• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

τεχνουργηματα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1699
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1699

Guest
καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω πως θα μαζεψω τεχνουργηματα απο τις επισκεψεις μου στους γειτονες αφου απο τους 70 που επισκεφτομαι μου δινει τεχνουργηματα μονο σε δυο αντε τρεις το πολυ και δεν μπορω να κανω ξορκια στην ακαδημια μαγειας και σε αυτους τους δυο τρεις δεν μου δινει παντα τεχνουργηματα μου δινει και αλλα δωρακια. με λιγα λογια δεν μπορω να μαζεψω τεχνουργηματα αμεσα, τα μαζευω πολυ αργα μετα απο πολλες μερες ευχαριστω προκαταβολικα για την απαντηση σας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser422

Guest
Καθε μερα που δινεις βοηθειες σου δινει τρεις θησαυρους δεν ειναι απαραιτητο να σου δωσει τεχνουργηματα.Αυτοι οι θησαυροι μεχρι τις 10 βοηθειες θα σου εχουν εμφανιστει.Απο τις βοηθειες μονο ετσι μπορεις να βρεις τεχνουργημα δεν υπαρχει αλλος τροπος.Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι πως εχεις προβλημα με τα τεχνουργηματα αφου μπορεις και απο τις επαρχιες αλλα και απο τα τουρνουα να τα αποκτησεις.
 

DeletedUser1699

Guest
δεν παιζω τουρνουα αλλα κατι βγαζω απο τις επαρχιες σε ευχαριστω για την βοηθεια
 

DeletedUser422

Guest
ΘΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΚΕΙ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
 
Κορυφή