• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Συζήτηση για το Νέο Κεφάλαιο 19 - Η Εκδίκηση του Εξόριστου

knightmaregr

Community Manager - Elvenar Greece, InnoGames GmbH
Ομάδα του Elvenar
Community Manager
Εδώ μπορείτε να πείτε την άποψή σας για τον νέο Κεφάλαιο.
 

Bobina

Chef
Ενα εχω να πω . Τα κεφαλαια πλεον ερχονται πολυ γρηγορα ,το ενα πισω απ' τ'αλλο , που δεν προλαβαινει κανεις να ηρεμισει,να βαλει στην πολη του τα οσα κερδισε,να απολαυσει τα κεκτημενα του, και κατ'επεκταση να ευχαριστηθει το παιχνιδι . Προσωπικα ο διαρκης αγωνας του κεφαλαιου με εχει κουρασει. Βλεπω επισης και αρκετους συμπαικτες που ή βαριουνται και τα παρατανε,ή μενουν στασιμοι και δεν ασχολουνται πλεον με τα κεφαλαια . Θελω να πω οτι το κυνηγι πολυ δυσκολων πλεον κεφαλαιων αγχωνει και κουραζει. Προσωπικη μου αποψη βεβαιως.
 

EPAN

Νέο Μέλος
Καλημέρα σας!!! Δεν νομίζω ότι τα νέα κεφάλαια μπαίνουν γρηγορότερα ... Και στο παρελθόν αυτή τη συχνότητα εμφάνισης είχαν..
Εξάλλου, πολλές φορές κουράζει η μονοτονία και όχι το νέο!!!!
φιλικα:))
 

Bobina

Chef
Καλημέρα σας!!! Δεν νομίζω ότι τα νέα κεφάλαια μπαίνουν γρηγορότερα ... Και στο παρελθόν αυτή τη συχνότητα εμφάνισης είχαν..
Εξάλλου, πολλές φορές κουράζει η μονοτονία και όχι το νέο!!!!
φιλικα:))
Σεβομαι απολυτα την αποψη σου και φυσικα και αλλοι εχουν την ιδια αποψη με σενα . Ο καθενας βεβαια οπως το βλεπει. Εγω εξεθεσα τη προσωπικη μου αποψη ή αν θες κουραση . Ειναι χρονοβορα και τα κεφαλαια και με το που λες τελειωσα ερχεται το επομενο . :)
 

dimdalax

Ξωτικό του Δάσους
Καλησπέρα. Το συγκεκριμένο κεφάλαιο νομίζω ότι πάει αρκετά καλά, αν εξαιρέσουμε το γεγονός με τα έμψυχα πάλι να έχουν τον πρώτο ρόλο, αλλά από κάποιο σημείο και μετά που η έρευνα ζητάει αγαθά φυλής το πράγμα δυσκολεύει.
Το καινούριο αυτό με τα κτήρια της φυλής που λήγουν δεν μου αρέσει καθόλου. Θα το υποστούμε και αυτό.
Τα θαύματα όμως νομίζω ότι είναι αξιόλογα. Όταν με το καλό το τελειώσω σίγουρα θα βρω μια μεριά να τα βάλω στην πόλη μου.
 

vivianne

Chef
Τα κεφάλαια είναι όλα μονότονα,έτσι κι αλλιώς!Θα συμφωνήσω πως δεν είναι απαραίτητο να μπαίνουν με αυτή τη συχνότητα. Μετά το τέλος κάθε φιλοξενούμενης φυλής οι παίκτες μπορούν ν΄ασχοληθούν με την ανέγερση και εξελιξη των αρχαίων θαυμάτων,την αλλαγή των πολιτιστικών τους κτιρίων και γενικότερα να έχουν χρόνο για να "τακτοποιήσουν" τις πόλεις τους.Παράλληλα θα έχουν την ευκαιρία ν' ανακάμψουν απ' τις απώλειες των πόρων που ξοδεύονται για κάθε κεφάλαιο.Θα μπορούσαν ίσως να εστιάσουν στην αναβαθμιση των events που μπαίνουν με μεγάλη συχνότητα και να δίνουν καλύτερα δώρα ώστε να δημιουργήσουν ένα ενδιαφερον στους παίκτες για ν' ασχοληθούν.Δίνετε τα τεχνεργα με τη σέσουλα και βάλατε ν΄αγορασουν οι παικτες τα κτίρια στην black friday ξοδεύοντας διαμαντια.Λίγοι εως κανείς θα μπουν σε αυτή την διαδικασία.Αν έχετε σκοπό να το συνεχίσετε,τουλάχιστον προσθέστε τα κτίρια στις κατασκευές της ακαδημίας με ίσως ένα πιο "ακριβό" αντίτιμο.Όσο για το κτίριο που δώσατε ως δώρο την 'Μαυρη Παρασκευή" ευγενικά θα πω ότι ήταν επιεικώς απαράδεκτο!
 
Κορυφή