• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Fallen Angels

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser134
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser134

Guest
Όπως λέει και ο τίτλος απογοητεύτηκα...είμαι αρχηγός της συμμαχίας Fallen Angels...χθες αποχώρησε ένα μέλος με σκοπό να πάει σε μεγαλύτερη συμμαχία...σήμερα αποχώρησε άλλο ένα μέλος...

Το έκαναν χωρίς να με ενημερώσουν και φυσικά δεν μπορώ να σας κρύψω ότι με στεναχώρησε το γεγονός...

Φυσικά δεν μου αρέσει ότι μια άλλη συμμαχία τους "έψησε" να πάνε στην δική τους και το θεωρώ μια από τις χειρότερες κινήσεις...

Για τον λόγο αυτό αποφάσισα την διάλυση των Fallen Angels...

Σαν αρχηγός όμως πρέπει να φροντίσω και τα μέλη που έμειναν στην συμμαχία...

Οπότε ένα μήνυμα προς τις συμμαχίες που ενδιαφέρονται...ήμασταν βαθμολογικά στην 14-15 θέση για πολύ καιρό οπότε όπως καταλαβαίνετε έχουμε άτομα με υψηλή βαθμολογία... αν ενδιαφέρεστε για μέλη απλά κάντε τους πρόταση...

Είναι καλά παιδιά όλοι τους και αξίζουν κάτι καλύτερο...

--Έγινε επεξεργασία και αφαίρεση κακόβουλου περιεχομένου--
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30

Guest
Μαλιστα, ειναι και αυτα μεσα δυστηχως .. Εσυ παντως εαν ενδιαφερεσε να συνεχισεις στο παιχνιδι και θελεις μπορεις να ενταχθεις στην παρεα μας..
Ducatisti Inc
 

DeletedUser134

Guest
Σε ευχαριστώ για την πρόταση...προς το παρόν είμαι υπό σκέψη για το τι θα γίνει...

--Έγινε επεξεργασία και αφαίρεση κακόβουλου περιεχομένου--
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μαλιστα, ειναι και αυτα μεσα δυστηχως .. Εσυ παντως εαν ενδιαφερεσε να συνεχισεις στο παιχνιδι και θελεις μπορεις να ενταχθεις στην παρεα μας..
Ducatisti Inc
Μπα δεν τον αφηνουμε να φυγει :p (Θα δειξει το μελλον ε ^^ )
 

DeletedUser30

Guest
χαχα οκ παιδια παντως στο μελλον εαν θα αποφασισετε τελικως να διαλυσετε την συντροφια σας να μας εχετε στα υποψιν σας .. :)
 
Κορυφή