• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Απαντημένη] αμοιβες με διαμαντια

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
μιας και στην Ελλαδα λογω capital control και αφου οι πιστωτικες και οι χρεωστικες ειναι ολες μπλοκαρισμενες πως θα φαινοταν η ιδεα καποιες αποστολες να αμοιβονταν με διαμαντα?
 

DeletedUser3

Guest
Να το προτείνουμε και στους άλλους servers να δούμε τι θα πούνε;
 

DeletedUser

Guest
Δεν ειναι κακη ιδεα.Σε παρομοιο παιχνιδι της εταιρειας υπηρχαν αποστολες με διαμαντια.Τωρα απο τη στιγμη που δεν βαλανε απο την αρχη δε νομιζω να το κανουν τωρα ^^
 

DeletedUser30

Guest
Ενταξει ισως καποιο εβεντ με τετοια αμοιβη ισως εμπαινε αλλα και παλι δυσκολο ας φτιαχτονται τα υπολοιπα προβληματακια του παιχνιδιου και ας μπαινουν καινουργια ενδιαφεροντα και εγω προσωπικα ειμαι ευχαριστημενος..
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
Ενταξει ισως καποιο εβεντ με τετοια αμοιβη ισως εμπαινε αλλα και παλι δυσκολο ας φτιαχτονται τα υπολοιπα προβληματακια του παιχνιδιου και ας μπαινουν καινουργια ενδιαφεροντα και εγω προσωπικα ειμαι ευχαριστημενος..
σαφως μα και το να περναμε διαμαντια σαν αμοιβη απο αποστολες δεν νομιζω να χαλαγε κανεναν.θα εδινε και ενα κινητρο στο παιχνιδι νομιζω αφου λογω καταστασεων ειναι δυσκολο να πληρωθουν διαμαντια απο διαφορου τυπου καρτες.ετσι δεν ειναι?
 

DeletedUser30

Guest
Το ξανα λεω δεν διαφωνω απλα το βλεπω δυσκολο να γινεται ..
 
Κορυφή