις μεταφορα τα κτιρια σου αναγκαζεσαι να διαγραψεις καποια κτιρια απο την αλλη θα μπορουσαμε ανετα να τα χρησιμοποιησουμε μετα οταν θα μπορουσαμε να εχουμε ανοιξει περισσοτερο χωρο και εχουμε ποιο μεγαλη ανεση και παλι πιστευω οτι πρεπει να γινει αυτη η αλαγη ετσι ωστε να μπορει ο καθενας να φτιαχνει την πολη του οπως θελει χωρις να εχει την δυσκολια να ειναι μεσα στην μεση τα αλλα κτιρια η να αναγκαζετε να διαγραφη για να βαλει κατι αλλο που θεωρημενα ειναι ποιο χρησιμο απο αυτο που εχει ειδη πιστευω οτι αν συνεργαστουμε ολοι να γινει αυτη η αλαγη και για την μεταφορα κτιριον και η αλαγη απο το ξορκι πιστευω θα ειναι ποιο ωραιο και ποιο ευκολο σε ολους να φτιαξουνε την πολη τους η δυσκολια του παιχνιδιου δεν αλαζη μονο λίγο ποιο άνεση θα υπάρχει και μονό στο κτίσιμο της πολης
 
Τελευταία επεξεργασία:

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Το παρόν κλειδώνει μιας κι έχουν ήδη ανοιχτεί άλλα 2 θέματα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή