• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Amuni

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser134

Guest
Ναι έχεις δίκιο. Σε ευχαριστώ για την απάντηση :)
 

DeletedUser422

Guest
Αυτη η εποχη εμενα μου εχει βγει παρα πολυ καλα και πιστευω οτι γενικα ειναι μια ευκολη εποχη και θα προτιμουσα και οι επομενες να ειναι αναλογου επιπεδου δυσκολιας για να μην κατανταει βαρετο με το να κολλας αρκετους μηνες στην ιδια εποχη.Θα ηθελα να σας ρωτησω και κατι ποτε προβλεπεται να μπει καινουργια εποχη?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3

Guest
Δεν μπορούμε ακόμα να ανακοινώσουμε κάτι για την επόμενη Φιλοξενούμενη Φυλή. Σίγουρα θα είναι στις αρχές του 2019!
 

FoTiS 21

Κάτοικος του Elvenar
Καπου ειχα δει μια απαντηση οτι μπορεις να παραλειψεις τις αποστολες της τελευταιας φυλης ??
Εχω φτασει στο τελος του κεφαλαιου και εχω μαζεψει και τα υλικα που χρειαζονται για να ξεκλειδωσω τα θαυματα αλλα απο αποστολες ειμαι πισω, μπορω να τις σταματισω και να πουλησω τα κτιρια της φυλης ?? (μιας και δεν εχω την δυνατοτητα να τις ακυρωσω)
 

DeletedUser422

Guest
Κοίτα εγώ έχω τελειώσει την φυλή και έχω μείνει και εγώ πίσω στις αποστολές και πούλησα όλα τα κτίρια της φυλής.Λογικά όταν ανοίξεις την πρώτη έρευνα της επόμενης εποχής θα μπορέσεις να ακυρώσεις τις αποστολές και να συνεχίσεις κανονικά.
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
8 Αποστολες πριν το τελος του κεφαλαιου Amuni εχει 5 αποστολες συνεχομενες απο 40 Διαμαντια. Προσεξτε μην το προσπερασετε και τα χασετε
 

DeletedUser134

Guest
Ναι όπως είπε και ο jimismwd μην της προσπερνάτε γιατί θα χάσετε τα διαμάντια. Προσωπικά μου πήρε πολύ καιρό να τις τελειώσω ενώ είχα τελειώσει όλο το δέντρο ερευνών αλλά άξιζε τον κόπο.
 

DeletedUser721

Guest
Καλησπέρα σας,

Μόλις μπήκα στους Amuni και παρατήρησα ότι καταργήθηκαν οι Προηγμένοι Ανιχνευτές από εισαγωγική έρευνα με αποτέλεσμα να μην έχουμε πλέον τα προνόμια της μείωσης του κόστους εξερεύνησης. Θεωρώ ότι είναι μια πολύ αρνητική εξέλιξη την οποία λογικά θα δούμε και στην νέα φυλή.
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Καλησπέρα σας,

Μόλις μπήκα στους Amuni και παρατήρησα ότι καταργήθηκαν οι Προηγμένοι Ανιχνευτές από εισαγωγική έρευνα με αποτέλεσμα να μην έχουμε πλέον τα προνόμια της μείωσης του κόστους εξερεύνησης. Θεωρώ ότι είναι μια πολύ αρνητική εξέλιξη την οποία λογικά θα δούμε και στην νέα φυλή.

Δυστυχώς και η καινούρια φυλή αναμένεται να κινηθεί στο ίδιο μοτίβο, οπότε υπομονή μπας και αλλάξουν τα πράγματα στην μεθεπόμενη. Για επιπλέον στοιχεία για την φυλή μπείτε στο γνωστό site να δείτε τον οδηγό της καινούριας φυλής.
 

DeletedUser721

Guest
Καλησπέρα και πάλι,

Σήμερα το μεσημέρι παρατήρησα ότι μετά από το μήνυμα που ανέβασα παραπάνω, οι δύσκολες επαρχίες (κίτρινες) ξαφνικά έγιναν εύκολες (πράσινες). Τι γίνετε, είναι κάποιο σφάλμα?
 

DeletedUser3

Guest
Πιθανότατα η ενημέρωση της δυσκολίας των περιοχών, οφείλεται στην υποχρεωτική ανανέωση της προσωρινής μνήμης του browser που χρησιμοποιείτε λόγω της αναβάθμισης.
 
Κορυφή