• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Φιλοξενούμενη Φυλή: Πρεσβείες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
Η έρευνα της τεχνολογίας "Φεστιβάλ μπύρας" θέλει, 205 χιλιάδες Ορκς !!!
Με πια λογική? ΕΛΕΟΣ !!
 

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
καλησπερα, μπορεις να βαλεις στην πολη σου ανδρο των ορκ(το κτηριακι που το παιρνεις απο τις κατασκευες στην ακαδημια μαγειας) πιανει λιγοτερο χωρο απο οπλοστασιο και σου δινει και πολιτισμο και ορκ ανα 24. εγω εχω βαλει καμια 10αρια απο αυτα στην πολη μου και μαζευω 8800 ορκ την ημερα. (στο κεφαλαιο των ελβεναρ που ειμαι.) καλα ειναι και τα οπλοστασια αλλα πιανουν αρκετο χωρο και πολιτισμο και πλυθησμο. ελπιζω να βοηθησα καπως ;)
 

XANIA7

Ξωτικό του Δάσους
καλησπερα, μπορεις να βαλεις στην πολη σου ανδρο των ορκ(το κτηριακι που το παιρνεις απο τις κατασκευες στην ακαδημια μαγειας) πιανει λιγοτερο χωρο απο οπλοστασιο και σου δινει και πολιτισμο και ορκ ανα 24. εγω εχω βαλει καμια 10αρια απο αυτα στην πολη μου και μαζευω 8800 ορκ την ημερα. (στο κεφαλαιο των ελβεναρ που ειμαι.) καλα ειναι και τα οπλοστασια αλλα πιανουν αρκετο χωρο και πολιτισμο και πλυθησμο. ελπιζω να βοηθησα καπως ;)

Το ξέρω, έχω βάλει κι εγώ, γιατί όντως τα αναβαθμισμένα οπλοστάσια πιάνουν πολύ χώρο.
Το θέμα είναι ότι θεωρώ υπερβολικό τον αριθμό και μάλιστα για την συγκεκριμένη έρευνα, που έχει να κάνει, με ένα προσωρινό κτίριο, ενός κεφαλαίου!!
Και σε άλλες έρευνες ζητά αρκετά Ορκς, όπως στις αναβαθμίσεις διμοιριών, άλλα εκεί τουλάχιστον έχει κάποια λογική και βέβαια, δεν είναι τόσο υπερβολικός ο αριθμός!!
 
Κορυφή