• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Q&A] Στα Άδυτα του Πανδοχείου της Βαρύτητας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1681
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1681

Guest
Καλημέρα σας,

Μια ερώτηση αν μπορείτε να με βοηθήσετε. Μπήκα σήμερα , όπως κάθε μέρα στο παιχνίδι, και έβγαλε στα νέα του elvenar για το πανδοχείο. Παρακολούθησα το video ως το τέλος και έκανα και εγγραφή άλλα την έκπληξη που έλεγε στο τέλος δεν την είδα!!!!!
Μήπως μπορείτε να μου πείτε τι ήταν?

Ευχαριστώ πολύ,
 

jimismwd

Ξωτικό του Δάσους
Καλημέρα σας,

Μια ερώτηση αν μπορείτε να με βοηθήσετε. Μπήκα σήμερα , όπως κάθε μέρα στο παιχνίδι, και έβγαλε στα νέα του elvenar για το πανδοχείο. Παρακολούθησα το video ως το τέλος και έκανα και εγγραφή άλλα την έκπληξη που έλεγε στο τέλος δεν την είδα!!!!!
Μήπως μπορείτε να μου πείτε τι ήταν?

Ευχαριστώ πολύ,

Καλημερα, εκτος απο την εγγραφη στο καναλι, ζηταει like στο βιντεο και σχολιο γιατί χρειαζετε το Πανδοχειο Βαρυτητας στην πολη σας. Μετα απο αυτο ισως να εχεις κερδισει αυτο το κτηριο, ετσι το καταλαβα και ελπιζω να μην σε παραπληροφορω
 

efidra

Chef
Καλημερα, εκτος απο την εγγραφη στο καναλι, ζηταει like στο βιντεο και σχολιο γιατί χρειαζετε το Πανδοχειο Βαρυτητας στην πολη σας. Μετα απο αυτο ισως να εχεις κερδισει αυτο το κτηριο, ετσι το καταλαβα και ελπιζω να μην σε παραπληροφορω
Κι εγω κατι τετοιο καταλαβα και εκανα. Ελπιζω μονο να ειναι χωριστα η κληρωση για καθε κοσμο γιατι οπως και στον διαγωνισμο του instagram ειναι ασαφες σ αυτο το σημειο και δεν διευκρινιζει κατι!
 

DeletedUser1539

Guest
Καλησπέρα, αναφέρει ΄ό,τι θα αποφασίσουν οι διαχειριστές της κοινότητας, φαντάζομαι και θέλω να πιστεύω πως εννοεί της κάθε χώρας ξεχωριστά .
Ίσως οι δικοί μας διαχειριστές να μπορούν να μας διαφωτίσουν περισσότερο...
Καλή επιτυχία σε όλους!!! :)
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
ηταν λιγο θολοι στις περιγραφες τους όμως?δεν υπηρχε στο βιντεο καποια καρτελα για να παρουμε μια ιδεα το ποσο πληθυσμο και ποσο πολιτισμο δινει..υποθετω θα εχουμε παραπανω πληροφοριες από εσας?
 

DeletedUser3

Guest
Gravity Inn.png
 
Κορυφή