• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

αναβαθμισεις κτηριων ιβεντ

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
καλησπέρα παιδια..εχω μια προταση που νομιζω συμφερει ολους μας και είναι η εξης : ολοι η τουλάχιστον οι περισσοτεροι εχουμε παιξει στα ιβεντ που εχουν γισνει στο παιχνιδι.καποιοι καταφέραμε να παρουμε ολες τις αναβαθμίσεις καποιοι όχι καποιοι φτασαμε στα μισα και καποιοι εχουμε αποφασισει να μην βαλουμε τα κτηρια με τις αναβαθμίσεις που εχουμε κερδισει για χ.ψ,ω λογους.η ιδεα που προτείνω είναι λοιπον γιατι να μην μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τις αναβαθμίσεις που δεν θα χρησιμοποιήσουμε σε κτηριο ιβεντ που εχουμε ηδη τοποθετημενο στην πολη μας αλλα δεν είχαμε παρει για καποιο λογο τις αναβαθισεις του? είναι κατι που δεν επηρεαζει κανενα παικτη αρνητικα είναι κατι που δεν ριχνει κανεναν παικτη και είναι μια προταση που νομιζω θα βοηθησει ολους μας.τι λετε και εσεις? ευχαριστω πολυ
 

DeletedUser3

Guest
Δεν ξέρω αν με έχει μπερδέψει η διατύπωση της ιδέας ή η ίδια η ιδέα. Θα ήταν εύκολο να έχουμε ένα παράδειγμα;
 

DeletedUser710

Guest
Έχω την εντύπωση πως ο @mpoultoza69 εννοεί τα Τέχνεργα του εκάστοτε Εξελισσόμενου Κτηρίου να μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την εξέλιξη κτηρίων από τα προηγούμενα event με Εξελισσόμενα Κτήρια (Πχ αυτά των Γοργόνων στους Φοίνικες ή το Στόουνχεντζ).
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
παράδειγμα....εχω το φοινικα της καταιγίδας στην πολη μου.τον εχω στο επιπεδο πχ 4...και εχω κερδισει από το ιβεντ που τρεχει τωρα αναβαθμίσεις για το τεχνεργο της γοργόνας....αν δεν τοποθετησω το τεχνεργο γιατι να μην μπορω να χρισημοποιησω τις αναβαθμίσεις αυτές ετσι ώστε να ανεβασω τον φοινικα της καταιγίδας..αυτο εννοω...δεν ξερω κατά ποσο είναι εφικτο να γινει αυτό απλα το προτείνω..με λιγα λογια να μπορω να τοποθετησω αναβαθμίσεις ενός κτηριου για να ανεβασω διαφορετικο κτηριο από άλλο ιβεντ
 

DeletedUser3

Guest
Ακούγεται σαν κάτι το οποίο ίσως να μπορούσε να γίνει. Θα το προτείνουμε, όμως δεν είμαστε σίγουροι για το πώς θα γίνει και πότε.
 
Κορυφή