• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Συζήτηση Bonus 10% στην αγορά Διαμαντιών στην Ελληνική αγορά

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3

Guest
Ακολουθώντας την ανακοίνωση του Bonus 10% στην αγορά Διαμαντιών στον Ελληνικό server, παρακαλούμε να μοιραστείτε μαζί μας τις σκέψεις και τα σχόλιά σας.
 

DeletedUser122

Guest
Καλησπέρα !
Πάντα οι προσφορές κατά την γνώμη μου είναι ευπρόσδεκτες .
Συγκεκριμένα για την Ελλάδα που τόσο ταλαιπορούμαστε τα τελευταία χρόνια ειναι αξιόλογη θα έλεγα.
Ισως θα μπορούσε να ειναι κάτι περισσότερο αλλά και τόσο καλά ειναι .
Με την ευκαιρία , έχω και δύο παρατηρήσεις - απορίες .
1. Αν ήταν δυνατόν ανοίγοντας το παιχνίδι να μαθαίναμε αν έχει γίνει κάποια μεταβολή .
2. Αν θα μπορούσαμε να χρησιμοποιούμε την paysafecard θα ήταν πιο προσιτό.
Ευχαριστώ για την φιλοξενία .
Καλή συνέχεια.
 

DeletedUser30

Guest
Υπαρχει αλλο μηνυμα απο τους διαχειριστες του παιχνιδιου που εξηγει αναλυτικα φιλος γιατι δεν μπορει να γινει αγορα διαμαντιων με paysafecard..
 

DeletedUser122

Guest
Υπαρχει αλλο μηνυμα απο τους διαχειριστες του παιχνιδιου που εξηγει αναλυτικα φιλος γιατι δεν μπορει να γινει αγορα διαμαντιων με paysafecard..
Καλημέρα.
Ευχαριστώ για την απάντηση αν και θα πρέπει να ψάξω αρκετά για να βρω που υπάρχει το εν λόγω μήνυμα .
Οπως και νάχει πάντως ευχαριστώ για την ανάγνωση του μηνύματος μου και για την απάντηση .
Καλή συνέχεια.
 

DeletedUser32

Guest
δεν ειναι ενεργη η εν λογω και ετσι δυκολευομαστε στην Ελλαδα να βαλουμε χρηματα,,,επειδη σε αλλα παιχνιδια που ητανε μπλοκαρισμενη η επιλογη αυτη ανοιξε τελικα,,,μηπος θα πρεπει να το κοιταξετε και εσεις και να πραξετε τα δεοντα,,ευχαριστω!!!
 

DeletedUser30

Guest
Μπα σε 2 παιχνιδια που παιζω εγω δεν εχει ανοιξει ακομα .. και δεν νομιζω και να ανοιξει..
 

DeletedUser118

Guest
Η PaySafe ως εταιρεία επανέφερε τις υπηρεσίες της στην Ελλάδα, όχι οι υπόλοιπες συνεργαζόμενες εταιρείες με αυτήν.
Για να διασφαλίσει την εύρυθμη λειτουργία των συστημάτων της και την ομαλή επαναφορά του δικτύου της η PaySafe δέχεται αιτήματα από εταιρείες που ενδιαφέρονται να επαναφέρουν τις υπηρεσίες της εντός των δικών τους παροχών. Από εκεί και πέρα κάθε εταιρεία που πραγματοποιεί αίτηση στην PaySafe περιμένει την έγκριση της PaySafe ώστε να επαναφέρει τις παροχές αυτές.

Ουσιαστικά πρέπει η εταιρεία να κάνει αίτηση και να αποδεχθεί τις υπηρεσίες της PaySafe στην Ελλάδα, η PaySafe να την εξετάσει, και όταν γίνει δεκτή τότε η εταιρεία έχει δικαίωμα μετά από συγκεκριμένο χρονικό διάστημα να προσφέρει και πάλι τις δυνατότητες της PaySafe.

Σε περίπτωση που η εταιρεία επαναφέρει την δυνατότητα αγοράς μέσω PaySafe θα υπάρξει σχετική ενημέρωση.
 

DeletedUser32

Guest
οταν στην Κυπρο ειναι σε σχεση γιατι να μην ειναι και εδω;και οχι μονο με την καρτα αλλα και με τις πιστωτικες καρτες δε γινεται καταθεση αυτο το ξερετε;
 

DeletedUser118

Guest
Γιατί η Κύπρος είναι μία άλλη χώρα. Στην Ελλάδα ισχύει συγκεκριμένο καθεστώς και υπάρχουν ακόμα όροι σχετικοί με τα CC, και περιορισμοί στην χρήση χρημάτων που αφορούν το εξωτερικό. Και η εταιρεία δεν χρησιμοποιεί τράπεζες της Ελλάδας, αλλά, του εξωτερικού. Για αυτό τον λόγο δεν είναι δυνατές οι συναλλαγές με χρήση καρτών.
 
Κορυφή