• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Απαντημένη] αφαίρεση αναδυόμενου παραθύρου κόστους παραγωγής πάνω απο εργοστάσια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16

Guest
Καλημέρα,

http://prntscr.com/9bzz8w

Στην εικόνα φαίνεται οτι αναθέτω παραγωγές μαρμάρου... Έχω ήδη αναθέσει τις δύο παραγωγές αλλα τα αναδυόμενα παράθυρα που δείχνουν το κόστος σε χρυσάφι και προμήθειες εμποδίζουν κάπως να πατήσω κλικ στο τρίτο εργοστάσιο...
Θα μου πείτε χανω 1-2 δευτερόλεπτα μέχρι να εξαφανιστεί το αναδυόμενο παράθυρο αλλα το θεωρώ υπερβολή να υπάρχει καν, απο την στιγμή που αναδύεται άλλο παράθυρακι κάτω απο την αποθήκη νομισμάτων και προμηθειών..
Φανταστείτε τι γίνετε οταν εχεις παρα πολλα εργοστάσια στην πολη... χαμος απο παραθυρακια!! :eek:

Θα πρότεινα λοιπον να αφαιρεθεί το παράθυρο κόστους πάνω απο το εργοστάσιο οταν αναθέτεις παραγωγή για λόγους υπερβολής.
Θεωρώ ιδανική την εμφάνιση ενος και μόνου παραθύρου ανα αναθεση παραγωγής κάτω απο τις αποθήκες μας...

Ευχαριστώ για τον χρόνο και τα σχόλια σας. :)
 
Έχουμε σύμπνοια στις απόψεις μας με τον Outlaw! Θα συμφωνήσω, γίνεται λίγο χαμός απο αναδυόμενα..
 

DeletedUser3

Guest
Η πρότασή σας δεν έγινε αποδεκτή, διότι δημιουργεί περισσότερα προβλήματα από όσα λύνει.

Στο υποθετικό σενάριο που γινόταν αυτό, οι παίκτες δεν θα είχαν τη δυνατότητα να δουν άμεσα το τι ακριβώς συλλέγουν, πράγμα που θα προκαλούσε την απώλεια ενός τρόπου ελέγχου της ποσότητας η οποία παράχθηκε.
 
Κορυφή